18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska Polityka

VolvoC30 • 2014-10-19, 20:27
Co sprawiło, że kraje Zachodu mogły przeobrazić się w potęgi gospodarcze, a Polska, mimo wielu wysiłków, pozostała krajem lekko mówiąc: "o średnio-niskim poziomie zamożności"? Czytając internety, oglądając youtube zebrałem wszystkie informacje w celu umieszczenia ich na sadolu by gnębić użytkowników :-)

Wrazie wu nie przyznaję się, że to pisałem.

1. Podobno od obrady okrągłostołowej rządzą nami ci sami ludzie co za komuny.
2. Polska Polityka dzieli się na 5 części reprezentujące inne nacje.
*PO- Niemcy, Żydzi
*PIS- USA, EU
* SLD- Rosja
*PSL - sami sobie
*Małe partie nic nie znaczące, niepopularne, ale chcące zrobić coś dobrego dla Polski
3. Media 4 władza mówią nam na kogo mamy głosować; sondaże, debaty etc. :odtylca:
4. Polska polityka skłóca naród, dzieląc go na lewice-prawicę- po-pis
Naród niezjednoczony nie stwarza zagrożenia dla władzy. Gwarancja braku przewrotów, majdanów itp.
5. Polskie media zamiatają afery pod dywan
6. Polska krajem/ rynkiem (3 kategorii) używane auta, żarcie z tablicą mendelejewa

Co o tym myślicie? Zgadzacie się? :blowjob:

Drodzy Sadole jesteśmy chyba eksterminowani z własnego kraju przez nie naszą władzę.. Co można zrobić? Chociażby nie wierzyć sondażom i telewizji 8-)

ulifont

2014-10-19, 21:55
Volvo a sam narzekasz na mitycznych urzędasów! Wykazujesz hipokryzję wielką jak głupota korwina.

VolvoC30

2014-10-19, 22:01
ulifont napisał/a:

Volvo a sam narzekasz na mitycznych urzędasów! Wykazujesz hipokryzję wielką jak głupota korwina.



Urzędasowe :banany: polega na tym, że siedzą na dupie mało co robią, hamują naszą gospodarkę, wymyślają zakazy, nakazy, okradają nas, piją kawę, panoszą się, a jedyne co powinni robić to służyć Obywatelom

Ko...........on

2014-10-19, 22:01
Poruszony został wątek Wiplera. Ostatnio nawet czytałem komentarze na temat tego zajścia i jego kandydatury na prezydenta Wawy. Wiecie co mnie zaskoczyło?

Wipler nie idzie siedzieć/nie jest karany za swoje wybryki po naj***nemu. Jest niewinny nie ma dowodów.

Inny polityk jest naj***ny i nie idzie siedzieć awanturuje się, chroni go j***nY immunitet.

Tak wygląda KUCLogic. Dla mnie to śmieszne, dla wielu religia. Dlatego nie chcę tej partii widzieć na oczy, mimo że sam chciałbym niższych podatków, zmniejszenia biurokracji i większej swobody gospodarczej. Nie chcę stać w jednym szeregu z debilami umysłowymi.

VolvoC30

2014-10-19, 22:05
KorwynMykke napisał/a:

Poruszony został wątek Wiplera. Ostatnio nawet czytałem komentarze na temat tego zajścia i jego kandydatury na prezydenta Wawy. Wiecie co mnie zaskoczyło?

Wipler nie idzie siedzieć/nie jest karany za swoje wybryki po naj***nemu. Jest niewinny nie ma dowodów.

Inny polityk jest naj***ny i nie idzie siedzieć awanturuje się, chroni go j***nY immunitet.

Tak wygląda KUCLogic. Dla mnie to śmieszne, dla wielu religia. Dlatego nie chcę tej partii widzieć na oczy, mimo że sam chciałbym niższych podatków, zmniejszenia biurokracji i większej swobody gospodarczej. Nie chcę stać w jednym szeregu z debilami umysłowymi.



Nie przyszło Ci do głowy, że policjanci wyciągneli goz imprezy, pobili, a później oskarżyli o to, że on ich pobił (pod naciskiem odpowiednich ludzi) po czym media to nagłośniły. Wipler to wolnorynkowiec nigdy nie głosował za podwyższeniem podatków i wieku emerytalnego

el...........wy

2014-10-19, 22:09
Co ty debilu wymyślasz w ogóle :D
A co mają urzędasy do twoich dywagacji na temat siatki żydowsko-europejsko-bolszewickich powiązań rządzących polską? :D
Zapomniałeś wspomnieć jeszcze o reptilianach, którzy mają połowę udziału w polskich mediach :D

VolvoC30

2014-10-19, 22:15
@up

Debil: " Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych."

raczej do ciebie te określenie pasuje.

Co do tematu urzędasy oraz polityka, to główny powód sytuacji w kraju. urzędasy- korupcja, bezsensowne wymagania wobec obywatela zakazy nakazy, a politycy to twór, który na to min. pozwala

el...........wy

2014-10-19, 22:36
To może urządzimy zawody w szachach dla debili? :krejzi:

To dlaczego chcesz silnego państwa minimum? I dlaczego Michalkiewicz to najlepszy publicysta? odpowiadaj

Tak jak myślałem. Uciekłeś do lasu. Szach mat lewaku

ulifont

2014-10-19, 22:45
Haha k***a volvo, ch*ja wiesz i powtarzasz coś usłyszanego gdzieś tam. Co do Wiplera to nie wierz mu tak do końca! Z resztą co przeczytasz na stronie kuce.pl to przyswoisz i powtórzysz.

VolvoC30

2014-10-19, 23:03
AaronBialawitz napisał/a:


To dlaczego chcesz silnego państwa minimum?



Żebym mógł chociażby sprzedać ci grzyba halucyna pod komendą policji i nie musiał płacić od tego dochodowego. 300 złotych dajesz ministerstwu edukacji w podatkach szkoła potrzebuje 200 zł MEN daje jej 150, a sobie bierze drugie 150zł. Akcyza od paliw to połowa ceny Pb i ON, która powinna iść na utrzymanie dróg, a drogi i tak są w ch*jowym stanie. Jaki z tego wniosek? Jak możesz finansować własne życie z własnej kieszeni to po co przepłacać. Oczywiście nie jestem za całkowitą likwidacją socjalu. Zostawiłbym socjal dla ludzi z grupą, ludziom potrzebującym, ale nie pijakom z wielodzietnymi rodzinami. Więzień powinien dostawać żarcie szpitalne a pacjent w szpitalu żarcie więźnia. Dlatego obywatel powinien rządzić, a nie urzędas co ch*ja wie o wszystkim i wszystko potrafi sp***olić

ulifont napisał/a:

Haha k***a volvo, ch*ja wiesz i powtarzasz coś usłyszanego gdzieś tam. Co do Wiplera to nie wierz mu tak do końca! Z resztą co przeczytasz na stronie kuce.pl to przyswoisz i powtórzysz.



socjalizm: - każdy równy, każdy biedny - są ludzie bardzo bogaci i bardzo biedni, a zaś klasa średnia znika

el...........wy

2014-10-19, 23:23
VolvoC30 napisał/a:

Żebym mógł chociażby sprzedać ci grzyba halucyna pod komendą policji i nie musiał płacić od tego dochodowego. 300 złotych dajesz ministerstwu edukacji w podatkach szkoła potrzebuje 200 zł MEN daje jej 150, a sobie bierze drugie 150zł. Akcyza od paliw to połowa ceny Pb i ON, która powinna iść na utrzymanie dróg, a drogi i tak są w ch*jowym stanie. Jaki z tego wniosek? Jak możesz finansować własne życie z własnej kieszeni to po co przepłacać. Oczywiście nie jestem za całkowitą likwidacją socjalu. Zostawiłbym socjal dla ludzi z grupą, ludziom potrzebującym, ale nie pijakom z wielodzietnymi rodzinami. Więzień powinien dostawać żarcie szpitalne a pacjent w szpitalu żarcie więźnia. Dlatego obywatel powinien rządzić, a nie urzędas co ch*ja wie o wszystkim i wszystko potrafi sp***olić



przecież to nie jest odpowiedź na zadane pytanie :D

VolvoC30

2014-10-19, 23:41
AaronBialawitz napisał/a:



przecież to nie jest odpowiedź na zadane pytanie :D



a pasuje ci taka odpowiedź?:

Wolność Własność Sprawiedliwość

el...........wy

2014-10-19, 23:51
Dlaczego uznajesz Janusza Korwin Mikiego za wielkiego człowieka, skoro on tak na prawdę jest zdrajcą polski?

ulifont

2014-10-20, 00:07
Volvo twoje wypowiedzi są tak uroczo naiwne. Teraz odpowiedz dlaczego Ozjasz Goldberg niby jest taką ważną postacią w twoim życiu i dlaczego jego chrzestny był w Gestapo, a chrzestna w Czeka?

VolvoC30

2014-10-20, 00:39
AaronBialawitz napisał/a:

Dlaczego uznajesz Janusza Korwin Mikiego za wielkiego człowieka, skoro on tak na prawdę jest zdrajcą polski?



Bo mnie k***a dobija sytuacja w naszym kraju. Polska kraj wielkich możliwości (geopolityka, dostęp do moża, gaz łupkowy, węgiel, inteligenty naród o wysokim IQ) tylko politycy to k***y media też. Znajdź mi chociaż jednego lepszego kandydata na Premiera od Korwina- Mikke

ulifont

2014-10-20, 00:48
k***a każdy jest lepszy od niego. Atakuje przywódców wszystkich zachodnich państw, posłuchaj co mówił o Merkel, przywódcy Francji, Obamie i kilku jeszcze innych. Dyplomacja u niego jest w fazie rozwoju szympansa. On tylko ładnie mówi!