18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w UK

lukasoon15 • 2014-01-09, 22:46



A mi się wydaje, że to zwykłe k***ienie się, pie**olenie się z ciapatymi czy czarnymi nie po to żeby otworzyć się na nowe kultury, poszerzyć horyzonty, ale żeby poszerzyć swoje c**y i dupska.
Naród jest z was dumny!

solarik13

2014-01-10, 02:10
Ktoś zrobił obrazek na jakiegoś pseudo kwejka pod nazwą "bezuzyteczna.pl", a teraz Wy łykacie to jakby to było prawdą.

Didekc

2014-01-10, 02:18
Oho, Luxuria... Mogli przynajmniej wybrać jakieś lepsze zdjęcie, na przykład to:

La...........vo

2014-01-10, 02:29
Babka ze zdjęcia to Luxuria Astaroth

Seboolek

2014-01-10, 02:32
A pie**olicie... W UK jest tak samo duzo ładnych dziewczyn. W Szkocji masz od zaj***nia blondynek tak samo jak w Szwecji bo to także pozostałości po Wikingach. Jest nawet święto dzien przed sylwestrem (Hogmanay) przypominające o najazdach wikingów. Polki wcale nie są takie super cudne. Wiekszość to wymalowane smoki z wyj***nymi c**ami jak rękaw kaftana. Wiekszość Polek przyjezdzająca na wyspy to paskudy w dodatku często dzieciate. Wiec nie zachwalajcie tak tych polek bo wcale szału nie ma. Słowiańskie korzenie mają też słowianki czy czeszki wiec są tej samej urody co polki.

Machol

2014-01-10, 02:33
k***a z haremu Donatana. Tak samo piękna jak prawdziwe jest uwielbienie tego frajera do słowiańskości :]
A co do informacji pod zdjęciem: "Nie należy wierzyć we wszystko, co znajdzie się w internecie" - Isaac Newton :}

bravoteampolska

2014-01-10, 02:51
Wyjeżdżają za granicę k***ić się z star*chami , a co najgorsze znajdzie se arabusa , narobi bachorów a później płacz w mediach że ciapaty zaj***ł dzieciary do kraju kozojebców

ProVVe

2014-01-10, 03:02
Przytocze trzy rozmowy, ktore przeprowadzilem ze znajomymi piczami

1. Dlaczego tam pojechalas

odp. bo chcialam uprawiac sex z murzynem

2. Czemu tam dajesz a tu nie

odp. bo tam mnie nikt nie zna i mam swobode...

3. Dlaczego tam sie bzykasz, a w Polsce grzeczna

odp. szukam meza nie polaka


O wpadkach podczas euro jak lataly z dupami za kazdym kto nie jest rodakiem nawet nie bede wspominal... Dlatego musze miec syna a nie córę żebym do paki nie poszedl za szybko (wrazie czego rzecz jasna)

koolowsky

2014-01-10, 03:08
Oczywiście. Ile to ja mam koleżanek co w Polsce średniawki i ich nikt nie chce r*chać. Jadą na te erazmusy i siedzą i lachy ciągną. Co chwile inny gach na fotach na fejsie, zabawa, wódka etc. Druga sprawa, że tu jakby się puszczała to zaraz raban by wszyscy podnieśli, że k***a. Dlatego woli być k***ą za granicą.

S.O.A.D.

2014-01-10, 03:15
@Klemenza

ch*ja prawda, tak mówią tylko ludzie, którzy albo nie potrafią rozmawiać, albo nie mają żadnych argumentów na poparcie swojego zdania. Właśnie przez to, że ludzie zasłaniają się tym zdaniem mamy kryzys wartości, szczególnie w sztuce - "bo nie można dyskutować o gustach, trzeba wszystko tolerować". Nie ma krytyki rzeczy głupich, brzydkich i nie mających żadnego głębszego sensu, bo idioci powiedzą "o gustach się nie dyskutuje". Dlatego sztuka nowoczesna ssie murzyńskiego drąga. Bo w ramach nie dyskutowania o gustach pseudoartyści starają się nadać pozorny sens zwykłemu gównu.

ptaqdeloco

2014-01-10, 03:36
A.J.K.S napisał/a:

Co to za krzywy ryj na tym zdjęciu? :rzyga:


Kolejny kryptogej...

KebabRemover

2014-01-10, 04:22
piwo za ostatni akapit.
Też przyszedłem pohejcić bo jak mniemam jest to ta suka od pseudo-słowianina donatona? wk***ia mnie

skysky

2014-01-10, 04:46
Luxuria brzydka? pie**olicie, dużo byście dali żeby zamiast tej butelki było co innego :roll:

donRafael

2014-01-10, 07:53
dupy macie takie spięte jak co niedzielę na zakrystii, a tymczasem to tylko kolejne gówno z bezużytecznej. Nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby wierzyć w "artykuły" na bezużytecznej

gfgdfg

2014-01-10, 08:05
Aha, pewnie dlatego że większość wyjeżdża tam po to żeby tam dupy za hajs dawać.

mas36

2014-01-10, 10:23
botoks w usta