18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ork.Fajny

2013-11-23, 16:57
milosciprzyjazn napisał/a:

w której nie ma nic szokującego, bo dokładnie tak jak np. dendrofilia, pedofilia również jest preferencją seksualną, nawet jeżeli uznawaną przez naszą kulturę za amoralną


Nie ma czegoś takiego jak "preferencje seksualne"... Człowiek to zwierze któremu seks służy do rozmnażania się a przyjemność to tylko taki sam ewolucyjny mechanizm który daje przyjemność mający taki sam sens co uczucie słodkiego smaku łakocia który wpierdzielasz. Jeśli ktoś lubi rżnąć coś co nie daje dzieci, to posiada jakiś neurologiczny defekt który logicznie jest chorobą.

milosciprzyjazn napisał/a:

w tej kwestii polecam "ks. Rafał Trytek o gejach"


Ten pan jest członkiem Ruchu Narodowego?

milosciprzyjazn napisał/a:

Z wypowiedzi tego Pana tak naprawdę nic nie wynika.


W skrócie wynika tyle że materiał na elitę został zmarnowany.
Nie wiem jak ty, ale kiedy jak wiem ze ktoś jest głupi i się nie nadaje to nie nazywam go materiałem na elitę.

milosciprzyjazn napisał/a:

Problem tak naprawdę pojawia się wtedy, gdy ciemnoskórzy, ciapaci i inni pojawiają się u nas. Wtedy dopiero ukazuje się obraz stosunku dużej części tych ludzi do innych ras. To zresztą widać u większości tutejszych użytkowników portalu, jak i 'kibolskiej' części elektoratu, która sprzyja przecież narodowcom.


Nie. Problem pojawia się kiedy ci co przychodzą do nas, próbują wymuszać na nas zmianę naszych zwyczajów albo prawa. A nawet jeśli oni sami tego nie robią to robią to "elity" związane z UE które z lizbońską zdradą zwaną traktem dostały legislacyjne prawo do tego.

milosciprzyjazn napisał/a:

Obrazek


Wybacz. Ale nie każdy jak ty jest sk***ielem który do agresora np. Niemców w 39rou albo szpiegów Sowieckich z lat dwudziestolecia, by się przyłączył i z nimi działał.
Niektórzy to normalni ludzi którzy jasno mówią że takie coś zakończy się odpowiedzią ze strony Polaków i próbą unicestwienia wroga.

milosciprzyjazn napisał/a:

Obrazek


I co to ma mi powiedzieć? Że niby nawiązanie do nazizmu?Rozumiem że Cezar to nazista także...?

milosciprzyjazn

2013-11-23, 17:17
Ork.Fajny napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak "preferencje seksualne"... Człowiek to zwierze któremu seks służy do rozmnażania się a przyjemność to tylko taki sam ewolucyjny mechanizm który daje przyjemność mający taki sam sens co uczucie słodkiego smaku łakocia który wpierdzielasz. Jeśli ktoś lubi rżnąć coś co nie daje dzieci, to posiada jakiś neurologiczny defekt który logicznie jest chorobą.


Nie ma internetu i kuli ziemskiej! Hah, możemy tak dyskutować. Zaprzeczajmy faktom. Przeanalizuj lepiej termin preferencje seksualne, bo właśnie o nich rozmawiamy :)
Pierwotnym powodem istnienia seksu, owszem jest rozmnażanie się, ale celem człowieka jak i innych zwierząt (przede wszystkim) jest tylko zaspokojenie popędu seksualnego. Gdyby nie to, już dawno byśmy mogli wyginąć albo nigdy nie powstać. Oczywiście, że miażdżąca większość osobników będzie chciała zaspokoić te żądze z partnerem płci przeciwnej. Ale ta reguła ma odstępstwa również u zwierząt. Homoseksualizm występuje od zawsze i jest on po prostu odejściem od tego pierwotnego celu (zupełnie nieszkodliwym dla ciągłości gatunku, bo jak już wspomniałem większość i tak woli to robić z przedstawicielami płci przeciwnej i to się nigdy nie zmieni!) tak samo jak takim odstępstwem jest masturbacja, której na pewno nieraz dokonywałeś Ty, jak i wszyscy użytkownicy tego, poj***nego serwisu.
Ork.Fajny napisał/a:

Jeśli ktoś lubi rżnąć coś co nie daje dzieci, to posiada jakiś neurologiczny defekt który logicznie jest chorobą.


Więc co? Posiadasz neurologiczny defekt? Ty to napisałeś...
Ork.Fajny napisał/a:

Ten pan jest członkiem Ruchu Narodowego?


Nie, jest przedstawicielem kościoła, którego opinie i wypowiedzi są podzielane nie tylko przez dygnitarzy KK, ale i właśnie odwołujących się do chrześcijańskich wartości (które wprost nakazują palenie homoseksualistów) członków Ruchu Narodowego. Uczestnikami marszu nie są tylko i wyłącznie członkowie RN, więc nie muszę się tylko na nich powoływać.
Ork.Fajny napisał/a:

W skrócie wynika tyle że materiał na elitę został zmarnowany.
Nie wiem jak ty, ale kiedy jak wiem ze ktoś jest głupi i się nie nadaje to nie nazywam go materiałem na elitę.


Elitę czego? Stanów Zjednoczonych czy Polski? Nie wiem co ten człowiek naprawdę sądzi o murzynach w kontekście swojego narodu.
Ork.Fajny napisał/a:

I co to ma mi powiedzieć? Że niby nawiązanie do nazizmu?Rozumiem że Cezar to nazista także...?


Ach, jestem pewien, że łyse łby, ten symbol, posługiwanie się swastyką, zespoły typu Honor czy Kokwista 88 sprzyjające tego typu ruchom to odwołanie się do czasów Imperium Rzymskiego. Sory, dopiero teraz to zrozumiałem, cofam to...

Ork.Fajny

2013-11-23, 17:50
milosciprzyjazn napisał/a:

Nie ma internetu i kuli ziemskiej! Hah, możemy tak dyskutować. Zaprzeczajmy faktom. Przeanalizuj lepiej termin preferencje seksualne, bo właśnie o nich rozmawiamy :)


Tu nie ma zaprzeczania faktom. Tu jest wasza nadinterpretacja faktów. Schizofrenia ma identyczne podstawy powstania związane z błędnymi połączeniami neuronowymi a jednak ona jest chorobą a nie jakąś "preferencją postawy zachowania".

milosciprzyjazn napisał/a:

Pierwotnym powodem istnienia seksu, owszem jest rozmnażanie się, ale celem człowieka jak i innych zwierząt (przede wszystkim) jest tylko zaspokojenie popędu seksualnego.


Biologicznym celem człowieka jak i innych zwierząt jest tylko i wyłącznie przedłużenie gatunku.

milosciprzyjazn napisał/a:

Gdyby nie to, już dawno byśmy mogli wyginąć albo nigdy nie powstać.


Rozumiem że cały szereg zwierząt które nie są fizycznie zdolne do czucia czegokolwiek nie mają racji bytu...?

milosciprzyjazn napisał/a:

Ale ta reguła ma odstępstwa również u zwierząt.


Nie wchodź na ten grunt. U zwierząt wyższych typu ssaki jest to wina taki samych defektów genetycznych, a u niższych jest to wina udokumentowanych mutacji np. u muszek D. melanogaster.

milosciprzyjazn napisał/a:

Więc co? Posiadasz neurologiczny defekt? Ty to napisałeś...


Na to wychodzi.

milosciprzyjazn napisał/a:

Nie, jest przedstawicielem kościoła, którego opinie i wypowiedzi są podzielane nie tylko przez dygnitarzy KK, ale i właśnie odwołujących się do chrześcijańskich wartości (które wprost nakazują palenie homoseksualistów) członków Ruchu Narodowego.


Wskaż mi fragment Nowe Testamentu który mówi o prześladowaniu homosiów.

milosciprzyjazn napisał/a:

Elitę czego? Stanów Zjednoczonych czy Polski? Nie wiem co ten człowiek naprawdę sądzi o murzynach w kontekście swojego narodu.


Ta część postu albo wskazuje na to że nie słuchałeś albo nie zrozumiałeś... Albo w ogóle sam nie wiesz co masz na myśli kiedy mówisz że narodowcami kieruje jakaś forma rasizmu.

milosciprzyjazn napisał/a:

Ach, jestem pewien, że łyse łby, ten symbol, posługiwanie się swastyką, zespoły typu Honor czy Kokwista 88 sprzyjające tego typu ruchom to odwołanie się do czasów Imperium Rzymskiego. Sory, dopiero teraz to zrozumiałem, cofam to...


Nie wiem na jakiej podstawie po tych obrazkach doszedłeś do ich preferencji muzycznych albo do czego czy w plecaku mają zapasową flagę hitlerowską... Wyjaśnisz?

limon

2013-11-23, 17:59
2:59 1 filmik, pan na dole urozmaica sobie pochód :piwo:

donwasyle

2013-11-23, 19:06
Jak chcesz ch*ju coś zmienić to zamiast latać w kominiarce i rozpie**alać miasto idź k***a na wybory.

SolarisN1

2013-11-23, 19:19
A kto tym baranom każe wyjeżdżać z kraju? Trzeba być naprawdę nieudacznikiem żeby narzekać na życie w Polsce. Nieumiejętność przystosowania się do kapitalizmu świadczy o wadach jednostki, nie systemu. I całe szczęście, bo to forma selekcji naturalnej.

milosciprzyjazn

2013-11-23, 20:06
Ork.Fajny napisał/a:

Tu nie ma zaprzeczania faktom. Tu jest wasza nadinterpretacja faktów. Schizofrenia ma identyczne podstawy powstania związane z błędnymi połączeniami neuronowymi a jednak ona jest chorobą a nie jakąś "preferencją postawy zachowania".


Masz jakiekolwie obiektywne badania naukowe na poparcie tej tezy? Czy raczej (jak sądzę) pseudonaukowe, homofobiczne pitolenie?
Ork.Fajny napisał/a:

Biologicznym celem człowieka jak i innych zwierząt jest tylko i wyłącznie przedłużenie gatunku.


Wytłumaczyłem to już w poprzedniej wypowiedzi. Celem jest zaspokojenie instynktu, tyle. Bez instynktu nawet nie chciałoby wam się wsadzać fujarek gdziekolwiek.
Ork.Fajny napisał/a:

Rozumiem że cały szereg zwierząt które nie są fizycznie zdolne do czucia czegokolwiek nie mają racji bytu...?


A więc zwierzęta nie czują popędu seksualnego? No widzisz, bo mi się wydaje że czują, a w dodatku jest to skierowane czasami do osobników tej samej płci lub nawet odmiennej rasy (vide pies uprawiający namiętny stosunek np. z Twoją nogą)
Ork.Fajny napisał/a:

Nie wchodź na ten grunt. U zwierząt wyższych typu ssaki jest to wina taki samych defektów genetycznych, a u niższych jest to wina udokumentowanych mutacji np. u muszek D. melanogaster.


And again - proszę o jakiekolwiek dowody...
Ork.Fajny napisał/a:

Na to wychodzi.


No to żeś wybrnął... Tylko że to burzy wszystko, co mówiłeś wcześniej. Najwyraźniej wszyscy mamy jakiś defekt neurologiczny, więc po co ta rozmowa?
Ork.Fajny napisał/a:

Nie wiem na jakiej podstawie po tych obrazkach doszedłeś do ich preferencji muzycznych albo do czego czy w plecaku mają zapasową flagę hitlerowską... Wyjaśnisz?


Mówię tutaj o ogóle. Tego typu zespoły nie są tyle formą preferencji muzycznej, co w tym przypadku ideologicznej. A zaprzeczanie ciagłemu nawiązywaniu do nazizmu i czystości białej rasy przez wielu osobników z tego środowiska jest tak obłudne, że niewarte nawet dyskusji..

monczao

2013-11-23, 20:31
0:38s zakochałem się!

Ork.Fajny

2013-11-23, 21:55
milosciprzyjazn napisał/a:

Masz jakiekolwie obiektywne badania naukowe na poparcie tej tezy? Czy raczej (jak sądzę) pseudonaukowe, homofobiczne pitolenie?


Ale to nie ja twierdzę że walenie kogoś z kim nie można mieć dziecka, to rzecz normalna, więc to nie ja muszę udowadniać ze to coś normalnego.

milosciprzyjazn napisał/a:

Wytłumaczyłem to już w poprzedniej wypowiedzi. Celem jest zaspokojenie instynktu, tyle. Bez instynktu nawet nie chciałoby wam się wsadzać fujarek gdziekolwiek.


Tyle że zanim był cel zaspokojenia było rozmnażanie. Instynkt powstał żeby to rozmnażanie

milosciprzyjazn napisał/a:

A więc zwierzęta nie czują popędu seksualnego? No widzisz, bo mi się wydaje że czują, a w dodatku jest to skierowane czasami do osobników tej samej płci lub nawet odmiennej rasy (vide pies uprawiający namiętny stosunek np. z Twoją nogą)


Jakim cudem taka gąbka czy mucha może czuć popęd, skoro nawet nie posiada organu zwanego mózgiem który jest odpowiedzialny za to...?

milosciprzyjazn napisał/a:

And again - proszę o jakiekolwiek dowody...


http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2121922
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2516530
Całych publikacji ci nie dam, bo mogę z niej korzystać tylko w zasięgu WiFi biblioteki uniwersyteckiej. Wybaczysz?

milosciprzyjazn napisał/a:

No to żeś wybrnął... Tylko że to burzy wszystko, co mówiłeś wcześniej. Najwyraźniej wszyscy mamy jakiś defekt neurologiczny, więc po co ta rozmowa?


Nie wiem czemu zakładasz że wszyscy walą konia. O ile wiem niektórzy są związani z wieloma kultami religijnymi lub kulturami i nie mają takowych zwyczajó.

milosciprzyjazn napisał/a:

Mówię tutaj o ogóle. Tego typu zespoły nie są tyle formą preferencji muzycznej, co w tym przypadku ideologicznej. A zaprzeczanie ciagłemu nawiązywaniu do nazizmu i czystości białej rasy przez wielu osobników z tego środowiska jest tak obłudne, że niewarte nawet dyskusji..


Mnie prosisz o dowody a sam nie potrafisz tego dokonać.

jyzyk28

2013-11-23, 21:59
a gdyby tak porozsyłać ten film masowo i umówić sie na 11 listopada 2014, że wychodzimy na ulice razem i idziemy na sejm, ciekawe ile ludzi by poszło. ;-)

ChomikAdrian

2013-11-23, 23:40
No OK, ze wszystkim się zgadzam, tylko na ch*j mi ten BÓG ???
Zgadzam się ze wszystkim a że dla mnie 'pambuk' nie istnieje to oznacza że jestem lewakiem ?
Ja pie**ole, sram na takich narodowców.

M4rkOPL

2013-11-24, 10:54
tihomax napisał/a:

No i poj***ny hip hop w tle i pie**olenie garstki polaków którzy to chcą żyć i wychować rodziny w polsce. Zobaczymy czy jak k***a będą już miał te rodziny to tak miło będą o naszym kraju pie**olić


Specjalnie dla ciebie :roll:

Aneta18

2013-11-24, 17:01
Ork.Fajny napisał/a:


Nie masz czasu na odpowiedź, więc dlaczego mamy traktować na poważnie to co piszesz albo w ogóle to czytać?


ale kto chcialby z toba rozmawiac, nie schlebiaj sobie.

bacus

2013-11-25, 18:39
Czas w końcu dołączyć do tych ludzi i uczestniczyć w takich wydarzeniach. Bo myślenie mam te same, a siedzę jak ta p*zda w domu :-/