18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w UK

lukasoon15 • 2014-01-09, 22:46



A mi się wydaje, że to zwykłe k***ienie się, pie**olenie się z ciapatymi czy czarnymi nie po to żeby otworzyć się na nowe kultury, poszerzyć horyzonty, ale żeby poszerzyć swoje c**y i dupska.
Naród jest z was dumny!

pokson

2014-01-09, 22:51
A ch*j ci do tego kto z kim sie pie**oli. Wracaj marszczyć do pokoju.....

le...........ce

2014-01-09, 22:54
Co to za krzywy ryj na tym zdjęciu? :rzyga:

Suka_Blyat

2014-01-09, 22:54
Akurat ta ze zdjęcia jest brzydka, ale to kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje. kropka.

lukasoon15

2014-01-09, 22:59
Cytat:

A ch*j ci do tego kto z kim sie pie**oli. Wracaj marszczyć do pokoju


Muammar al-Khadafi (abstrah*jąc od samej jego osoby) powiedział kiedyś coś, co idealnie spointuje twoją wypowiedź.
"Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów [w Europie] przekształci ją w muzułmański kontynent w ciągu kilku dziesięcioleci."
Chodzi właśnie o pieprzenie się z kim popadnie...

gucios

2014-01-09, 23:17
Uprawiają 4 razy więcej sex, bo w UK są zarobki 4 razy większe niż w Polsce.

masterjunior

2014-01-09, 23:21
To nie zasługa urody.. Niestety polki wyjeżdżając za granice nie mają zamiaru zwiedzać zabytków itp, tylko j***ć się z małpami w butach zwanych również murzynami.. Ewentualnie w Polsce ,parzą' się z erasmusami. I to właśnie dzięki temu kultura europejska prędzej czy później upadnie.

Lu...........87

2014-01-09, 23:21
Prawda jest taka, że wiele k***i się z brudasami bo są tacy egzotyczni.. zaj***łbym siekierą

pokson

2014-01-09, 23:22
@up jak jedna z drugą głupia to sie jebie z j***nym ciapatym. Niestety twierdzę dalej że ch*j Ci lub nam wszystkim do tego kto z kim sie jebie. Jak ty byś posuną KOCIUBĘ to jeszcze byś sie chwalił że jebnąłeś tą co została zdradzona z kozą. Szczerze to nie wiem kto w tym momencie jest gorszy :D Co do tematu to jest to temat rzeka, jedni będą bronić inni będą oskarżać. I szukaj tu prawdy....... Ja jestem zdania że, nie widziałem, nie zamoczyłem to sie k***a w tej sprawie nie odzywam a nie sieje teorie spiskowe....

Blackow

2014-01-09, 23:28
Giń, zazdrosny gimnazjalisto.

wiesiors4

2014-01-10, 00:01
Od kiedy tępienie kurestwa i braku szacunku do samej siebie do zazdrość? Czy gdyby chodziło o wasze córki, lub o przeszłość waszych wybranek gadalibyście tak samo?

PS co to za potwór na zdjęciu? :O

Ma...........os

2014-01-10, 00:28
Ładna dziołszka tylko taaa szczę... a ch*j pojadę klasykiem :)

RockyWood

2014-01-10, 00:50
jedź do dowolnego kraju w UE i zapytaj młodych tubylców co sądzą o Polkach.

Ciekawe że o Rosjankach, Ukrainkach, Bułgarkach, i innych kobietach z krajów dookoła i w pobliżu Polski nikt nie powie że "dobrze się r*chają"

Murekkk

2014-01-10, 01:35
Nos jak Jackson, wary spuchnięte jak po wpie**olu, kwadratowy ryj, szeroka broda, tapety naj***ne kilogram i do tego doj***ne blurem w photoshopie, chyba, że ma takie tłuste... Ale i tak bym j***ł, szpetny ryj ale ciałko spoko.

606

2014-01-10, 02:07
Ta ze zdjęcia to chyba ta k***a brytyjka, bo do Polki, a w dodatku ładnej to jej w ch*j daleko.