18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny rap

Sz...........an • 2011-12-26, 00:38
Alternatywny rodzaj rapu

Kacpes

2011-12-26, 23:39
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy. Jedyne normalne co przychodzi na myśl, to poparcie Powella.

dabek900

2011-12-27, 00:01
Z tego co wiem, to piosenka bylego policjanta, ktory napisal ja na czesc niezyjacego kolegi po fachu, po czym sie zwolnil. Dostali wezwanie na paczke mlodych huliganow gdzies w Mikolajkach i jeden z nich policemana

Ranger

2011-12-27, 00:21
Cytat:

Myślę, że nie znasz realiów, policja potrafi być bardzo brutalna i stosować odpowiedzialność zbiorową



No trudno żeby podczas stadionowej burdy jeszcze cię legitymowali. Znajdujesz się w motłochu to twój problem, zdrowemu na umyśle człowiekowi instynkt samozachowawczy każe sp***alać stamtąd jak najdalej :)
Poza tym trudno żebym realiów nie znał skoro mieszkam w mieście, gdzie kibicowanie przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Niektórzy ludzie tutaj ( Chorzów ) straciliby sens życia, gdyby jej drużynę rozwiązano...
A realia tutaj są takie, że najwięcej na policję narzekają ci, którzy najwięcej z nią mają do czynienia. Już parę burd widziałem na własne oczy, więc wiem do czego łysy kretyn jest zdolny i popieram policję w aspekcie traktowania tych zwierząt...

Znam jednak też takich gliniarzy, którzy się do tej instytucji nie nadają, ale jak wspomniano - tacy są wszędzie. O wiele bardziej upierdliwi dla mnie są niekompetentni urzędnicy, którzy nic nie potrafią załatwić ;)

EudezetReprezent

2011-12-27, 00:27
rockface123 heh idioto ja mam wyj***ne na firme czy jak to piszesz JP nie slucham firmy i mam wyj***ne na twoje JP mam duzo innych powodow zeby nie lubic policji a ty jestes zwykly cwe*u !

ErmEr1908

2011-12-27, 01:58
@EudezetReprezent
nie wieże że taki frajer reprezentuje miasto w którym żyje.. :homer:

EudezetReprezent

2011-12-27, 02:22
sam jestes frajerem 1908 powinien sie ciebie wstydzic !

MyBijaCZ

2011-12-27, 11:43







;*

jasiekn

2011-12-27, 12:24
bit: Ascetoholix feat Owal - Jestem tu

Policjanci na najniższych stanowiskach to niestety doły inteligencji, które nadużywają władzy, nigdy nie wzbudzali szacunku to teraz go wymagają, są i dobrzy i źli jak wszędzie, ale większość 'krawężników' i prewencji to niestety ch*je.

I przestańcie tacy k***a moralni być i ich bronić, ja nie chodzę po ulicy i nie krzyczę j***ć policję, ale ich nie lubię, miałem parę sytuacji i mi wystarczy, arogancja, chamstwo i tyle.

MarGunio

2011-12-27, 12:44
Ciekawy Jestem Ilu użytkowników To właśnie tacy Prewencyjni

Ps. Gimbusy nie spinajcie się ja wiem , zaraz co drugi wyskoczy że jest AT

Phallucifer

2011-12-27, 12:56
W Polsce jest problem z instytucjami zaufania publicznego, od urzedow po koscioly. Niesety zyjemy w panstwie P R A W A i oni sa egzekutorami tegoż. Problem istnieje ze sprawiedliwym dostosowaniem kary do czynu. Tutaj niestety panstwo nasze kochane dziala jak dzial.

lapps

2011-12-27, 13:53
mirabelek76 napisał/a:



szkoda, że rodzice nie wpie**olili ciebie do kosza po urodzeniu tak na 100%.



szkoda, ze ciebie matka na kiblu nie rodzila. wystarczyloby spluknac i by bylo z glowy

Prexinor

2011-12-27, 15:05
Olsztyn przeprasza.....

Złowroga Pralka !

2011-12-27, 15:26
EudezetReprezent napisał/a:

rockface123 heh idioto ja mam wyj***ne na firme czy jak to piszesz JP nie slucham firmy i mam wyj***ne na twoje JP mam duzo innych powodow zeby nie lubic policji a ty jestes zwykly cwe*u !




Idź odrób lekcje Gimbusie :)


Co do tematu: No cóż każda strona ma swoje zdanie na dany temat prawda ?

sc...........la

2011-12-27, 17:30
EudezetReprezent@ Jesteś zwykłym śmieciem i wyrzutkiem społeczeństwa. Takich jak ty powinni gazować.