18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny rap

Sz...........an • 2011-12-26, 00:38
Alternatywny rodzaj rapu

ss...........mi

2011-12-27, 17:30
k***a dziadostwo sie zrobilo na tym portalu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mirabelek76

2011-12-27, 18:30
lapps napisał/a:



szkoda, ze ciebie matka na kiblu nie rodzila. wystarczyloby spluknac i by bylo z glowy



było zajęte, twoja siedziała

ja...........03

2011-12-27, 20:21
idę na państwówkę bo
urlop na czas , 13 , hajs na czas , zdrowotne bez sapów , jak się kształcisz to murowany awans , dodatki mieszkaniowe i zero mobingu itd
ale nie k***a odezwał się 15 latek albo tępa sraka po prywatnej szkole bankowej bo on wie lepiej

wkn

2011-12-27, 23:04
Dla wszystkich jp i hwdp

a jak ci bandzior matkę zabiją to co zadzwonisz na straż pożarną czy pogotowie gazowe,
przykład dość drastyczny ale dosadnie pokazujący głupote

jasiekn

2011-12-28, 10:48
wkn napisał/a:

Dla wszystkich jp i hwdp

a jak ci bandzior matkę zabiją to co zadzwonisz na straż pożarną czy pogotowie gazowe,
przykład dość drastyczny ale dosadnie pokazujący głupote



Pokazujący szczególnie twoją głupotę i brak logicznego myślenia. Ja pie**olę, to że zadzwonię na policję, bo mi matkę zabiją to nie znaczy, że ich lubię, to ich pie**olONY OBOWIĄZEK i łaski mi nie robią. Chcesz wymagać od każdego tylko totalnego minimum? Weź się k***a zastanów przed pisaniem takich bzdur, bo tylko ludzi wk***iasz. Wyobraź sobie, że jesteś na ulicy nie masz kasy na nic, umierasz z głodu, to k***a zjesz ze śmietnika czy umrzesz? To znaczy, że jedzenie ze śmietnika jest fajne? Przykład tak samo z dupy jak twój.