18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish amateur pyrotechnics compilation

kieroshaw • 2011-11-22, 19:38
Film ma chyba ponad 4 lata, więc nie narzekać na jakość, i tak montaż jest bardzo dobry.

Polscy pirotechnicy + dresy to chyba jedyna realna siła zbrojna, która mogłaby być użyta na wypadek wojny...



PS. Była jeszcze pierwsza część, ale z YT usunęli, a na necie nie mogłem znaleźć, jak by ktoś miał to można wrzucić

goralesko

2011-11-23, 15:03
Zesralem sie :) Z twojej Glupoty :homer:

ZnanyJakoZaganiacz

2011-11-23, 15:16
kieroshaw napisał/a:



No proszę Cie, to kiedyś tego przestrzegali? Chyba w starożytnej Japonii.


Przepraszam, nie żyłeś widocznie w moich czasach, trochę za późno przyszedłeś na świat by doświadczyć czasów gdy kapitalistycznemu sprzedawcy nie zależało tylko na pieniądzach.

kieroshaw napisał/a:

j2m2 dobrze mówi, duża część maniaków to rezerwa.


Już dobrych parę lat jestem w rezerwie i jakoś nie odczuwam wielkiego sentymentu do plastikowej zabawki. Prawdziwy karabin w dłoni po tych paru latach na rezerwie dopiero takie uczucia wzbudza.

A dzieciom i pedziom udającym że asg to prawdziwa broń mówię:
Jesteście żałośni.

j2m2 napisał/a:

i ich bron


Hahahahaha!
Broń!
Aleś doj***ł :)

Buene

2011-11-23, 15:24
Ile razy można słuchać tej piosenki? Rzygam już tym.

Pan Mularz

2011-11-23, 16:32
grakin napisał/a:

powiem tak- ciekawe co polska ma w zanadrzu jakby ktoś nas zaatakował? dresów, ludzi z asg i parę zabawek (nie zaczynajcie się napinać, że mamy nie tylko zabawki, porównajcie nasze f16 z f22 lub f34). pewnie zaraz znajdzie się mądry który jebnąłby coś o sojuszach. haha, już uwierzę, że ktoś nam by pomógł. ten pokaz nie robi wrażenia, pokaz który amerykańce zrobili w hiroszimie jakieś 66 lat temu owszem. tak szczerze to samo wojsko polskie ma niewielki sens istnienia, walkę zbrojeń przegraliśmy już dawno temu, do jakichkolwiek akcji w naszym kraju wystarczyłoby bardziej uzbroić naszą policję, akcje poza krajem są bezsensowne



Takich głupot, to już dawno nie czytałem.
Jeszcze znalazły się osoby, które dały ci za to piwo...

:homer:

ZareFF

2011-11-23, 17:14
@up
Dobrze prawi, wspolczesna wojna rozgrywa sie bez widoku wroga, to juz nie te czasy, gdy dwa wojska stawaly naprzeciw siebie i nak***ialy z karabinow. Liczy sie bron masowego razenia (atomowka, bombardowania) - a jak wiadomo w tych technologiach jestesmy 100 lat za murzynami.

BDrummer

2011-11-23, 17:22
JamalBG chyba ci pała skapcaniała i tak sie o wszystko do wszystkich dopie**alasz, człowieku relax

a no i jeszcze jedno do ZareFF tak tak liczy sie atomówka, weź sie człowieku, USA Rosja Francja Niemcy Izrael Pakistan Indie i ch*j wie kto jeszcze ma BMR, człowieku jak by tak odpalili nuki to by mi zwisało czy jesteśmy 100 lat za murzynami, bo ich by nie było i nas też, więc skończ pie**olic prosze cię, bo nadal liczy sie primo broń konwencjonalna, tylko atomówkom zawdzięczamy ze w czasach "Zimnej Wojny" nie wybuchła III WŚ bo każdy sie boi jej odpalic

piroman88

2011-11-23, 17:38
też się kiedyś bawiłem, już się nie bawię skończyły mi się kończyny:p (komcia napisałem siusiakiem)

WhyMe?

2011-11-23, 17:48
Mądre jak ch*j żeby w lesie to robić, zamiast k***a w stodole pełnej siana.

Pan Mularz

2011-11-23, 17:55
ZareFF napisał/a:

@up
Dobrze prawi, wspolczesna wojna rozgrywa sie bez widoku wroga, to juz nie te czasy, gdy dwa wojska stawaly naprzeciw siebie i nak***ialy z karabinow. Liczy sie bron masowego razenia (atomowka, bombardowania) - a jak wiadomo w tych technologiach jestesmy 100 lat za murzynami.



Przestań, bo pęknę ze śmiechu ;-)

grakin

2011-11-23, 18:36
mularz- jak zobaczysz prawdziwą bombę to pękniesz, ale nie ze śmiechu. pokaż mi chociaż jeden cel wojska polskiego, który urzeczywistniałby sens jego istnienia. widzę, że umiesz cytować ludzi, brawo, czy masz coś jeszcze do powiedzenia? zapewne mam do czynienia z starym wojskowym wyjadaczem, wyedukuj niewyedukowane społeczeństwo (wbrew pozorom z szczerą chęcią chciałbym powiedzieć, że moja teoria jest błędna). i to nie tak, że nie widzę kompletnie sensu istnienia wojska, jest, owszem, ale raczej niewielki przy kosztach wykładanych przez państwo na wojsko (jeśli mam dobre info to jest to 9 mld $ ale nie jestem bogiem wojny, wszystkiego o wojsku nie wiem)

Pan Mularz

2011-11-23, 19:26
grakin napisał/a:

mularz- jak zobaczysz prawdziwą bombę to pękniesz, ale nie ze śmiechu. pokaż mi chociaż jeden cel wojska polskiego, który urzeczywistniałby sens jego istnienia. widzę, że umiesz cytować ludzi, brawo, czy masz coś jeszcze do powiedzenia? zapewne mam do czynienia z starym wojskowym wyjadaczem, wyedukuj niewyedukowane społeczeństwo (wbrew pozorom z szczerą chęcią chciałbym powiedzieć, że moja teoria jest błędna). i to nie tak, że nie widzę kompletnie sensu istnienia wojska, jest, owszem, ale raczej niewielki przy kosztach wykładanych przez państwo na wojsko (jeśli mam dobre info to jest to 9 mld $ ale nie jestem bogiem wojny, wszystkiego o wojsku nie wiem)



Oczywiście, że twoja teoria jest błędna, więc możesz spać spokojnie.
Nikogo nie będę edukował. Zainteresuj się tematem, poczytaj trochę i dojdziesz sam dlaczego napisałeś głupoty.
To dla ciebie taka praca domowa. Jak ją odrobisz i będziesz chciał, to możesz napisać dlaczego się myliłeś. Oczywiście nie musisz jej odrabiać i żyć w błędnym przekonaniu.

Ps. Osobiście zwiększyłbym jeszcze wydatki na wojsko o połowę.

kieroshaw

2011-11-23, 19:44
Oj mularz, mularz. Cała twoja rozmowa opiera się na cytowaniu wypowiedzi innych i wstawianiu emotek, jakie to one są głupie. Jeżeli czujesz się na siłach kazać komus innemu coś robić, to poprzyj swoje argumenty jakimiś faktami. Nie mówię, że źle prawisz - mówię, że gadasz jak potłuczony i sam nie wiesz, o czym. A jeżeli wiesz - to może łaskawie naś oświeć. A nie! Przecież nie chce Ci się oświecać głupiego społeczeństwa. W takim razie nie zaczynaj rozmowy. Koło się zamyka.

grakin

2011-11-23, 20:10
spokojnie mularz, i tak wydajemy dwa razy więcej niż powinniśmy (np. na wcześniej wspomniane f 16). chyba odniosłeś mylne wrażenie, że nie mam zielonego pojęcia o wojsku (może w sensie doświadczeń to owszem nie mam). za to jestem ciekaw jaka jest twoja wiedza o stanie uzbrojenia wojsk zagranicznych. i nie, nie zamierzam się z tobą porównywać kto ma na jaki temat większą wiedzę, bo nie o to mi chodzi. widzę, że do sprawy podchodzisz podchodzisz- ja mam zawsze rację, nie dopuszczając do siebie innej opcji

Pan Mularz

2011-11-23, 20:41
kieroshaw napisał/a:

Oj mularz, mularz. Cała twoja rozmowa opiera się na cytowaniu wypowiedzi innych i wstawianiu emotek, jakie to one są głupie. Jeżeli czujesz się na siłach kazać komus innemu coś robić, to poprzyj swoje argumenty jakimiś faktami. Nie mówię, że źle prawisz - mówię, że gadasz jak potłuczony i sam nie wiesz, o czym. A jeżeli wiesz - to może łaskawie naś oświeć. A nie! Przecież nie chce Ci się oświecać głupiego społeczeństwa. W takim razie nie zaczynaj rozmowy. Koło się zamyka.



Wiedziałem, że ktoś coś takiego napisze :D
Nie czuję potrzeby nikogo dokształcać. Odniosłem się do was w taki, a nie inny sposób, bo to są bzdury. Wystarczy prześledzić sobie jak wyglądały konflikty zbrojne w XX i w XXI wieku oraz sytuację polityczną na świecie, aby to stwierdzić. Nie trzeba być jakimś ekspertem w tej dziedzinie. Ba! Wystarczy spojrzeć ile wydajemy na wojsko. Waszym zdaniem Polska rocznie wywala w błoto około 10mld $, a nasze wojsko jest gówno warte. Przecież ja się poniżam, że w ogóle z wami dyskutuję na ten temat.

grakin napisał/a:

spokojnie mularz, i tak wydajemy dwa razy więcej niż powinniśmy (np. na wcześniej wspomniane f 16). chyba odniosłeś mylne wrażenie, że nie mam zielonego pojęcia o wojsku (może w sensie doświadczeń to owszem nie mam). za to jestem ciekaw jaka jest twoja wiedza o stanie uzbrojenia wojsk zagranicznych. i nie, nie zamierzam się z tobą porównywać kto ma na jaki temat większą wiedzę, bo nie o to mi chodzi. widzę, że do sprawy podchodzisz podchodzisz- ja mam zawsze rację, nie dopuszczając do siebie innej opcji



Nie mówiłem tutaj o zakupie samolotów f-16. To już temat na inną dyskusję.
Nie przesadzałbym nie mamy aż tak przestarzałego sprzętu, choć zdecydowanie przydałaby nam się modernizacja. Szczególnie jeśli chodzi o lotnictwo. Dzisiaj wojnę z reguły wygrywa ten kto ma przewagę w powietrzu, co nie znaczy, że piechota nic nie znaczy. 5-6 mld więcej rocznie zdecydowanie by się nam przydało. Szczególnie w obecnym okresie.
Stan wojsk zagranicznych? Konkretniej? Dużo by pisać.
Oczywiście, że nie mam zawsze racji. Nikt nie ma.

kieroshaw

2011-11-23, 20:59
I o to chodzi, jak juz piszesz, to pisz od razu konkrety, a nie każ tego z siebie wyduszać :P

Generalnie to odniosłeś się do mojego stwierdzenia, które było totalną głupotą i ironią i nie wiem, kto to mógłby wziąć na poważnie. Uważam, że WP nie jest do końca bezużyteczne, ale jednak ma spore braki. A samym honorem, braterstwem itd. starć się nie wygrywa