18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Położna

Legalize_It • 2015-05-05, 15:19
Po co taki 'człowiek' żyje?



Cekam na komentarze obronców płci tępej w stylu "to wina dziecka ze sie wierciło" albo "pewnie mąż ja bije i ma problemy" :plzdie:

longinus

2015-05-06, 14:39
lubię patrzeć jak cierpi dziecko

Ca...........er

2015-05-06, 15:38
PANxxxBDSM napisał/a:

pie**olone, śmierdzące, wrzaskliwe bachory to zmora ludzi dorosłych! Ona i tak jest delikatna. Ja bym takiego bękarta potraktował tak jak banderowcy traktowali polskie bachory. Za nogi i o mur bym rozj***ł!!! Nie lubię płaczących małych gówien!


No i dobrze prawisz! Szkoda, że twoi rodzice byli na tyle głupi, że olali tą procedurę.
Szpanować takim poziomem intelektualnym to możesz w gimnazjum, a nie na sa... Chociaż w sumie coraz więcej gimbów tu wchodzi, więc pewnie dostaniesz kilka piwek... Wirtualnych :emo:

Raven93

2015-05-06, 15:44
PANxxxBDSM napisał/a:

pie**olone, śmierdzące, wrzaskliwe bachory to zmora ludzi dorosłych! Ona i tak jest delikatna. Ja bym takiego bękarta potraktował tak jak banderowcy traktowali polskie bachory. Za nogi i o mur bym rozj***ł!!! Nie lubię płaczących małych gówien!



Rozj***ć ci łeb ty głupia p*zdo z zaburzeniami psychicznymi ?

Curtis000

2015-05-06, 23:27
Mam nadzieję że ta k***a nie stąpa już po tym Świecie !!

zygiboos

2015-05-06, 23:28
Tak na nią wszyscy wrzucają a nie wiemy jak było naprawdę. MOŻE BYŁO RUDE !?

gutsy666

2015-05-07, 01:49
@Ptoon nigdy więcej nie bierz się za tłumaczenia...a przynajmniej, nie po pijaku .

Bulgarian midwife arrested after vicious beating of 4 day old baby -

Bułgarska położna aresztowana po okrutnym pobiciu czterodniowego dziecka .

A midwife from Sofiamed hospital in Bulgaria, Emiliya Kovacheva, is under arrest after video surveillance showed her beating a 4 day old girl. The brutal attack happened on the morning of April 18. Kovacheva began to hit the baby with her hands and also a glass baby bottle. She even attempted to strangle the baby within seconds of gently caring for other infants in the room.

Położna ze szpitala Sofiamed w Bułgarii, Emiliya Kovacheva, znajduje się obecnie w areszcie, po śledztwie , które wykazało, że znęcała się nad 4 dniową dziewczynką . Brutalny atak miał miejsce rano, 18 kwietnia . Kovacheva zaczęła uderzać dziecko rękoma, jak również szklaną, dziecięcą butelką . Kobieta próbowała również udusić niemowlę , kilka sekund po delikatnym przeniesieniu dziecka na salę dla noworodków .

The incident was brought to public attention on Thursday and has left the nation, as well as the hospital, shocked. The hospital released a statement saying that until the shocking incident, “Kovacheva had previously had an impeccable professional record.”

Incydent został podany do opinii publicznej w czwartek I zszokował szpital, jak również cały naród . Władze szpitala podały w oficjalnym oświadczeniu : „ Kovacheva miała wcześniej opinię bez zarzutu”


Nie ma za co.

tomulek991

2015-05-07, 15:21
Jak widzę komentarze zjebów, że dobrze temu dziecku itp, to mnie k***ica bierze. Jak można być tak zj***nym i pisać takie coś?? Żałuję że tym którzy tak piszą położna nie zrobiła tego samego. Może nie bylibyście teraz w stanie pisać takich głupot. pie**ole was i tą położną. Jesteście zj***ni, ja rozumie że to sadol, ale moglibyście zachować resztkę człowieczeństwa. A jak wam się k***a nie podoba to załóżcie sobie portal pedofil,pl albo inne k***a i jarajcie się tym.
Przydałby się na takie ścierwa jak wy jakiś a'la Hitler.