18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish amateur pyrotechnics compilation

kieroshaw • 2011-11-22, 19:38
Film ma chyba ponad 4 lata, więc nie narzekać na jakość, i tak montaż jest bardzo dobry.

Polscy pirotechnicy + dresy to chyba jedyna realna siła zbrojna, która mogłaby być użyta na wypadek wojny...



PS. Była jeszcze pierwsza część, ale z YT usunęli, a na necie nie mogłem znaleźć, jak by ktoś miał to można wrzucić

Reos

2011-11-23, 21:00
kiedyś mój kumpel robił takie "petardy" i mu abw na chatę wjechało...

adamov

2011-11-23, 23:37
dresy i asg-owcy... ci pierwsi by zginęli od razu bo by myśleli, że w grupie trzeba lecieć na przeciwnika... asg-owcy najwyżej mogą powybijać oczy tymi swoimi zabawkami... a nasze wojsko.. cóż.. zamiast być w Polsce to jest porozrzucane po Afganistanie i innych krajach.. a co do zabicia.. zabić to i można nawet długopisem jak się wie jak go dobrze w tym celu użyć... poza tym przy dzisiejszej technologii jakby nie daj Boże była wojna, to wystarczy jeden potężny impuls elektromagnetyczny i cała elektronika pada, włącznie z czołgami, samolotami, śmigłowcami i łącznością... i wtedy ludzie są zdani tylko na siebie... dlatego najlepiej moim zdaniem się szkolić w pułkach zwiadowczych jako strzelec wyborowy na przykład. tak się zacząłem szkolić ja rok temu i bardzo to polubiłem ;)

zukennuken3d

2011-11-23, 23:46
JamalBG napisał/a:


Dorzućmy do tego "szpecjalistów" od asg. I będziemy mieli armię mającą na wyposażeniu petardy, pałki i plastikowe zabawki.

Podbijemy cały świat!




A więc tak. Każesz wypie**alać innym użytkownikom (za co dostało ci się po dupie warnem), którzy nie spędzali swojego wieku rozwojowego w dobie allegro (a więc grupy 20+, do której ja także należę), tylko w czasach gdy sprzedawcy jakichkolwiek petard czy fajerwerków na poważnie traktowali przepis o nie sprzedawaniu nieletnim takich materiałów, (a także papierosów i alkoholi, co dziś chyba już nie jest praktykowane, ponieważ od jakiegoś czasu bardzo często widzę zataczające się, pijane dzieci w wieku 12 - 16 lat), za to że sprawiała nam saletra z cukrem?

pie**ol SIĘ.
Wypie**alać to możesz kazać Swoim równym, a nie nam, osobom którym nawet wiekiem nie dorównujesz, a co dopiero poziomem.
Taki z Ciebie kozak, bo kupujesz na allegro materiały wybuchowe, tak? Co, gimbusom znudziło się już asg, jako forma udowodnienia że jest się pro kozakiem? Próbujesz zaimponować nam, "debilom", Swoją znajomością allegro?
Wiesz co? ch*j nas to boli. Mam nadzieję że rozpie**oli Ci w najbliższej przyszłości ręce, abyś więcej tak debilnie nie postował oraz jaja, abyś w przyszłości nie mógł przekazać swoich genów dalej.

A kim Ty jesteś, by kazać innym wychodzić? Niestety, jesteś nikim. I Twoje słowa nie mają najmniejszej wartości.
Teraz ja każę Ci wyjść w ostrych słowach.
WEŹ IDŹ W ch*j.



nie zesraj sie

Pan Mularz

2011-11-24, 00:21
kieroshaw napisał/a:

I o to chodzi, jak juz piszesz, to pisz od razu konkrety, a nie każ tego z siebie wyduszać :P

Generalnie to odniosłeś się do mojego stwierdzenia, które było totalną głupotą i ironią i nie wiem, kto to mógłby wziąć na poważnie. Uważam, że WP nie jest do końca bezużyteczne, ale jednak ma spore braki. A samym honorem, braterstwem itd. starć się nie wygrywa



Nie rozpisuję się, bo z reguły nie ma po co.

Na tej stronie, to już czasem nie wiadomo, czy ktoś pisze na poważnie, czy nie. Dodatkowo twoja ironia miała charakter hiperboliczny, więc do tego się odniosłem. Bo nie miałeś na myśli tego, że nasze wojsko ma super nowoczesny sprzęt :D
Moim zdaniem na arenie międzynarodowej nie jest tak źle i nie powinniśmy się wstydzić.
Choć uważam, iż powinniśmy zwiększyć wydatki na wojsko.

ZnanyJakoZaganiacz

2011-11-24, 16:05
zukennuken3d napisał/a:



nie zesraj sie



Piwek nie będzie :(
Twój post jest ch*jowy.

emilwkpg

2011-11-24, 21:44
zbyt impresywna ta nuta - tak jest jasnie milordzie

thcm

2011-11-26, 05:15
Ja pierdziele.