18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pącki

2013-11-23, 14:05
Janusz ich wszystkich rozstrzela, jeszcze tylko dwa lata

justin_bimber

2013-11-23, 14:08
Ktoś wymyślił maść dupy, teraz ktoś wymyśli lek na polactwo, bo takich pierdół patriotycznych to nie moge sluchac :/

Cz...........ot

2013-11-23, 14:10
To są patrioci? pfff ja myślę, że to Ci co robili właśnie najwiekszy rozpie**ol są nimi, a nie te wymoczki!

gdzie w tym materiale były okrzyki JEBAC RUSKA KU*WE? nie było? :<
szkoda...

głodny_toster

2013-11-23, 14:15
justin_bimber napisał/a:

Ktoś wymyślił maść dupy, teraz ktoś wymyśli lek na polactwo, bo takich pierdół patriotycznych to nie moge sluchac :/




Weź człowieku, zabierz swoje zabawki i drzyj laczki jak najdalej z Polski. Serio...

ktos121

2013-11-23, 14:17
Rozumiem ludzi, którzy poszli na marsz ze względów patriotycznych, by upamiętnić odzyskanie niepodległości, ale nie rozumiem nacjonalizmu. Polska tylko dla Polaków? Będziecie pewnie oburzeni jak wam/rodzinom za granicą zaczną podpalać drzwi? Nacjonalizm to nie patriotyzm, bo nienawiść to nie miłość! POZDRO
Tobie Hauer88 soczyste wypie*dalaj pierd*lony naziolu, myślisz że kur*a ktoś nie wie, że 88 to symbolika Heil Hitler (8 litera alfabetu to H) idź possać swojemu fuhrerowi z ONRu i na koniec sobie poheiluj ;)

Ork.Fajny

2013-11-23, 14:27
ktos121, nacjonalizm polega miłości do swojego narodu czyli m.in. na tym że w danym kraju panują prawa oparte na pewnym systemie moralnym które sobie dana narodowość wypracowała i nie ma ch*ja żeby to się miało zmienić. W stosunku do Polski jest to moralność oparta na naukach chrześcijańskiego Boga, a raczej jednej z jego "postaci", Jezusa. Nie jestem związany z tą religią ale o ile pamiętam to treść Nowego Testamentu w ani jednym miejscu nie wspomną o nienawiści do nikogo, nawet do kogoś kto otwarcie sam ciebie nienawidzi. Więc nie mam pojęcia o jakiej nienawiści mówisz. Rozumiem też że skoro tak się na tym znasz to jesteś wstanie podać np. 10 przykładów bezpodstawnego ataku nienawiści na kogoś lub jakąś grupę które otwarcie poparte zostały przez ruchy związane z Ruchem Narodowym?

Dusz

2013-11-23, 14:27
@ktoś21, znasz ty chociaż definicję nacjonalizmu głąbie?

Sylarr

2013-11-23, 14:30
ktos121 napisał/a:

ale nie rozumiem nacjonalizmu. Polska tylko dla Polaków?


To jest zwyczajny rasizm, a nie nacjonalizm. Nacjonalizm z definicji to przekładanie dobra swojego państwa nad dobro innych państw co powinno być i było kiedyś oczywistą oczywistością. Kiedyś nikt nie musiał mówić, że jest nacjonalistą, bo z założenia każdy nim był, a ci którzy nimi nie byli nazywali sami siebie kosmopolitami.

kawałchuja88

2013-11-23, 14:39
ktos121 napisał/a:

Rozumiem ludzi, którzy poszli na marsz ze względów patriotycznych, by upamiętnić odzyskanie niepodległości, ale nie rozumiem nacjonalizmu. Polska tylko dla Polaków? Będziecie pewnie oburzeni jak wam/rodzinom za granicą zaczną podpalać drzwi? Nacjonalizm to nie patriotyzm, bo nienawiść to nie miłość! POZDRO
Tobie Hauer88 soczyste wypie*dalaj pierd*lony naziolu, myślisz że kur*a ktoś nie wie, że 88 to symbolika Heil Hitler (8 litera alfabetu to H) idź possać swojemu fuhrerowi z ONRu i na koniec sobie poheiluj ;)



Jak nie Polska dla Polaków to k***a dla kogo??
Chyba pomyliłeś sadistica z demotywatorami.
Idź wsadź sobie tą lewacką ideologię w dupę.
Polska dla Polaków a Europa dla Białych!

ktos121

2013-11-23, 14:41
Wiem co powinien znaczyć nacjonalizm, ale spójrz jak wygląda teraz ONR, RN, MW, NOP i mi znajdź chociaż z kilka osób którzy dobro Polski nie utożsamiają z wyj***niem wszystkich obcokrajowców, innowierców, "lewaków", homoseksualistów z Polski. Już nawet Polak, ale o innych poglądach to dla nich nie Polak. Sory, poczytaj sobie te wydumy Holochera co on by zrobił z innymi, jak to oni hailowali na różnych imprezach.

Nihilista

2013-11-23, 14:43
wiesiors4 napisał/a:

Jesteśmy dalej niewolnikami systemu. To, że nasza smycz jest dłuższa niż za komuny, nie oznacza jeszcze że jesteśmy wolni.


Nie jesteście wolni? Podpalacie ambasady (a policja zamiast napie**alać, tylko się przygląda), spotykacie się w wielkich grupach, hurtowo pieprzycie bzdury, które nawet czasem w tv polecą, ale nie jesteście wolni? To jaki system wam pasuje, skoro każdy niesie ze sobą w jakimś stopniu zniewolenie ludności? (W końcu to k***a system!) Banda j***nych anarchistów, hipokrytów i specjalistów od frazesów.

Blezzer

2013-11-23, 14:46
Ja się pytam, kiedy przyjdzie jakaś jednostka (o ile już nie przyszła), która nas poprowadzi do rozj***nia tego syfu, zmiany ustroju, osądzenia zbrodniarzy (tak, tych obecnych również) i zaprowadzenia porządku, wolnego rynku, wolności jako swobodnego dostępu do wszystkich praw, a nie świecenia swoją pedalską dupą na tęczowej manifie. Pytam się czy coś się zmieni? Ja się boję żyć w tym kraju, bo ten kraj mi nie zapewnia bezpieczeństwa. Czuję się Polakiem, a jestem w Polsce traktowany gorzej niż cygan, brudas i każdy inny, który nie ma wypisane na twarzy "Polska"! k***a. Wstyd mi za moich rodzicieli, którzy głosowali za tym co obecnie mamy. Mamy internet i możemy się dowiedzieć o wszystkim, a nadal głosujemy na najgorszych śmieci, którzy z sentymentem wspominają czasy, gdy pałowano ich kolegów. Kiedy w końcu pojmiemy, że nie można głosować na PO, PiS, SLD, PSL czy Paligłupa bo to jedna banda? Że teraz zamiast jednego mamy pięć PZPR-ów? Nie chcę stąd wyjeżdżać, zostanę na wybory i będę do tego czasu żył z nadzieją, że moi bracia Polacy zmądrzeją. :(

Aneta18

2013-11-23, 14:56


Pod solidarnosc i ak to sie nie podlaczajcie. Macie z nimi tyle wspolnego co ja z baletem. Musicie zrozumiec, ze jestescie gorszym gatunkiem czlowieka. Powinniscie byc wdzieczni, ze pozwalamy wam chodzic po ulicach. My, normalni, ciezko pracujacy obywatele.

ph...........ks

2013-11-23, 15:02
Być nacjonalistą to nie znaczy być patriotą.

milosciprzyjazn

2013-11-23, 15:15
@phoks

Bycie patriotą to tylko umiłowanie swojej ojczyzny. To bardziej poszanowanie kraju i emocjonalne przywiązanie do symboli z nim związanych. Wcale nie musi iść w parze z poglądami społeczno-gospodarczymi, można nawet nieświadomie szkodzić swojemu krajowi, ale wciąż go kochać. Więc patriotyzm nie opisuje od razu człowieka i jego światopoglądu, jak to niektórym się wydaje
A nacjonalizm (szczególnie szowinistyczny, którego dużo było wśród uczestników marszu 11) to po prostu skrajność

Sylarr napisał/a:

To jest zwyczajny rasizm, a nie nacjonalizm.


Rasizm, jak sama nazwa wskazuje, to dyskryminacja na tle rasowym. Nie na tle nacji, od tego jest właśnie nacjonalizm szowinistyczny.

Ork.Fajny napisał/a:

Więc nie mam pojęcia o jakiej nienawiści mówisz.


Do gejów, innych ras albo nacji? Długo by wymieniać...