18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Położna

Legalize_It • 2015-05-05, 15:19
Po co taki 'człowiek' żyje?



Cekam na komentarze obronców płci tępej w stylu "to wina dziecka ze sie wierciło" albo "pewnie mąż ja bije i ma problemy" :plzdie:

boss.

2015-05-05, 15:34
Co tu pisać,mówić....Ubić k***ę.Niech zdycha w męczarniach szmata.

KrisCFC

2015-05-05, 15:43
Te tagi, masz nie lepsze...

P.S. Jak tu k***a żyć, jak strach zostawić dziecko na porodówce? (czy tam "poporodówce" :D )

adrer

2015-05-05, 15:44
Jakby to było moje dziecko.. zabiłbym gołymi rękami

Legalize_It

2015-05-05, 16:11
Ma ktoś moze informacie na temat dalszego ciągu tej sprawy?

dr_dex

2015-05-05, 16:16
Pewnie mąż ją bije i ma problemy :kawa:

Legalize_It

2015-05-05, 16:21
dr_dex napisał/a:

Pewnie mąż ją bije i ma problemy :kawa:



Jak zawsze masz racje :badyl:

Ptoon

2015-05-05, 16:46
Znalazłem trochę info, a wiem że nie umiecie angielskiego to wam przetłumaczę.

Cytat:

Bulgarian midwife arrested after vicious beating of 4 day old baby


Bułgarska żona znęcała się nad czterodniowym dzieckiem, po ostrym laniu jakie dostała od swojego męża.

Cytat:

A midwife from Sofiamed hospital in Bulgaria, Emiliya Kovacheva, is under arrest after video surveillance showed her beating a 4 day old girl. The brutal attack happened on the morning of April 18. Kovacheva began to hit the baby with her hands and also a glass baby bottle. She even attempted to strangle the baby within seconds of gently caring for other infants in the room.



Emiliya Kovacheva, żona z Sofiamed w Bułgarii, przebywa w ośrodku wypoczynkowym po tym jak pokazano jej video, jak bije ją mąż. Brutalny atak miał miejsce 18 kwietnia. Kovacheva była bita rękami, szkłem, dzieckiem i butelką. Mąż próbował ja nawet udusić w sekundy po tym jak ciągnął ja za genitalia do innego pokoju.

Cytat:

The incident was brought to public attention on Thursday and has left the nation, as well as the hospital, shocked. The hospital released a statement saying that until the shocking incident, “Kovacheva had previously had an impeccable professional record.”



Incydent wyszedł na jaw w czwartek i zaszokował wszystkich. Szpital wypuścił Statemena, który powiedział, że Kovacheva była wcześniej bardzo zestresowana i w szoku przez sytuację w domu i miała pełne prawo odreagować to w pracy, w życiu profesjonalnym. Do tego pobiła rekord.

Tafariel

2015-05-05, 17:11
Ptoon napisał/a:

Do tego pobiła rekord.



Chyba w biciu niemowlaka na czas :lodowka:

ahbhch

2015-05-05, 17:11

Tco

2015-05-05, 17:31
Biedna kobiecina, przeciez widac ze ten wredny bachor chcial ja brutalnie zgwalcic :/

W............R.

2015-05-05, 18:29
Uwaga, sceny drastyczne zawierające znęcanie się fizyczne nad noworodkami!

Dobrze, że przeczytałem ostrzeżenia w komentarzach, bo (pewnie nie ja jeden) jestem cholernie wrażliwy na takie sceny. Mogę oglądać wyprute flaki, obcinanie głów, wyciskanie pryszcza wielkości głowy, ale jak ktoś bije niemowlę, to mam ochotę rozszarpać i bezsilność jest tak wielka, że naprawdę muszę odejść od kompa i długo nie mogę dojść do siebie. Dlatego ostrzegam wszystkich.

nectovelius

2015-05-05, 18:40
A ja jakiś czas doktorek powie zrozpaczonym rodzicom - to była "śmierć łóżeczkowa"...

Loaloa

2015-05-05, 20:34
Cytat:

. Kovacheva była bita rękami, szkłem, dzieckiem i butelką. Mąż próbował ja nawet udusić w sekundy po tym jak ciągnął ja za genitalia do innego pokoju.



Cytat:

Szpital wypuścił Statemena, który powiedział,



Cytat:

Do tego pobiła rekord.



Może zróbmy tak - znasz język, to dajesz tłumaczenie z niego, nie znasz języka, nie robisz tłumaczenia, tylko wrzucasz oryginalny tekst i zostawiasz robotę komuś innemu. Aha, angielskie słówko "midwife" to właśnie położna, nie żadna żona.

Cytat:

Mogę oglądać wyprute flaki, obcinanie głów, wyciskanie pryszcza wielkości głowy, ale jak ktoś bije niemowlę, to mam ochotę rozszarpać i bezsilność jest tak wielka, że naprawdę muszę odejść od kompa i długo nie mogę dojść do siebie. Dlatego ostrzegam wszystkich.



Kolejny sadol z czułym serduszkiem. Po ch*j tu wchodzisz, skoro nie możesz dojść do siebie po scence, w której kobieta trochę potrząsa bachorem?

sirapacz

2015-05-05, 22:10
loaloa: to ze tobie wkladali butelke w dupe jako niemowleciu nie znaczy ze inne niemowleta musza cierpiec