18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish amateur pyrotechnics compilation

kieroshaw • 2011-11-22, 19:38
Film ma chyba ponad 4 lata, więc nie narzekać na jakość, i tak montaż jest bardzo dobry.

Polscy pirotechnicy + dresy to chyba jedyna realna siła zbrojna, która mogłaby być użyta na wypadek wojny...



PS. Była jeszcze pierwsza część, ale z YT usunęli, a na necie nie mogłem znaleźć, jak by ktoś miał to można wrzucić

(L...........y)

2011-11-22, 20:02
Jeeeeest. Requiem :/ Cóż za podkład, nowatorski ;]

A kompilacja fajna:)

kieroshaw

2011-11-22, 20:07
Wiedziałem, że tak będzie :D Tak jak pisałem, kompilacja z 2007, wtedy jeszcze nie było takiego ciśnienia na to, poza tym tutaj jest dobrze zmontowane, a nie jak w 90% produkcji - wrzucę byle co byle jak i gotowe ;)

Rafal1757

2011-11-22, 20:08
zmieszajcie cukier puder i saletrę potasową ;p aha trzeba tez podpalić. Enjoy

Pan Mularz

2011-11-22, 20:21
I co mam ich za to pochwalić? Przez tych idiotów pewnie nie jedno drzewo spłonęło.
Jak tak bardzo im się to podoba, to niech idą do wojska. Może do czegoś by się przydali.

Co do:
kieroshaw napisał/a:

Polscy pirotechnicy + dresy to chyba jedyna realna siła zbrojna, która mogłaby być użyta na wypadek wojny...



:homer:

gambiterv

2011-11-22, 20:36
@Rafal1757@ Kazał bym ci wyjść w ostrzejszych słowach ale jeden war mi wystarczy.
Wiedz tylko że w dobie allegro i ogólnie dostępnych środków chemicznych ze swoim cukrem pudrem to możesz robić pokazy na urodzinach swojej 2 letniej siostrzenicy i to wyłącznie jedynie jeśli młoda Cie nie rozpie**oli śmiechem xD
Pozdrawiam pirotechników debili (bawcie sie dalej proszkiem do pieczenia i kinder niespodzianką )

ZnanyJakoZaganiacz

2011-11-22, 20:37
Cytat:

Polscy pirotechnicy + dresy to chyba jedyna realna siła zbrojna, która mogłaby być użyta na wypadek wojny...


Dorzućmy do tego "szpecjalistów" od asg. I będziemy mieli armię mającą na wyposażeniu petardy, pałki i plastikowe zabawki.

Podbijemy cały świat!


gambiterv napisał/a:

@Rafal1757@ Kazał bym ci wyjść w ostrzejszych słowach ale jeden war mi wystarczy.
Wiedz tylko że w dobie allegro i ogólnie dostępnych środków chemicznych ze swoim cukrem pudrem to możesz robić pokazy na urodzinach swojej 2 letniej siostrzenicy i to wyłącznie jedynie jeśli młoda Cie nie rozpie**oli śmiechem xD
Pozdrawiam pirotechników debili (bawcie sie dalej proszkiem do pieczenia i kinder niespodzianką )



A więc tak. Każesz wypie**alać innym użytkownikom (za co dostało ci się po dupie warnem), którzy nie spędzali swojego wieku rozwojowego w dobie allegro (a więc grupy 20+, do której ja także należę), tylko w czasach gdy sprzedawcy jakichkolwiek petard czy fajerwerków na poważnie traktowali przepis o nie sprzedawaniu nieletnim takich materiałów, (a także papierosów i alkoholi, co dziś chyba już nie jest praktykowane, ponieważ od jakiegoś czasu bardzo często widzę zataczające się, pijane dzieci w wieku 12 - 16 lat), za to że sprawiała nam saletra z cukrem?

pie**ol SIĘ.
Wypie**alać to możesz kazać Swoim równym, a nie nam, osobom którym nawet wiekiem nie dorównujesz, a co dopiero poziomem.
Taki z Ciebie kozak, bo kupujesz na allegro materiały wybuchowe, tak? Co, gimbusom znudziło się już asg, jako forma udowodnienia że jest się pro kozakiem?
Cytat:

Wiedz tylko że w dobie allegro

Próbujesz zaimponować nam, "debilom", Swoją znajomością allegro?
Wiesz co? ch*j nas to boli. Mam nadzieję że rozpie**oli Ci w najbliższej przyszłości ręce, abyś więcej tak debilnie nie postował oraz jaja, abyś w przyszłości nie mógł przekazać swoich genów dalej.
Cytat:

Kazał bym ci wyjść w ostrzejszych słowach ale jeden war mi wystarczy.


A kim Ty jesteś, by kazać innym wychodzić? Niestety, jesteś nikim. I Twoje słowa nie mają najmniejszej wartości.
Teraz ja każę Ci wyjść w ostrych słowach.
WEŹ IDŹ W ch*j.

j2m2

2011-11-22, 20:58
Jamal, ASG-owcy nie maja plastkowych zabawek. i uwierz mi że prawdziwi "szpecjalisci" i ich bron to juz napawde niebezpieczne coś

ZnanyJakoZaganiacz

2011-11-22, 21:10
j2m2 napisał/a:

Jamal, ASG-owcy nie maja plastkowych zabawek. i uwierz mi że prawdziwi "szpecjalisci" i ich bron to juz napawde niebezpieczne coś



ASG to zabawka. A niebezpieczny jest każdy przedmiot codziennego użytku. Zajmuję się militariami i uwierz mi, bardzo duża przepaść dzieli prawdziwą broń, od zabawek asg.

kieroshaw

2011-11-22, 21:17
JamalBG napisał/a:

w czasach gdy sprzedawcy jakichkolwiek petard czy fajerwerków na poważnie traktowali przepis o nie sprzedawaniu nieletnim takich materiałów



No proszę Cie, to kiedyś tego przestrzegali? Chyba w starożytnej Japonii.

j2m2 dobrze mówi, duża część maniaków to rezerwa. Pomimo tego, że dawno byli w woju, część szkoli się dalej w taktykach (już w grupach asg), przez co można dać im broń i po krótkim szkoleniu byli by pewnie lepsi od niejednego kota.

gambiterv

2011-11-22, 22:58
JamalBG,
Sie tak nie napinaj bo sie zesrasz xD i twoja stara będzie maiła problemy z odróżnieniem Cie od brązowego bliźniaka :]

grakin

2011-11-22, 23:58
powiem tak- ciekawe co polska ma w zanadrzu jakby ktoś nas zaatakował? dresów, ludzi z asg i parę zabawek (nie zaczynajcie się napinać, że mamy nie tylko zabawki, porównajcie nasze f16 z f22 lub f34). pewnie zaraz znajdzie się mądry który jebnąłby coś o sojuszach. haha, już uwierzę, że ktoś nam by pomógł. ten pokaz nie robi wrażenia, pokaz który amerykańce zrobili w hiroszimie jakieś 66 lat temu owszem. tak szczerze to samo wojsko polskie ma niewielki sens istnienia, walkę zbrojeń przegraliśmy już dawno temu, do jakichkolwiek akcji w naszym kraju wystarczyłoby bardziej uzbroić naszą policję, akcje poza krajem są bezsensowne

smolen1234

2011-11-23, 00:42
zagac mi sie chce od tej muzyki k***a tyle milionow mp3 i zawsze ta jedna

krecik

2011-11-23, 12:59
słabe. na odpustach za młodu się puszczało lepsze achtungi.

ja...........03

2011-11-23, 14:48
gówno a nie tam
proch fotobłyskowy w papierku i reklamówki z benzyną są dobre ale dla ciot
na piknikach studenckich to an/nm się detonowało w stalowych korpusach że trawę fala uderzeniowa wyrywała