18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna akcja ujęcia kryminalisty zakończona sukcesem

Siwy5 • 2013-10-05, 23:12
Pełen profesjonalizm :homer:

UBcjaPOLSKA

2013-10-06, 10:00
O k***a... Za moich czasów takich akcji nie było. To społeczeństwo było p*zdą, nie my.

tomekwl3

2013-10-06, 10:51
Moje miasto <3

brekdenek

2013-10-06, 11:04
Nie wiem dlaczego ale mi to smierdzi fejkiem, przeciez te psy nie sa chyba az tak głupie.

RKSfranekZKS

2013-10-06, 11:10
I się k***a dziwią czemu ich od ch*ji wyzywają

Ranger

2013-10-06, 11:24
Cytat:

Kiedyś myślałem o zostaniu żołnierzem, czy też policjantem i nie chciałbym pie**olić bredni, ale wymagano chyba wzrostu minimum 180 cm. A patrząc na tego anemika, któremu łeb ledwo wystaje ponad dach auta śmiałbym stwierdzić, że kolo ma z 170 cm.



pie**olisz. Wymagany wzrost do policji to minimum 160cm wzrostu(za równo dla kobiet jak i mężczyzn). Za wzrost powyżej 175cm dostajesz dodatkowy punkt podczas rekrutacji.
Po prostu pewnie jesteś za cienki i odpadłeś na psychotestach, więc teraz sobie wynajdujesz powody :lol:

Matikens

2013-10-06, 11:50
95% kobiet w policji (służby mundurowe) nie nadaje sie do tej roboty i tylko zabierają miejsca ludziom którzy chcieliby naprawdę te robotę wykonywać. Jak na odprawie wyczytywane sa nazwiska kto z kim leci na patrol to faceci w głębi duszy sie modlą aby nie wylądować na ulicy z jakąś dupą(oczywiście nie o każdą laske chodzi) bo wtedy nie masz pewności czy ktoś chroni Ci dupę przy jakiejś akcji.

Następna sprawa to szkolenie naszych funkcjonariuszy, kiedyś każda szkoła trwała 10 miesięcy(kurs podstawowy a nie specjalizacje) a teraz trwa tylko 6 miechów, w szkole wstaje się o 5 rano a o 7 zaczyna sie zajęcia, między 5 a 7 godziną wiadomo trzeba się przygotować i ewentualnie zapie**alać czyścić rejon. Od 7 do 15 sa zajecia a potem czas wolny, niby wszystko ok ale jest tyle egzaminów że trzeba zaraz po zajęciach zapie**alać sie uczyć jeśli chce sie to przejsć i czasami tyra się do 3 w nocy(egzaminów jest kilkadziesiąt) trzeba wkuć na blache wszystkie kodeksy bo jak 2 egzaminy zapie**olisz to wylatujesz i już nie wracasz, a nie raz są 3 egzaminy w jeden dzień i jest kocioł. Ale do czego dążę w szkole ludzie odmawiają sobie ćwiczeń fizycznych (nie liczę wymagającego wfu przy którym egzamin sprawnościowy to p*zda i ch*j)na rzecz nauki albo po prostu ową siłownię pie**olą bo myślą że wf im wystarczy a po ulicy biegają same teletubisie które nie są groźne i tak ch*ja robią do końca szkolenia (im bliżej konca tym więcej czasu na siłke). Oczywiście są ludzie którzy mimo ze są chudzi to są silni jak sam sk***ysyn tzw. człowiek żyła.

Tu własnie mamy przykład wyżej wspomnianej kobiety i osoby która albo olewała jednak te ćwiczenia albo spanikowała co jest jednak niedopuszczalne, do tego dochodzi fakt że kobieta jest starsza stopniem od kolesia i to ona jest jego "mentorem" ale czego ona może go nauczyć? gdy zawsze oficer dyżurny stara się nie przydzielać jej żadnych zadań aby kobitce się nic nie stało... W akcjach mogła brać udział ostrych ale zawsze z tyłu.

No i pozostaje kwestia całego zamieszania(chociaz nie wiem jak było naprawdę). Policjanci się nie wylegitymowali (przez co koleś zaczął sp***alać)no i nie użyli broni aby uspokoić kolesia po jego zatrzymaniu. Jakby byli bandytami to by jej użyli, a jak by byli funkcjonariuszami to też powinni jej użyć(w końcu mieli prawo gdy koleś zaczął uciekać bo istnieje podejrzenie ze mógł być poszukiwany). No k***a proste, przynajmniej ja tak sobie to wyobrażam i moi znajomi którzy pracują w różnych służbach. Sorry ale jestem cholerykiem

szuo

2013-10-06, 12:30
0:12 Baba próbuje założyć mu tzw. HAKA. Chwyt stosowany w podstawówce...

tranzystor

2013-10-06, 12:31
Siwy5 napisał/a:

Pełen profesjonalizm


Jakby zrobili to, jak w cywilizowanych krajach, czyli przypie**oliliby pałą i skuli na glebie, to powiedziałbyś, że Policja jest brutalna i pobiła niewinnego obywatela.

szuo

2013-10-06, 13:10
Nie no jak patrzę na tą BABĘ w mundurze to jestem zażenowany. Nie twierdzę, że kobiety w ogóle nie powinny pracować w policji czy służbach mundurowych ale powinny zajmować stanowiska przy których ich braki fizyczne, psychiczne czy też inne, nie będą przeszkadzać w pracy. Np. niech ta Pani będzie sobie Panią sierżant ale niech siedzi zamknięta w pokoiku na najwyższym piętrze swojego posterunku i niech przewraca papierki. Nie wiem o co chodzi w tej sytuacji ale gdyby na tym patrolu było dwóch silnych, wytrenowanych facetów zamiast panienki z dzieckiem to szybko by go zapakowali do wozu i nie byłoby tak wielkiego niesmaku w tym wszystkim. A tak to robią sceny wieszając się na chłopie, chlapią mu oczy gazem, film pojawia się na internecie a potem niektórzy się dziwią skąd bierze się taki a nie inny obraz policji.

brandon?

2013-10-06, 13:10
ragzezonator napisał/a:

jestem z Bytomia i znam ta blondyne :D



Wierzę ci, że znasz tą blondynę, ale twoje miasto to Bytów w takim razie a nie Bytom jak ci się wydawało, sprawdź w dowodzie.

dzikiwonsz92

2013-10-06, 13:12
na takie brawurowe akcje idą nasze podatki... mój kraj, taki piękny;_;

defcon1

2013-10-06, 13:46
Biedną kobiecinę wyrwali od obierania ziemniaków i zmywania naczyń i do policji poszła. A ten chłopaczek zapewne w podstawówce był prany przez kolegów na przerwach, chucherko z niego straszne.
W służbach, które za swój cel mają stanie na straży prawa w Polsce, powinni znajdować się ludzie sprawni i silni fizycznie, a nie stare Janusze z wąsem i brzuchem jak beczka piwa (gdzie przeciętny młodziak pokonuje 200 metrów w czasie gdy on pokona 20) i nie dziewczyny, które przeciętny mężczyzna sam mógłby obezwładnić.

op...........ve

2013-10-06, 13:53
zomowiec to chociaż pałą przypie**olił i obchodziło się bez pretensji bo się należało i tyle...tu są k***y sztuk 2 i ch*j wie o co chodzi :mrgreen:

Po...........23

2013-10-06, 15:02
Ja pierdziele, na kogo idą moje podatki :(

Kiedyś myślałem o zostaniu żołnierzem, czy też policjantem i nie chciałbym pie**olić bredni, ale wymagano chyba wzrostu minimum 180 cm. A patrząc na tego anemika, któremu łeb ledwo wystaje ponad dach auta śmiałbym stwierdzić, że kolo ma z 170 cm.
I załóżmy teraz hipotetyczna sytuacje. Znajdujemy się w jakiś slumsach jak Sosnowiec, a typowy tate z takiej okolicy prowadzi hulaszczo-rozbójniczy tryb życia. No i schlał mordę, wrócił do domu i rozpoczął agresję wobec matki. Przykładny syn podpie**alam tate na psiarnie i przyjeżdża ta dwójka wyszkolonych w cichym zabijaniu orłów. Zanim, któreś by się odważyło sięgnąć po gaz to przeciętny spity Kowalski po 40-stce rozj***łby im łby w pijackim amoku.
Jak już zabierają mi podatki na tę bandę pajaców w dresach (upokarzające są te mundury tak btw.) to oczekuje, że jak pojawi się policjant to byle ochlej ma na sam widok się uspokoić i nie stroić dalszych fochów. Do policji powinni być przyjmowani naprawdę dobrze zbudowani goście, typowe mezomorfy na widok, których samemu odechciewa ci się harców, a nie jakieś blond bladzie o wadze 40 kg i ektomorfik wyciskający (o ile kiedyś mu się zdarzyło być na siłce) na klatę 45 kg. Naprawdę ta dwójka już abstrah*jąc od ich zachowania, czy słuszne, czy też nie jest strasznie żałosna. Co prawda widać, że uczyli chłopaka wykręcania rąk, a może nawet jakąś dźwignię potrafi założyć, ale jedynie manekinowi, albo koledze na ćwiczeniach, który nie stawia oporu.

Masterof, całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja mam 201 cm wzrostu, ale stawiam, że nie nadałbym się ;)