18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska dyskoteka w 1992

~LegendarnyZiom • 2013-01-08, 18:02
Tak się kiedyś bawili na dyskotekach, taka była moda i muzyka. :amused:


Re...........ms

2013-01-08, 22:45
mojej babci to chyba do dziś zostało bo co roku sweter pod choinką :P

a swoją drogą to ludzie jakoś kulturalniej się bawili, teraz banda idiotów pogiba się naj***na i naszurana jakimś gównem a 18 jeszcze nie mają, i jeszcze na dodatek ta poj***na moda żółte spodnie, niebiesko czerwona czapeczka z daszkiem i k***a zielona kurtka... pie**olone klauny.

Infernalgirl

2013-01-08, 22:47
w 1:43 dilera widać po prawej

2HardBlazin

2013-01-08, 23:06
co to jakiś bal korasów?

songoss

2013-01-08, 23:07
dropsy dropsami... 10000 piw za tą wiejską potupanke:) nie jeden wiele by dał by te czasy powrociły, sam aktualniie mam 23 lata ale jak bym sie znalazł na takiej biesiadzie to bym zapier...ał jak na skradzionym rowerze.

issenpl

2013-01-08, 23:14
Byłem na dyskotekach w krajach europejskich i chciałem wam powiedzieć, że nic się nie zmieniło. Może trochę fryzury i strój. Żeby zobaczyć to o czym ja mówię wystarczy pójść na taką dyskotekę trzeźwo.

artdian

2013-01-08, 23:16
tureckie swetry,skóry z bajzla,mokasyny,grzywa na bok i każdy pie**olił jak na niego kto patrzył;a teraz to szkoda gadać

radziukol

2013-01-08, 23:24
Ach te białe ściany :mrgreen:

artiee

2013-01-08, 23:38
Japie**ole, chciałem to wstawić ale uznałem, że to za czerstwe na sadola. Pomyliłem się - Sadol spada na psy.

kajas2

2013-01-08, 23:44
I było zajebiście. A teraz szkoda gadać :D

Zero_Cool_

2013-01-08, 23:46
[quote = "KomentującyPanicz"]Lepsze to niz dzisiejsze discoo w stylu dubstep czy ki ch*j sie to pisze, gdzie na takie party przychodza wieloroby i dzieci emo/skejciki/raperzyki i te p*zdy w tych p*zdowatych okularkach, bo do tej muzyki nie musza miec talentu, tylko skacza i sie pie**ola po katach, a potem sie k***a ludzie dziwia, ze na ulice nie ma kto wyjsc jak ZERO W GLOWIE A TYSIAC PKT DO WYGLADU :D [/qoute]

k***a ale z ciebie burak:D

[quote = "KomentującyPanicz"]Lepsze to niz dzisiejsze discoo w stylu dubstep czy ki ch*j sie to pisze, gdzie na takie party przychodza wieloroby i dzieci emo/skejciki/raperzyki i te p*zdy w tych p*zdowatych okularkach, bo do tej muzyki nie musza miec talentu, tylko skacza i sie pie**ola po katach, a potem sie k***a ludzie dziwia, ze na ulice nie ma kto wyjsc jak ZERO W GLOWIE A TYSIAC PKT DO WYGLADU :D [/quote]

k***a ale z ciebie burak:D

a ze mnie debil, nawet nie umiem dodać cytatu...

Antychryst

2013-01-08, 23:51
i pomyśleć ze po jednej z takich balang moj ojciec po pijaku matke zapładniał...

xblazex

2013-01-09, 00:51
Zero_Cool_ napisał/a:

k***a ale z ciebie burak:D



a ze mnie debil, nawet nie umiem dodać cytatu...




haha, o czlowieku naśmialem się jak dziki. Dziękuje,powaga ;)
masz ode mnie piwo! :-D

WoytAAs

2013-01-09, 01:50
Niby wszyscy wyglądają jak ubodzy krewni z Kazachstanu, ale jaka radość, beztroska i nikt wydaje się nie myśleć o tym jak inni go postrzegają/oceniają > napuszenie i lanserstwo obecnie

ichuj9

2013-01-09, 02:47
Ciezko tak oceniac tamten okres po jednym filmiku..przeszukaj neta to sie dowiesz wiecej o tamtych czasach.

Tu masz pierwszy z brzegu przyklad ze i wtedy roznie bywalo




Kaprys

2013-01-09, 08:25
Tamte dyskoteki to było coś. A to się jakiemuś frajerowi spuściło wpie**ol, bo kazał stawiać piwo... Solówka pod płotem i zbierał szmaty. Jak było ich niespodziewanie więcej, to dostawało się oklep, ale zaraz wzywało się ziomków, i było szukanie frajerów, i kopanie po mordzie za niesportowe zachowanie.. Solówka to solówka, jeden na jeden, stali kibice i tyle. Był honor. Przygodne dupy wsiadały do auta i było lizanko i r*chanko. A teraz fejs i inne portale srale. Dla ciepłych cipek rodzaju męskiego.