18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska Polityka

VolvoC30 • 2014-10-19, 20:27
Co sprawiło, że kraje Zachodu mogły przeobrazić się w potęgi gospodarcze, a Polska, mimo wielu wysiłków, pozostała krajem lekko mówiąc: "o średnio-niskim poziomie zamożności"? Czytając internety, oglądając youtube zebrałem wszystkie informacje w celu umieszczenia ich na sadolu by gnębić użytkowników :-)

Wrazie wu nie przyznaję się, że to pisałem.

1. Podobno od obrady okrągłostołowej rządzą nami ci sami ludzie co za komuny.
2. Polska Polityka dzieli się na 5 części reprezentujące inne nacje.
*PO- Niemcy, Żydzi
*PIS- USA, EU
* SLD- Rosja
*PSL - sami sobie
*Małe partie nic nie znaczące, niepopularne, ale chcące zrobić coś dobrego dla Polski
3. Media 4 władza mówią nam na kogo mamy głosować; sondaże, debaty etc. :odtylca:
4. Polska polityka skłóca naród, dzieląc go na lewice-prawicę- po-pis
Naród niezjednoczony nie stwarza zagrożenia dla władzy. Gwarancja braku przewrotów, majdanów itp.
5. Polskie media zamiatają afery pod dywan
6. Polska krajem/ rynkiem (3 kategorii) używane auta, żarcie z tablicą mendelejewa

Co o tym myślicie? Zgadzacie się? :blowjob:

Drodzy Sadole jesteśmy chyba eksterminowani z własnego kraju przez nie naszą władzę.. Co można zrobić? Chociażby nie wierzyć sondażom i telewizji 8-)

el...........wy

2014-10-20, 01:00
VolvoC30 napisał/a:

Bo mnie k***a dobija sytuacja w naszym kraju. Polska kraj wielkich możliwości (geopolityka, dostęp do moża, gaz łupkowy, węgiel, inteligenty naród o wysokim IQ) tylko politycy to k***y media też. Znajdź mi chociaż jednego lepszego kandydata na Premiera od Korwina- Mikke



Proszę bardzo- Tomasz Lis, Jerzy Owsiak, Tomasz Karolak

~Imperator

2014-10-20, 08:09
Odpowiedź brzmi prozaicznie :p Kraje zachodu w trakcie II Wojny Światowej rabowały wszystkich, wszędzie i wszystko co cenne, setki ton złota, kosztowności i majątków naszych braci... z pejsami zrobiło swoje. Niemcy np niecałe 20 lat po wojnie były już potęgą gospodarczą i ekonomiczną. A Polaczki jak byli sługusami, sprzedawczykami, donosicielami którzy są r*chani przez wszystkich zawsze i wszędzie tak są i im pasuje taki układ.
Co to za kraj który nie dba o dobre relacje z sąsiadem a dba o relacje z krajem z za oceanu który nie dał nam wiz do siebie :lol: i mami nas obietnicami bez pokrycia... ba sprzedał nam samoloty bez oprzyrządowania hehe na wypadek wojny, a umowy które istnieją nie dają nam nic, Władek w 5 godzin jak zechce będzie w Warszawie i Zakopcu. Co w tym czasie zrobi Małpka ? Nic
ps. Polska przez ostatnie 20 lat wprowadziła więcej słownictwa anglojęzycznego do własnego języka niż jakikolwiek kraj na świecie ( sługusy i geje w rurkach )

ulifont

2014-10-20, 10:21
Niemcy mają od ch*ja więcej angielskich słów w swoim słownictwie, pamiętam jeszcze jak w latach 90. Germańce jak przyjeżdżali to tak zapożyczali od Hamburgerów, że starsi ludzie, którzy doskonale znali język niemiecki nie potrafili ich zrozumieć.

De...........37

2014-10-20, 14:47
"Z czego się śmiejecie? z siebie samych się śmiejecie! "


Doszukujecie sie spisków, Żydów (którzy jak wiemy- stoją za wszystkim), agentur, wpływów i manipulacji a macie ch*jOWO przez polaczków cebulaczków. Nie trzeba żadnych "rusków", żadnych "szwabów", "iluminatów" czy "masonów" żeby się cebulacko kłócić, obierać skórę z gówna i doprowadzać kraj do ruiny. Polaczek cebulaczek zrobi to sam, beż żadnej zewnętrznej pomocy ;].

Z resztą te wielkie marudzenia wychodzą zwykle z ust (bądź spod palców) szczyli którzy okres transformacji zwykle spędzili jako plan ich rodziców. Najwięcej o komuchach (żydach, "ruskich" itp...) mają do powiedzenia ci którzy nigdy żadnego na oczy nie widzieli :D . Weźcie się do studiowania czy pracy jak chcecie sobie zapewnić przyszłość.

Ko...........on

2014-10-20, 20:45
VolvoC30 napisał/a:



Nie przyszło Ci do głowy, że policjanci wyciągneli goz imprezy, pobili, a później oskarżyli o to, że on ich pobił (pod naciskiem odpowiednich ludzi) po czym media to nagłośniły. Wipler to wolnorynkowiec nigdy nie głosował za podwyższeniem podatków i wieku emerytalnego


Właśnie o tym piszę. Są tacy politycy co im dużo przychodzi do głowy. Trotyl, ukryte ciała, wybuch.

Czyli jak ktoś jest wolnorynkowcem to nie może odj***ć nic po pijaku? Maleńczuka jak naj***ny od Goebbeslsów zwyzywał policjantów to też ktoś podpuścił? Pałysa też sprowokowali?

Polityk to k***a, puszcza się za nasze pieniądze. Trzeba przywyknąć, że każdy jest taki sam, a nie wybielać jednego i oczerniać drugiego. O to im chodzi.

PS: Ja nie wybielam żadnego, chcę pokazać, że wszyscy są czarni=źli.

Ork.Fajny

2014-10-22, 09:05
ulifont napisał/a:

Nie zauważyłeś tak przypadkiem, że żadne z państw bloku wschodniego nie dorównało poziomem zachodowi? Nie licz NRD bo je RFN wchłonęło. Wniosek nasuwa się : może zachód zablokował reszcie drogę dynamicznego rozwoju?


Oczywiście że to robią. Ale...

...ale ty nie zauważasz trzech ważnych rzeczy w polityce. Pierwszą jest to, że polityka polega na podejmowaniu decyzji dobrych dla swojego kraju a niekoniecznie dla innych. Wlk. Brytania jest wrogiem Francji, Francja nie lubi się z Niemcami, Hiszpania też Niemców nie lubi, Portugalia ma wąty do Hiszpanii. Tam nie ma przyjaciół. Tam są interesy. Taka Anglia nie pozwoli nikomu za bardzo się rozwinąć i będzie próbować to hamować. Np. poprzez sojusz ze znienawidzoną Francją wobec silnych Niemiec. Drugą sprawą jest władza, bo na zachodzie do władzy nawet jak dochodzili socjaliści, to często byli to mężowie stanu, którym na sercu leżał rozwój kraju i obywatele. To nie byli komuniści, których jedynym celem było nagrabić się, przeżyć i umrzeć w dostatku, czasem okazjonalnie spacyfikować parę miast. Trzecim i ostatnim punktem jest kwestia "lustracji". Bo jeśli w Polsce, Rosji na Białorusi i gdzieś jeszcze, mamy dalej te same elity polityczne z czerwonych czasów, to inne kraje i ich wywiady głupie nie są. Nadal widzą w nich potencjalnych wrogów zdolnych do ataku.

PolishHard

2014-10-23, 12:53
To na kogo głosować by było dobrze ??

el...........wy

2014-10-23, 15:03
Nie glosowac

VolvoC30

2014-10-23, 16:10
PolishHard napisał/a:

To na kogo głosować by było dobrze ??



na każdą małą partię np. Nową Prawicę. Na wszystkich spoza sejmu

elBiaauawy napisał/a:

Nie glosowac



nie głosują tępe masy, które najwięcej mają do narzekania na polityków, ale same nigdy nic nie zrobią by to zmienić. POlitycy lubią jak jest mała frekwencja. 500 tys urzedasów x 2-5(rodzina) = dobry elektorat bo 1-3 mln na 6 mln głosujących i stąd sie bierze np 30% dla platformersów. Pozdrawiam

el...........wy

2014-10-23, 17:34
Twoją błyskotliwą odpowiedź można zaorać dosłownie w każdym punkcie.


VolvoC30 napisał/a:

nie głosują tępe masy



:krejzi: czyli ci co masowo głosują na PO czy inne pisy od lat to są oświeceni, tak? Pewnie tak samo jak wyborcy KNP.
Twój głos jest wart mniej więcej 1/30000000, więc tak na prawdę nie masz żadnego wyboru, poza łaską od pana, że możesz sobie wybrać tego czy tamtego, żeby tobą łaskawie rządził za twoje pieniądze.
Wniosek? Dość oczywisty.

VolvoC30 napisał/a:

POlitycy lubią jak jest mała frekwencja. 500 tys urzedasów x 2-5(rodzina) = dobry elektorat bo 1-3 mln na 6 mln głosujących i stąd sie bierze np 30% dla platformersów.



Jak już wcześniej pisałem, jesteś raczej przygłupawy, co po raz kolejny udowodniłeś. Gdybyś czytał uważniej blog k***ikorwiego to byś wiedział, że niska frekwencja sprzyja zdecydowanie partiom typu KNP, które mają względnie utrwalony elektorat i bardzo entuzjastycznie nastawiony na zmiany itd.

Gdybyś jeszcze zechciał się trochę zorientować co się kręci, to byś zauważył, że podczas wyborów do euro, to przedstawiciele wszystkich partii w parlamencie zachęcali do pójścia na wybory tych niezdecydowanych, bo to właśnie taka oświecona masa potem głosuje patrząc na morde albo myśląc sobie "to już wole donka niż tego oszołoma jarka".

wpisz sobie na yt np. chytra baba z cisnej rzeszów i zobaczysz jak się potrafią wszyscy zjednoczyć, żeby posłać baranów do urn.

Najlepszym kopem dla władzy jest właśnie pokazanie, że mam w dupie ich zabawy za moje pieniądze

Proszę cię skończ pie**olić panie kunta kinte.

VolvoC30

2014-10-23, 18:36
elBiaauawy napisał/a:

Twoją błyskotliwą odpowiedź można zaorać dosłownie w każdym punkcie.




:krejzi: czyli ci co masowo głosują na PO czy inne pisy od lat to są oświeceni, tak? Pewnie tak samo jak wyborcy KNP.
Twój głos jest wart mniej więcej 1/30000000, więc tak na prawdę nie masz żadnego wyboru, poza łaską od pana, że możesz sobie wybrać tego czy tamtego, żeby tobą łaskawie rządził za twoje pieniądze.
Wniosek? Dość oczywisty.



Jak już wcześniej pisałem, jesteś raczej przygłupawy, co po raz kolejny udowodniłeś. Gdybyś czytał uważniej blog k***ikorwiego to byś wiedział, że niska frekwencja sprzyja zdecydowanie partiom typu KNP, które mają względnie utrwalony elektorat i bardzo entuzjastycznie nastawiony na zmiany itd.

Gdybyś jeszcze zechciał się trochę zorientować co się kręci, to byś zauważył, że podczas wyborów do euro, to przedstawiciele wszystkich partii w parlamencie zachęcali do pójścia na wybory tych niezdecydowanych, bo to właśnie taka oświecona masa potem głosuje patrząc na morde albo myśląc sobie "to już wole donka niż tego oszołoma jarka".

wpisz sobie na yt np. chytra baba z cisnej rzeszów i zobaczysz jak się potrafią wszyscy zjednoczyć, żeby posłać baranów do urn.

Najlepszym kopem dla władzy jest właśnie pokazanie, że mam w dupie ich zabawy za moje pieniądze

Proszę cię skończ pie**olić panie kunta kinte.



Każdy kto idzie na wybory przynajmniej nie jest bierny wobec nieudolnych działań polityków. Żeby wygrało pO wystarczy obojętność takich łomów jak ty. :amused:
Oni mają w dupie te twoje " mam was w dupie" nachapią się o to się nie martw. Jesteś naiwny jak dziecko z zespołem downa ładowane bez przerwy w dupę :idzwch*j: :banany:

Brak mi czasu na taką tvn'owską sp***olinę

el...........wy

2014-10-23, 19:29
Czy ty k***a półgłówku sp***alałeś z logiki na studiach żeby chlać tanie winiacze? XD

Wciągam cię dupą zarówno pod względem wiedzy jak i klarowności poglądów na każdej linii.

Ale ciągnij baranów, którzy nawet nie wiedzą na kogo głosować, bo usłyszałeś to i owo od janusza czy winnickiego i wziąłeś to jako prawdy objawione.

Właśnie takie tępaki jak ty nie powinny mieć prawa głosu do niczego, bo podejrzewam, że dalej grzejesz dupę u mamełki i tatełki, studiujesz jakieś sp***oleństwo- zarządzanie turystyką i polami namiotowymi i się nasłuchałeś o lewakach, a nie potrafisz nawet się pochylić nad jakąś refleksją głębszą czy przeczytać jakiegoś klasyka


PS. Tak, głosowałem na KNP, co więcej zrobiłem tam pewnie więcej niż taki dupogniot jak ty podczas ostatnich wyborów, bo zbierałem dla nich podpisy. Wtedy zacząłem się na poważnie zastanawiać nad wyborami- kiedy spotkałem i rozmawiałem ze stadem takich przygłupów jak ty.

Z establiszmentem walczy, oświecony przygłup, bo k***a może głos oddać gówno warty, ja pie**olę.

bylbym zapomniał

Jesteś Ś.M.I.E.C.I.E.M.