18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Położna

Legalize_It • 2015-05-05, 15:19
Po co taki 'człowiek' żyje?



Cekam na komentarze obronców płci tępej w stylu "to wina dziecka ze sie wierciło" albo "pewnie mąż ja bije i ma problemy" :plzdie:

Madever

2015-05-06, 01:43
Mieszane uczucia mam- dzieci nie mam, w rodzinie też nigdy tego nie było zbyt wiele, na ogół nie przepadam, nie planuje, nie sram tęczą na ich widok, ale widzę taką sukę i się we mnie gotuje..

PA...........SM

2015-05-06, 02:25
pie**olone, śmierdzące, wrzaskliwe bachory to zmora ludzi dorosłych! Ona i tak jest delikatna. Ja bym takiego bękarta potraktował tak jak banderowcy traktowali polskie bachory. Za nogi i o mur bym rozj***ł!!! Nie lubię płaczących małych gówien!

Allin23

2015-05-06, 02:29
Cytat:

Znalazłem trochę info, a wiem że nie umiecie angielskiego to wam przetłumaczę.

Cytat:
Bulgarian midwife arrested after vicious beating of 4 day old baby

Bułgarska żona znęcała się nad czterodniowym dzieckiem, po ostrym laniu jakie dostała od swojego męża.



...nie ważne, miałem coś powiedzieć, ale przeczytałem resztę i widzę, że jesteś po prostu niedorozwiniętym trollem.

Dominishia

2015-05-06, 02:56
W jakim k***a szpitalu dziecko nie lezy obok swojej matki ja sie pytam? Ja w szpitalu przez tydzien lezenia biegalam siku w 30 sec i rece mylam w zlewie kolo lozka, a o prysznicu to nawet nie marzylam, bo balabym sie zostawic wlasne dziecko z obcymi ludzmi. To jest jakas paranoja. Jak mozna dziecko uderzyc?? Przeciez nic nie zrozumie nawet jesli wpie**ol byl sluszny. Tez chetnie bym mojemu naj***la, bo czasami mnie strasznie denerwuje, ale musze poczekac az bedzie w stanie zrozumiec za co, bo inaczej to bez sensu.

W............R.

2015-05-06, 03:06
@Loaloa To nie jest serduszko tylko gniew, a Waćpan chyba nie studiował anatomii, bo myli kręgosłup moralny z miękkim sercem.

Astoratch

2015-05-06, 06:20
na pal z dźiwką

Sayagin666

2015-05-06, 07:28
Oto moje tłumaczenie a jeśli sie komuś nie podoba niech użyje google translatora :)


A midwife from Sofiamed hospital in Bulgaria, Emiliya Kovacheva, is under arrest after video surveillance showed her beating a 4 day old girl. The brutal attack happened on the morning of April 18. Kovacheva began to hit the baby with her hands and also a glass baby bottle. She even attempted to strangle the baby within seconds of gently caring for other infants in the room

Położna ze szpitala Sofiamed w Bugarii, Emiliya Kovacheva, została aresztowana po ujawnieniu video z monitoringu na którym widać jak bije 4 letnią dziewczynkę. Brutalny atak nastąpił w porannych godzinach 18 kwietnia. Kavacheva zaczęła bić dziecko najpierw ręką a następnie szklaną butelką. Nawet próbowała udusić dziecko zaraz po tym jak inne dzieci otaczała troskliwą opieką.

The incident was brought to public attention on Thursday and has left the nation, as well as the hospital, shocked. The hospital released a statement saying that until the shocking incident, “Kovacheva had previously had an impeccable professional record.”

Opinia publiczna dowiedziała się o incydencie w czwartek i zszokowała naród i sam szpital. Szpital wydał oświadczenie, że przed incydentem Kovacheva miała nienaganna historię pracy.


thor141888

2015-05-06, 07:44
no więc, co 4 letnie dziecko robiło na porodówce ?

oozyxak0o

2015-05-06, 08:27
adrer napisał/a:

Jakby to było moje dziecko.. zabiłbym gołymi rękami


ch*ja byś zrobił.

Sudecki

2015-05-06, 08:38
Loaloa napisał/a:







Może zróbmy tak - znasz język, to dajesz tłumaczenie z niego, nie znasz języka, nie robisz tłumaczenia, tylko wrzucasz oryginalny tekst i zostawiasz robotę komuś innemu. Aha, angielskie słówko "midwife" to właśnie położna, nie żadna żona




Panie tłumacz, dajesz się pan trollować jak czterodniowe dziecko. I nie bądź taki poważny, bo się kiedyś zesrasz.

Ma...........gw

2015-05-06, 09:42
"Kovacheva była bita rękami, szkłem, dzieckiem i butelką."

Jak można komuś wyj***ć dzieckiem? Nie dziwie się, że była wk***iona skoro nawet bachor spuścił jej wpie**ol. A ta czterolatka coś mała, to potwierdzone info?

gta2

2015-05-06, 10:36
ch*j... wszystko zniose ale nie bicia małych dzieci. zaj***ć suke i patrzeć jak powoli zdycha

tgdarek

2015-05-06, 11:27
Zatłukł bym ścierwo , zeżarł , wyrzygał potem jeszcze raz zatłukł ...

Z drugiej też strony to wyjaśnia wiele skąd biorą się autorzy części komentarzy...

Psilocke

2015-05-06, 13:45
Dlatego ja jak mi się dzieciak urodził to na porodówce i przez cały pobyt w szpitalu nawet na chwilę nie zostawiłem z kimś z obsługi jak mnie nie było obok.