18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy kierowcy ciężarówek w niemieckim markecie

czarny7684 • 2013-04-25, 21:12
Nawet nie zamierzam tego komentować, ale powiem tyle że szwabów nie cierpię :plzdie:



go...........11

2013-04-26, 00:02
Zostaw to bo ci jebne

deska22

2013-04-26, 00:06
Wieśniak i tyle, nie dość że pojechał do obcego kraju to nawet zdania nie potrafi dobrze skleić.
Pewnie żadną z tych kart nie da się u nich zapłacić i tyle. Zamiast wyjaśnić sprawę to od razu z k***ami i agresją do kobiet.
Nie bronie szwabów bo też ich nie lubię, ale gościu na tym filmiku zachowuje się jakby miał coś z głową, wstyd i ch*j.

adriaticos1

2013-04-26, 00:10
powaznie? smieszne> ?kolejny k***a debil za granica! bravo , bezmozg za granica . kmiot ze wsi !

hogg

2013-04-26, 00:26
To w ogóle jest nie istotne gdzie on jest. Czy w Niemczech czy w Czechach czy Pernam k***a Buko. Tępy ch*j.
To jest właśnie przykład głupawego polaczka. Wstrętnego, obrzydliwego, j***nego polaczka, któremu nigdy nie wolno
powiedzieć o sobie Polak. To nie jest Polak, to mały, głupawy polaczek. Nie chcę aby mnie Polaka na świecie postrzegano
przez pryzmat takiego kmiota.

ch*j mu w dupę nygusowi.

strlol65

2013-04-26, 00:34
ku*wa wy sadole jesteście czy p*zdeczki jakieś? jedyne co można się do typa przyczepić to ze nie zaj***ł jej

MudPie

2013-04-26, 00:56
Nie wiadomo o co chodziło.. Grunt że z tego co zrozumiałem to w tym sklepie tylko Dojcze Karte.. dlaczego.. nie wiadomo.

niemail

2013-04-26, 00:58
DG14 napisał/a:

all up co wy k***a piszecie?!
Człowiek zrobił zakupy bo głodny, a te niemieckie k***y nie chcą przyjąć od niego karty, chociaż dawał im do wyboru aż chyba 3...
Jestem z niego Dumny że nie da się r*chać przez j***nych dojczów.




No i co z tego, że dał im ze 3 karty? Mógłby i dać 100 i nie mieliby obowiązku ich przyjąć jeśli ich sklep takowych nie obsługuje. W niemczech akurat praktycznie nigdzie sie nie da płacić kartami kredytowymi (tylko jakimiś ichnimi, jebniętymi debetowymi) a zakładam, że takie właśnie miał
facet jest burakiem tak samo jak kamerzysta
pojechali, nie znają języka i jeszcze sie plują o coś jak nie mają racji a kasjerka jeszcze mu tłumaczy ale on oczywiście ni ch*ja nie rozumie
ja bym sie na jego miejscu cieszył że nie dostałem od ochroniarza porządnego wpie**olu za takie akcje
więc następnym razem zanim znowu wypuścisz taką kloakę to się zastanów dwa razy

Fugo

2013-04-26, 01:11
Witam dodam coś od siebie pracuje w firmie transportowej jako mechanik i jedno wiem na 8 kierowców co tam robią 2 jest normalnych 4 ujdzie a 2 osobiście bym zaj***ł (gdyby nie to że jest to karalne ) to tyle dzięki ...

Ciastus888

2013-04-26, 01:36
Przynajmniej walczył k*** do końca, a ci co piszą w stylu " eee co o nas pomyślą, przez takich jak on mamy taką opinie w całej europie " powinni zadźgać się, czym najprędzej, albo myśleć co się napiszę.

BTW. Jak ja lubię wyjeżdżać zza granicę, i tak mówić coś im po Polsku ( po uprzednim upewnieniu się że to nie polak, tylko cudzoziemiec ) , to " słodkie " że nic nie rozumieją, można na nich k***ić ile się chce :D no oni też :D .


Wurt

2013-04-26, 02:40
Pozdro z Irlandii ani, to śmieszne , ani prawdziwe , i w dodatku się popisywał przed kamerą nic więcej kozak po flaszce :P
no dawać buraki możecie hejtować jak to się teraz mówi nie wiem k***a nie znam się ale powinno być znienawidzić
a no i zapomniałbym pozdro dla wszystkich mieszkańców Meksyku Europy ...





whatever .....

b3mol

2013-04-26, 02:57
Jakby sie jabany spaślak nie zachowywal jak debil to bym zrozumial. A tak to taka łajza jezdzi po swiecie i wioche robi.
Co sie nie dal wyr*chac im ? A jak oni chcieli go wyr*chac ?
Ze j***ny tepak nie widzi jakie karty akceptuja to jego wina

rksrobert

2013-04-26, 06:30
Trzecia w kolejce prawdziwa przedstawicielka rasy niemieckiej.

PoloRaulen

2013-04-26, 08:01
To jakiś pier*olony cygan nie polak !

Kefir1988

2013-04-26, 08:18
Postaram sie Wam wyjasnic dlaczego koles nie mogl zaplacic "polska karta" w niemieckim sklepie. Wynika to z faktu ze faktycznie mial zla karte. Niemcy w odroznieniu do polakow nie lubia tracic kasy jak nie ma takiej koniecznosci.
W niemcach faktychnie da sie wszedzie zaplacic karta, praktycznie wszedzie gdzie chca od Ciebie kase, sa terminale. Tyle ze o ile w Polsce sa to terminale na karty visa/mastercard to tutaj niet. Niemieckie banki emituja wlasna, prywatna i darmowa karte, nazywana "EC" czyli Electronic Cash. Chodzi po prostu zeby nie bulic za kazda jedna transakcje karta firmie 3ciej, dzieki czemu karta jest 100% darmowa dla klienta, a i osoby ktorym sie placi sie ciesza bo nie placa prowizji albo sa bardzo, bardzo male (nie jestem pewien). Karty tej da sie uzywac tylko na terenie niemiec. Owszem tez czasami trafia sie na miejsce gdzie przyjmuja visy i inne ale jest to dosc rzadkie. W wszelakich marketach, na drzwiach wejsciowych jest duza naklejka ze obsluguje tylko karty EC.

Dodatkowo gdyby burak jeden nie poszedl do sklepu sie popisywac, drzec ryja i rzucac miesem. To gwarantuje Wam ze obsluga sklepu chocby musiala mu na kartce mapke do bankomatu narysowac to by mu wytlumaczyli gdzie takowy znajdzie i moze wyplacic gotowke. Bo za to im placa i takie sa ich obowiazki i zrobili by to z usmiechem na ustach :)

Novac

2013-04-26, 11:13
Dodam jeszcze od siebie że w Niemczech nie ma tak jak u nas z terminalami. W ich sklepach można spotkać się z tym że karty Visa nie są obsługiwane. Najbardziej popularne są MasterCard i Maestro a nie Visa tak jak u nas. Ten typ miał 3 karty Visa i jedyne co mógł nimi zrobić to przeciągnąć sobie po rowie.

Wystarczyło spojrzeć na terminal i zobaczyć które karty są obsługiwane ale nie niestety lepiej się awanturować i robić z siebie idiotę :/ Wstyd!