18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny rap

Sz...........an • 2011-12-26, 00:38
Alternatywny rodzaj rapu

crazy_psycho_zez

2011-12-26, 20:35
Eh, ludzie zamiast się kłócić i spierać, czy j***ć, czy kochać policje - pomyślcie! Można nienawidzić instytucji, lub ludzi którzy w niej pracują. Instytucję po co, w końcu to rzecz martwa! A ludzi? Cóż jeszcze trzeba się nauczyć, że pies to nie zawód, tylko charakter.

D4kai

2011-12-26, 21:27
Rap jak rap, gówniany. Ale nie powiem, alternatywa miła dla tych tępaków z firmy i ich "fanuf"

hasegawa

2011-12-26, 21:42
EudezetReprezent mam na to wyj***ne, a kto sie podnieca JP to FRAJER ! ;-)

cebul1617

2011-12-26, 21:56
EudezetReprezent kolejny gimbus, jeszcze proś o łapki w górę do komentarza...

Dżoker

2011-12-26, 22:08
D4kai, jeśli dla ciebie rap to tylko firma, to nawet nie zasługujesz na to, żeby dostać ch*ja w zęby.
Nie słucham firmy bo jest ch*jowa, słucham rapu i nie przeszkadza mi to w zabijaniu ludzi takich jak EudezetReprezent

Powell

2011-12-26, 22:23
j***ć was wszystkich na 100%

ss...........mi

2011-12-26, 22:27
ja pie**ole toz to sie robi jakas policyjna strona...

wielkiGornik

2011-12-26, 22:46
Jebac policje i ch*j w dupe tym którzy ich bronia

fdM

2011-12-26, 22:50
Jeżeli uważacie, że Firma nagrywa tylko piosenki o j***niu policji to polecam sprawdzić: Tadek Firma solo - Żołnierze Wyklęci.
Co do policji - sami zapracowali na niechęć którą wielu ich darzy.

dziubczyk

2011-12-26, 22:53
z up@ się nie wygra...

ezi87

2011-12-26, 23:10
Przestańcie pieprzyć, wiadomo, że jak wszędzie, w każdym środowisku i grupach zawodowych są porządni, honorowi ludzi i są zwykłe śmiecie, które za dużo sobie wmawiają. Dostanie taki pałę i jest królem świata.
Znam normalnych policjantów, ale też nam dwóch pojebów, którzy mimo upośledzenia umysłowego zdali egzaminy psychologiczne i są w policji. Chyba coś nie tak z tymi testami ;/

Ranger

2011-12-26, 23:20
Cytat:

Co do policji - sami zapracowali na niechęć którą wielu ich darzy.



Jasne. Bo jak kibol dostanie wpie**ol od policji to z reguły za niewinność. Policja jest instytucją znienawidzoną dlatego, że element o niskiej inteligencji ( kibole, dresy i co poniektórzy kierowcy ) nigdy nie zobaczy swojej winy. Bo zawsze ich przestępstwo jest spowodowane aspektem religijnym ( ''tylko Bóg może nas osądzać'' ) lub jak to ostatnio tutaj przeczytałem - winny jest głupi ch*j z ministerstwa, a nie kierowca który przekracza umyślnie prędkość :)

A że naród mamy głupi to większość ludzi o policji ma negatywne zdanie. Sam miałem kilka nieporozumień z policją i równie dobrze mógłbym krzyczeć ''j***ć policję'' razem z tą bandą debili. Rzecz w tym, że ja jednak mam świadomość błędów, które popełniłem i nie winię policjantów za wykonywanie swojej pracy.

Cytat:

Chyba coś nie tak z tymi testami ;/



Te testy psychologiczne (multiselect) są po prostu popie**olone. Nie dość, że komputer decyduje czy nadajesz się do policji czy nie to jeszcze są tam takie durne pytania jak np. ''Gdybyś zauważył otwarte drzwi do kina i miał pewność, że nie zostaniesz przyłapany to czy wszedłbyś obejrzeć film ?'' albo mój ulubieniec ''Co uważasz za słuszniejsze: nie jedzenie mięsa ze względu na miłość do zwierząt czy zakazanie rozmnażania osobom niepełnosprawnym ?'' :D

he...........01

2011-12-26, 23:27
Mądrych małych szczchów k***a go mać się narobiło na tej stronie. Ezi mądze powiedział.

fdM

2011-12-26, 23:29
Ja akurat jestem kibicem, nie uważam się za kibola (chociaż od jakiegoś czasu chyba jestem, bo stałem na schodach podczas meczu i podobała mi się oprawa "Jihad Legia"). Myślę, że nie znasz realiów, policja potrafi być bardzo brutalna i stosować odpowiedzialność zbiorową. Nie podlega dyskusji, że jest wielu normalnych policjantów, ale są też tacy którzy psują opinię tej instytucji. Biorąc pod uwagę, że powinni być "stróżami prawa" i składają przysięgi, to uważam, że czarne owce powinny być surowo karane. Niestety wszyscy się nawzajem chronią - przykładem chociażby ostatnie pobicie przez policjanta na Marszu Niepodległości. Potrzeba reorganizacji Policji, żeby ludzie ponownie nabrali szacunku i w końcu czuli się bezpiecznie.