18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna akcja ujęcia kryminalisty zakończona sukcesem

Siwy5 • 2013-10-05, 23:12
Pełen profesjonalizm :homer:

imek

2013-10-06, 00:43
najlepiej jak się ten chłopiec w mundurze policjanta powiesił kolesiowi na szyi :D a on się nawet nie zgiął tylko tak z nim stał :)

kudi88

2013-10-06, 00:44
Nie mam piniłdzy na telefonie czy na policje jest za darmo..wnuk?nagrywa a rodzina dostaje gazem ;D no zesz krva!

imek

2013-10-06, 00:45
ps.: komentarz p.Janusza pod filmem na YT:
'po 1 zatrzymali mnie cywilnym autem nie legitimujac sie nie wyjasniajac dla czego nie zadajac jakich kolwiek dokumentow tylko kazali jechac za soba w polna droge a tego wszystkiego ja nie moglem zrozumiec zeby tak postepowala Policja a gdy lapala za bron to dalem w gazu z mysla ze to przebierancy.'

hayadechi94

2013-10-06, 00:45
no popatrz jakie k***y policyjne w dupe j***ne, jebac sąd!

Krupnykowsky

2013-10-06, 00:46
Jedzie sobie człowiek na wakacje, a jakieś dwa szczeniaki zaciągają go w pole i dają gazem po oczach, no k***a nie wyczymie...

Lesniak007

2013-10-06, 00:46
żal mi tego małego policjanta, który bezsilnie próbuje cos zrobić i widać w jego oczach staranie,śnią już mu się pewnie awanse, wysokie stanowiska bo złapał kolesia który strzelił przez przypadek kiepem w radiowóz jak wychodził z baru, rolo jakby chciał złapałby go za uszy i wypie**olił w gnojownik klijentka jakby to zobaczyła zesrałaby się w gacie i zamknęła w bagażniku.

ps. Sorry naj***ny jestem

WujaszekStalin

2013-10-06, 00:49
Blondynka ładnie swojego kolegę spryskała gazem, w pełni profesjonalnie, a "pan" policjant to pewnie jeszcze dziewiczego wąsa ma pod nosem.

Mr.Benny

2013-10-06, 00:54
Proponuję bardziej zapiździć naszą policję i przyjmować mniejszych policjantów. Ten funkcjonariusz jest zdecydowanie z duży. Poza tym widzę, że pani sierżant uczy zawodu pana posterunkowego. No i mamy k***a efekty.

kwasiej

2013-10-06, 00:55
Wiem, ze sytuacja ta była chora, mimo to powinien słuchać poleceń. Wszystko potoczyło by się inaczej.

Co...........oc

2013-10-06, 00:56
ale ofermy.

Lucky.79

2013-10-06, 01:03
Idioci, idioci wszędzie.... Gazem z takiej odległości???
Widać przespali lekcję z użycia środków miotania substancji chemicznych. Zajęcia praktyczne też...
Przecież mogli go oślepić na stałe...
Kobiety jednak nie mogą pracować w każdym zawodzie... Dzieci też.

krzysiek0909

2013-10-06, 01:05
Twardziel. Mnie przy ostatnim zatrzymaniu wpakowali do radiowozu w dwie minuty, ale we trzech, a nie w półtora jak na filmie:)

shemre

2013-10-06, 01:08
W środę w Udorpiu policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli audi, którego kierowca przekroczył prędkość o 19 km/h. Mężczyzna zwolnił i zatrzymał się, ale w innym miejscu, niż wskazali mu mundurowi. Kiedy policjanci wydali mu polecenie do zatrzymania pojazdu w bezpiecznym miejscu, ten stwierdził, że są przebierańcami, gwałtownie ruszył i zaczął uciekać.

Mundurowi natychmiast ruszyli za nim w pościg. W okolicach Rekowa kierowca audi skręcił w boczną drogę i po chwili zatrzymał się. - Mężczyzna był agresywny, zaczął wyzywać policjantów i szarpać się z nimi. Mundurowi obezwładnili go - mówi Michał Gawroński, rzecznik prasowy bytowskiej policji.

Kierowcą audi okazał się 48–letni obcokrajowiec. Mężczyzna był trzeźwy. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mu zarzuty znieważenia policjantów i grożenia im, aby odstąpili od czynności.

48–latek poddał się samoukaraniu. Prokurator ustalił grzywnę w wysokości 5 tysięcy złotych. Dodatkowo mężczyzna za popełnione wykroczenia drogowe został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych.

- Gdyby mężczyzna nie uciekał, otrzymałby maksymalnie 100 złotych mandatu za przekroczenie prędkości - zauważa Gawroński.


Co nie zmienia faktu że to p*zdy nie policja...

Bardok

2013-10-06, 01:08
k***a w mundurze takiej należy się spalenie na stosie...