18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy kierowcy ciężarówek w niemieckim markecie

czarny7684 • 2013-04-25, 21:12
Nawet nie zamierzam tego komentować, ale powiem tyle że szwabów nie cierpię :plzdie:



jolmen13

2013-04-26, 12:02
Ciastus888 napisał/a:

Przynajmniej walczył k*** do końca, a ci co piszą w stylu " eee co o nas pomyślą, przez takich jak on mamy taką opinie w całej europie " powinni zadźgać się, czym najprędzej, albo myśleć co się napiszę.

BTW. Jak ja lubię wyjeżdżać zza granicę, i tak mówić coś im po Polsku ( po uprzednim upewnieniu się że to nie polak, tylko cudzoziemiec ) , to " słodkie " że nic nie rozumieją, można na nich k***ić ile się chce :D no oni też :D .



Ale jesteś k***a odważny...

Bankai

2013-04-26, 13:57
Mieszkam od urodzenia tu (Alemania) i to nie jest burak czy siara tylko bardzo dobrze zrobil.
I dobrze mowi, plastikowe karty sa po to, aby placic na calym swiecie a jeszcze na dodatek tutaj Unia... takze nie wiem co ona ma za problem. szkoda ze mnie tam nie bylo, bym poprosil zaraz o menedzera - albo ja bym zaplacil swoja deutsche karte i bym sie z nim dogadal.

Edit: Co do kart kredytowych, to faktycznie, wielu przyjmuje juz i penny w wiekszosci niby tez - moze akurat byl gdziesz nawsi gdzie po prostu im to nieportzebne.
Pomimo to, kasierka/kasierki mogli inaczej zareagowac i udzielic rady gdzie jest bankomat i niech pojdzie po kase i pozniej zaplaci i juz.

Fakt fakten, sa ludzie tu normalni itd. ale czasami sie trafia pojeby - jak na tym filmie widac. jak mnie juz to wk***ilo jak ta turecka jape darla...

Peter-Norivotset

2013-04-26, 14:25
dzarul napisał/a:

Koleś chce zapłacić kartą, ale z niewiadomych przyczyn nie chcą mi przyjąć, ba nawet pani kasjerka nie chce wsiąść łaskawie karty i przejechać nią przez terminal (widoczny na filmiku, więc k***a nie mówcie że nie można płacić w tym sklepie kartą), podejrzewam ,że mają jakieś wewnętrzne swoje ustalenia, że polskich kart nie obsługują. Ale co k***a go to obchodzi???Więc się nie dziwię że wk***iony jest!


wsiąść
JA pie**olE

Shaint

2013-04-26, 17:16
Gorszy niż Hagrid.^^

kueza

2013-04-26, 18:59
a ja później ide k***a do sklepu i boje się japy otworzyć, bo ki czort wie ilu takich panów januszów tam było przede mną, i strach pomyśleć co inni pomyślą o mnie.

PS. większość co pisze tutaj o pie**oleniu niemców itd. nigdy nie miała z nimi styczności i zna ich tylko z internetów, więc ch*j wam w kakała, elo XD

telon666

2013-04-26, 21:04
DG14 napisał/a:

all up co wy k***a piszecie?!
Człowiek zrobił zakupy bo głodny, a te niemieckie k***y nie chcą przyjąć od niego karty, chociaż dawał im do wyboru aż chyba 3...
Jestem z niego Dumny że nie da się r*chać przez j***nych dojczów.

w biedronce też chcesz płacic kartą? nie przyjmują kart to k***a nie przyjmują, wyciągasz banknoty i płacisz. zwykły burak i prostak

elemental

2013-04-26, 21:14
gość się zachował jak typowy gnój i śmieć, pluć w morde takiemu to mało. Dziwie sie ze go Niemcy nie spacyfikowali bo powinni go do kubła na smieci wrzuci. Kmiot obsrany.

Prokurator

2013-04-26, 23:13
Ale o ch*j Wam chodzi, gość nie dał sie wyj***ć tępej cipie za kasy i tyle. Dał jej 3 KARTY z których mógł zapłacić a skoro p*zda zza kasy jest zbyt tępa na to aby obsługiwać terminal to już problem menagera tego obozu pracy

ramonka23

2013-04-27, 00:25
Powinien coś rozj***ć w tym sklepie to wtedy by mu przyjęli karte, głupie p*zdy szwabskie

Gqonvi

2013-04-27, 21:47
Co za tepy kretyn.. Wpuscic bydlo na salony. Poprzewracalo mu sie w glowie i musial zrobic szopke. Pozniej przez takich idiotow ciezko polakom znalezc robote za granica... Co do was, idioci - nie lubicie niemcow i wcale nie wiecie dlaczego.. Ahh, no tak.. Przeciez zabili wam pra pra dziadka i pra pra babcie, ktorych nawet imion nie znacie. Nie wiem czy wiecie, ale wasi pra pra dzadkowie zabili ich pra pra dziadkow, a jakos mimo wszystko wciaz pozwalaja wam do siebie przyjezdzac i zatrudniaja was placac przy tym 5x tyle, co dostalibyscie w tej waszej przezajebistej polsce. Jestescie jak te dzieci JP - nienawidza policji, bo tak jest modnie. Wy nienawidzicie niemcow, bo tak jest po prostu modnie. Tak naprawde wszyscy jestescie kretynami - skonczycie studia i zatrudnia was w mc donaldzie, pozniej sie wkur**ie i wyjedziecie do niemiec blagac o lepsza prace. Nagle zapomnicie o tym, jak bardzo niemcy byly zli ;[ Zalosne.

mum666

2013-04-27, 21:53
Niemcy to jedyny kraj w Europie i chyba na świecie, gdzie nie zapłacicie swoim pięknym master cardem choćby był złoty, różowy czy ch*j wie jaki. Musicie mieć jakąś tam kartę "EC", które mają zupełnie inne chipy i są tylko u nich i mają w dupie, że mastercardem zapłacicie za wszystko i wrażenia bezcenne. Boleśnie się o tym przekonałem, tylko byłem dużo bardziej opanowany niż ten koleś.