18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pecik2006

2013-11-23, 15:28
Nie jest, póki co, problemem nasz polski nacjonalizm. Problemem są hordy baranów, które podłączają się do takich manifestacji. Wycierając sobie mordy hasłem " Bóg, Honor, Ojczyzna" idą na nie tylko po to by niszczyć, demolować i napier.... sie z policją. Jeśli tak ma wyglądać nasz patriotyzm to ja wysiadam. A do tych co mają zastrzeżenia do mendiów. Nie od dzisiaj wiadomo, że każdą sprawę można przedstawić na różne sposoby i nie od dzisiaj wiadomo, że oglądalność zwiększa sex, przemoc itp. (vide ten portal). Pospieszalski też nie jest wzorem obiektywizmu. Ma za uszami i kłamstwa i podawanie niesprawdzonych informacji, także nie podniecałbym się jego osobą za bardzo.

Sylarr

2013-11-23, 15:35
milosciprzyjazn napisał/a:

Rasizm, jak sama nazwa wskazuje, to dyskryminacja na tle rasowym. Nie na tle nacji, od tego jest właśnie nacjonalizm szowinistyczny.



A rasa to grupa ludzi spokrewnionych, czyli nie jest to błąd. Jest takie określenie jak rasizm na tle narodowościowym. To rasista potępia mniejszości narodowościowe, nacjonalista tylko przekłada dobro swojego narodu nad dobro innych narodów, co nie znaczy, że się z nimi nie liczy.

milosciprzyjazn

2013-11-23, 15:49
@Sylarr

Można oczywiście posługiwać się terminem rasizm w potocznym znaczeniu, jednak ja trzymałbym się faktycznego stanu rzeczy. Człowiek dzieli się na trzy rasy główne i tego wg mnie dotyczy rasizm. Do czystości krwi bym się tu nie odwoływał, bo dzisiaj to raczej już tylko mit.
Owszem, istnieją odmiany nacjonalizmu, które szanują i liczą się ze zdaniem mniejszości na terenie swojego kraju darząc je szacunkiem, ale w naszym, konkretnym przypadku (polskim nacjonaliźmie, który przedstawiają głównie ci ludzie) nie ma o tym mowy.

bimbastah

2013-11-23, 15:53
Zgodzę się że ta coroczna nagonka odnośnie marszu niepodległości jest żałosna jak i tvn z resztą żydków.

Ale swoją drogą...zawsze uważałem Pospieszalskiego za zwykłego pajaca i idiotę,co to k***a za prowadzący który wpie**ala się swoim gościom w słowo co drugie zdanie drąc przy tym morde? Niedosc że pajac to jeszcze nie ma żadnej kultury - kto by jego gościem nie był.Błazen.

A tak na marginesie - PO,PiS (także odnosząc się do Pospiesza bo typ ma kompletnego pie**olca na punkcie gnoma)... k***a serio temu popie**olonemu narodowi to się jeszcze nie znudziło? LUDZIE SERIO? Przecież to jest jedno ścierwo i ręka rękę myje od tylu k***a lat,ja po prostu momentami aż nie mogę dać wiary że jakiś naród potrafi być tak bezgranicznie tępy... a najgorsze jest to że te gówno będzie się kręcić przez kolejne 10 lat a te pie**olone kurewki z jednej i z drugiej strony będą cieszyć j***ne świńskie ryje z głupoty tego popie**olonego narodu pod przykrywką "świętej wojny" , ja pie**ole jakie to jest kurewsko żałosne.

Możecie teraz wieszać na mnie psy do woli ale fakty są faktami - ten naród to w 90% po prostu beznadziejni idioci,dać polakom demokrację (która to obecnie jest iluzoryczna bo naszym faktycznym systemem są rządy oligarchów - własnie dzięki poj***nemu narodowi) to sami wpie**olą się z wielką lubością w bagno i jeszcze będą się z tego cieszyć. LITOŚCI k***A!

Prawda jest taka że ten kraj nigdy nie będzie normalny jeżeli nie będzie miał silnej władzy która będzie trzymać wszystkich za morde,przypomnijcie sobie czasy monarchii czy sanacji - Polska osiąga sukcesy tylko i wyłącznie pod silnymi autorytarnymi rządami. Ba,nawet za pie**olonej komuny Polska znaczyła w świecie więcej niż dzisiaj (chociażby pod względem militarnym,przypominam że za Gomułki większość sprzętu wojskowego produkowano w Polsce,tyle że na licencji) bo naród zwyczajnie był trzymany za morde.

Sylarr

2013-11-23, 15:54
milosciprzyjazn napisał/a:

Owszem, istnieją odmiany nacjonalizmu


To jest jedyny, prawdziwy nacjonalizm, który istniał od zawsze. Cała reszta to jakaś wymysł Hitlera.

milosciprzyjazn napisał/a:

ale w naszym, konkretnym przypadku (polskim nacjonaliźmie, który przedstawiają głównie ci ludzie) nie ma o tym mowy.


Zakładam, że większość polskich nacjonalistów jest takich jak piszę. Banda debili naśladujących Hitlera to mały procent tej grupy.

Aneta18

2013-11-23, 15:57
milosciprzyjazn napisał/a:

@Sylarr

Można oczywiście posługiwać się terminem rasizm w potocznym znaczeniu, jednak ja trzymałbym się faktycznego stanu rzeczy. Człowiek dzieli się na trzy rasy główne i tego wg mnie dotyczy rasizm. Do czystości krwi bym się tu nie odwoływał, bo dzisiaj to raczej już tylko mit.
Owszem, istnieją odmiany nacjonalizmu, które szanują i liczą się ze zdaniem mniejszości na terenie swojego kraju darząc je szacunkiem, ale w naszym, konkretnym przypadku (polskim nacjonaliźmie, który przedstawiają głównie ci ludzie) nie ma o tym mowy.



Otoz to. Polski nacjonalizm to Smolensk k***a! i nienawisc do kazdego kto ma inne poglady. Jezeli sie myle, to dlaczego nacjonalisci, a wiec patrioci co jakis czas przyjezdzaja rozpie**olic warszawe? Wole calujaxcych sie pedalow niz nawdychanych amfet5amina, znudzonych nierobow palacych i niszczacych wszystko do okola. Gdzies tu byla taka Babcia, co kwiatami handlowala. Skoro jestescie tacy patrioci, to powinniscie jej pomoc z tymi kwiatkami zamiast straszyc ryjami z wielkimi oczami. Pozatym : nienawidzicie pedalow a niedawno jeden z waszych przywodcow duchowych przyznal sie otwarcie, ze jest pedofilem. Powiedzial, ze go dzieci gwalca. Wam to nie przeszkadza? Wasza prawicowa ideologia robi was bardziej w ch*ja niz lewicowa lewakow i lemingowa lemingow. Ja naprzyklad wiem, ze kazdy polityk jest ch*jem i ze wszyscy klamia. Ja jestem wolnym czlowiekiem a wam od amfetaminy wszystko sie poj***lo i juz sami nie wiecie czy bic pedalow czy sluchac pedofila....

Ork.Fajny

2013-11-23, 16:02
milosciprzyjazn napisał/a:

Do gejów, innych ras albo nacji? Długo by wymieniać...


Wskaż przykłady, okej? Bo....
...bo o ile wiem to niedawno środowiska LGBT świętowały uznanie w USA pedofilii jako "orientacji seksualnej". To jest jawny atak który musi się liczyć z odpowiedzią.
...bo o ile wiem to stosunek do innych ras jest u nich w miarę normalny. Np. http://www.youtube.com/watch?v=ppgBShS3ffU od mniej więcej początków 8 minuty / końca 7 minuty. Nie wiem jak ty uważasz, ale dla mnie nazywanie kogoś potencjalnym materiałem na elitę narodową to raczej komplement a nie rasizm. Ale co ja wiem... W końcu tylko słucham co oni mówią, a nie co ktoś mówi o nich...
...bo co do innych nacji to chyba nawet nie muszę wrzucać linku do zaproszonych narodowców z Węgier lub Francji i okrzyków które na cześć tych krajów i Polski wznosili.

Więc albo jesteś niezorientowany w temacie i jak idiota pie**olisz głupoty, albo jesteś pie**olonym kłamcom który robi to z wyrafinowaniem... Jak to jest?

krotki_siusiak napisał/a:



Otoz to. Polski nacjonalizm to Smolensk k***a! i nienawisc do kazdego kto ma inne poglady. Jezeli sie myle, to dlaczego nacjonalisci, a wiec patrioci co jakis czas przyjezdzaja rozpie**olic warszawe?.


Hue hue hue. Kolejna błyszcząca persona...
Po pierwsze organizatorzy 11-tego listopada są wrogami PiSu, który narodowy nie jest. Więc łącznie narodowców o podtrzymywanie aktualności hasła "Smolensk k***a!" jest nielogiczne.
Po drugie, narodowcy programowo tylko nie tolerują idei socjalizmu m.in. nazistowskiego czy komunistycznego. Nie wiem o jakich innych poglądach mówisz nawet. Podaj jakieś przykłady.
Po trzecie, słaby był ten rozpie**ol Warszawy wyrządzony przez Marsz Niepodległości, skoro szkody wyceniony na 120tys PLN a jeśli tego mało to fakt ten jest pieczętowany tym że żadna szkoda prócz budki przy Ambasadzie nie została wyrządzona na trasie marszu...

jazda123

2013-11-23, 16:13
@krotki_siusiak

>Polski nacjonalizm to Smolensk k***a!

Litości...chyba sam w to nie wierzysz,

>nienawisc do kazdego kto ma inne poglady.

Krytyka i beka lewicowych pomysłów to nie nienawiść.

>jezeli sie myle, to dlaczego nacjonalisci, a wiec patrioci co jakis czas przyjezdzaja

Patriota to nie od razu nacjonalista

>co jakis czas przyjezdzaja rozpie**olic warszawe?

Hormony ,nuda i być może głupota?

>Wole calujaxcych sie pedalow niz nawdychanych amfet5amina, znudzonych nierobow palacych i

Ja niewole żadnego z tych.

>niszczacych wszystko do okola

To Warszawa leży w gruzach? czy były bitwy w konkretnych miejscach?

>pozatym : nienawidzicie pedalow a niedawno jeden z waszych przywodcow duchowych przyznal sie >otwarcie, ze jest pedofilem.

Nie wiem co ma pedzio do pedofila.. ale ok


>Wasza prawicowa ideologia robi was bardziej w ch*ja niz lewicowa lewakow i lemingowa lemingow.

Ahh to ty odkryłeś prawdę i jesteś ten niezmanipulowany?

Fajny post który łączy nacjonalistów,patriotów,pedofili i amfetaminę ;)




Aneta18

2013-11-23, 16:34
Nie mam czasu napisac calego posta : smolensk k***a! to stan umyslu, to opis mentalnosci.

Sylarr

2013-11-23, 16:35
krotki_siusiak napisał/a:

Jezeli sie myle, to dlaczego nacjonalisci, a wiec patrioci co jakis czas przyjezdzaja rozpie**olic warszawe?


Jeżeli faktycznie zamieszki spowodowali uczestnicy Marszu to i tak nie było ich więcej niż 1% wśród innych normalnych uczestników. Spalenie tej nieszczęsnej tęczy pochwalam w całej rozciągłości, ale ona nie była na trasie Marszu więc nie ma podstaw, żeby sądzić, że podpalili ją uczestnicy. Podpalenie budki strażniczej na terenie ambasady rosyjskiej to rzeczywiście był idiotyzm, ale za jej podpalenie też nie odpowiada każdy uczestnik ale parę osób ze stu tysięcy. Nacjonaliści polscy i rosyjscy wyjaśnili sobie tą sytuację i w tym wyjaśnieniu nazywali siebie braćmi. Można je tu obejrzeć http://narodowcy.net/publicystyka/8341-odpowiedz-polakow

Dorquba

2013-11-23, 16:36
W 89' zafundowaliśmy czerwonym miękkie lądowanie to tak się to teraz kończy. Trzeba te czerwone świnie usunąć jak najszybciej i wymazać pamięć po tych sk***ysynach.

Ork.Fajny

2013-11-23, 16:44
krotki_siusiak napisał/a:

Nie mam czasu napisac calego posta : smolensk k***a! to stan umyslu, to opis mentalnosci.


Nie masz czasu na odpowiedź, więc dlaczego mamy traktować na poważnie to co piszesz albo w ogóle to czytać?

milosciprzyjazn

2013-11-23, 16:44
Ork.Fajny napisał/a:

...bo o ile wiem to niedawno środowiska LGBT świętowały uznanie w USA pedofilii jako "orientacji seksualnej". To jest jawny atak który musi się liczyć z odpowiedzią.


Nie widzę żadnego związku między tą decyzją (w której nie ma nic szokującego, bo dokładnie tak jak np. dendrofilia, pedofilia również jest preferencją seksualną, nawet jeżeli uznawaną przez naszą kulturę za amoralną), a faktem że środowiska nacjonalistyczne od lat nawołują nie tylko do przeciwdziałania homoseksualizmowi, ale i często wręcz palenia gejów na stosie (w tej kwestii polecam "ks. Rafał Trytek o gejach" ) Jeżeli to nie jest nienawiść, to powodzenia..
Ork.Fajny napisał/a:

...bo o ile wiem to stosunek do innych ras jest u nich w miarę normalny. Np. http://www.youtube.com/watch?v=ppgBShS3ffU od mniej więcej początków 8 minuty / końca 7 minuty. Nie wiem jak ty uważasz, ale dla mnie nazywanie kogoś potencjalnym materiałem na elitę narodową to raczej komplement a nie rasizm.


Z wypowiedzi tego Pana tak naprawdę nic nie wynika. Przedstawia on tylko wydarzenia, które miały niegdyś miejsce w Ameryce. Problem tak naprawdę pojawia się wtedy, gdy ciemnoskórzy, ciapaci i inni pojawiają się u nas. Wtedy dopiero ukazuje się obraz stosunku dużej części tych ludzi do innych ras. To zresztą widać u większości tutejszych użytkowników portalu, jak i 'kibolskiej' części elektoratu, która sprzyja przecież narodowcom.


Podobieństwa całkiem nieprzypadkowe...

ZOMOROMO

2013-11-23, 16:45
Dorquba - dzieciaku urodziłeś się 1993 roku więc historię Polski Ludowej znasz z opowieści tych którzy nie dopchali się do koryta lub od księdza (w przerwach zbliżenia).