18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w UK

lukasoon15 • 2014-01-09, 22:46



A mi się wydaje, że to zwykłe k***ienie się, pie**olenie się z ciapatymi czy czarnymi nie po to żeby otworzyć się na nowe kultury, poszerzyć horyzonty, ale żeby poszerzyć swoje c**y i dupska.
Naród jest z was dumny!

Browaryt

2014-01-10, 10:28
smutne ale każdy robi takie coś czyli bawi się seksem w wieku 20-25 i nic z tym nie zrobimy musimy tylko mieć farta aby nasza wybranka nie była tą najgorszą i publiczną a dawała tylko po dłuższym okresie znajomości.

tepees

2014-01-10, 10:31
Ogólnie to najpiękniejsza nie jest...

Radysh

2014-01-10, 11:52
Znam osobiście i bardzo dobrze, siedem polek mieszkających w GB i tylko jedna nie jest w związku z ciapatym.
To o czymś świadczy.

endrju1

2014-01-10, 13:15
... i no stop r*chanie.

solteck

2014-01-10, 13:56
Yo yo jest kasa, jest botox

iPoCoTaRejestracja

2014-01-10, 19:42
Taka z niej słowianka jak ze mnie baletnica. To nie jest ta z teledysku "my Słowianie"?

Tanovan

2014-01-10, 21:22
Widziałem ją na żywo podczas kręcenia klipu... Pryszczate ryło, jeśli nie rzuci k***ą co najmniej raz na minutę to zdechnie, jara fajki jak lokomotywa...
I do tego wcisnęli ją jako słowiankę, beh

TuKap

2014-01-11, 16:22
to to na zdjęciu to nie Polka :P cytując słowa utworu złych psów "Ojciec Polak Matka Polka" taką dziewuszkę można uznać za Polkę reszty nie uznaję, ponieważ wszystkich których znam z mieszanymi korzeniami bardziej chwalą się właśnie tą drugą stroną niż Polską. A do Polski się przyznają jeżeli jest im to na rękę lub widzą w tym korzyści. Takie jak "przyjadę do Polski powiem że jestem Francuzką zrobią ze mnie celebrytkę, wspomnę że mam Polskie korzenie i zrobią ze mnie gwiazdę". Przykładem może być Emily Rosicky czy jak jej tam, ta co świeciła cyckami w jednym z teledysków. Fakt ładna dziewczyna ale to na silę doszukiwania się Polskich korzeni mnie wkurza. :evil: