18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna akcja ujęcia kryminalisty zakończona sukcesem

Siwy5 • 2013-10-05, 23:12
Pełen profesjonalizm :homer:

evilmatt

2013-10-06, 01:09
Stawia się? Pałą w kolano, na glebę i w kajdanki.

Nie, nie jestem policjantem, tylko jestem zdania, że policja w naszym kraju za często się opie**ala z zatrzymanymi.

Imper3838

2013-10-06, 01:10
Nie ma to jak stawiać opór policji przy zatrzymaniu i jeszcze mieć pretensje czemu tak brutalnie. W zasadzie chłopu nic nie zrobili, tylko gazem lekko dostał. A policja też tutaj nie pokazała się z dobrej strony, podobno się nie wylegitymowali, a i widać jak zatrzymanie jest przeprowadzane, zamiast od razu pałę wyciągnąć, paralizator, czy choćby klamkę i do gleby gościa, to się żałośnie siłują z nim przez 4 min, jak ochroniarze z biedronki. Pewnie młody chciał się popisać przed koleżanką że sam gościa obezwładnia, ale wyszedł żałosny spektakl.

Ja już wolę tą brutalną policję z 'murica. Przynajmniej się nie pie**olą.

Kicosławek

2013-10-06, 01:10
"Daniel , zadzwoń na policję .
Nie mam nic na koncie , czy na policje jest za darmo ?" Jebłem

Garrus173

2013-10-06, 01:12
Nic tylko za łeb i o beton

Lucek777

2013-10-06, 01:34
To akurat śmieszne nie jest,. Tej k***ie policyjniej bez mrugnięcia okiem wypie**oliłbym w pysk i napoiił ją tym gazem ,aż by jej uszami prysło! Prostaki I badż tu tolerancyjny dla służb mundurowych,. Zeby szmaty stały po pas w wodzie i wołały pić!!!

eirelim

2013-10-06, 01:48
smiszne to jest dobre hehe

Ranger

2013-10-06, 01:49
Cytat:

niestety ale zawod policjant powinnien byc dedykowany dla mezczyzn. Kobiety w tej firmie sa wlasnie tak skuteczne jak na filmie.



Co fakt to fakt. Mam w rodzinie policjanta, który kiedyś prawie stracił życie na interwencji domowej, bo kobieta z którą był na patrolu dostała z liścia w twarz i z płaczem uciekła do radiowozu zostawiając go samego w melinie pełnej ćpunów... Podobno służbę z kobietami dostają tylko nowicjusze i ci co się za bardzo wychylają na odprawach ;)

vass

2013-10-06, 01:52
Dla czego go nie zastrzelili, stawiał czynny opór policji. W Ameryce już by nie żył :)

jakniejaktak

2013-10-06, 02:17
Panowie, jest jedna prosta zasada - psiarnia jaka jest każdy wie, ale za byle co NIch*jA nie próbuje tak postępować z człowiekiem. Musiało coś być na rzeczy. Druga sprawa to kompletny brak czterech jaj "iks de" patrolu.

Masterof

2013-10-06, 03:39
Kiedyś myślałem o zostaniu żołnierzem, czy też policjantem i nie chciałbym pie**olić bredni, ale wymagano chyba wzrostu minimum 180 cm. A patrząc na tego anemika, któremu łeb ledwo wystaje ponad dach auta śmiałbym stwierdzić, że kolo ma z 170 cm.
I załóżmy teraz hipotetyczna sytuacje. Znajdujemy się w jakiś slumsach jak Sosnowiec, a typowy tate z takiej okolicy prowadzi hulaszczo-rozbójniczy tryb życia. No i schlał mordę, wrócił do domu i rozpoczął agresję wobec matki. Przykładny syn podpie**alam tate na psiarnie i przyjeżdża ta dwójka wyszkolonych w cichym zabijaniu orłów. Zanim, któreś by się odważyło sięgnąć po gaz to przeciętny spity Kowalski po 40-stce rozj***łby im łby w pijackim amoku.
Jak już zabierają mi podatki na tę bandę pajaców w dresach (upokarzające są te mundury tak btw.) to oczekuje, że jak pojawi się policjant to byle ochlej ma na sam widok się uspokoić i nie stroić dalszych fochów. Do policji powinni być przyjmowani naprawdę dobrze zbudowani goście, typowe mezomorfy na widok, których samemu odechciewa ci się harców, a nie jakieś blond bladzie o wadze 40 kg i ektomorfik wyciskający (o ile kiedyś mu się zdarzyło być na siłce) na klatę 45 kg. Naprawdę ta dwójka już abstrah*jąc od ich zachowania, czy słuszne, czy też nie jest strasznie żałosna. Co prawda widać, że uczyli chłopaka wykręcania rąk, a może nawet jakąś dźwignię potrafi założyć, ale jedynie manekinowi, albo koledze na ćwiczeniach, który nie stawia oporu.

Rubik24

2013-10-06, 06:56
Janusz bedziesz sie z dziecmi bił???


ragzezonator

2013-10-06, 07:26
jestem z Bytomia i znam ta blondyne :D

orgiz

2013-10-06, 07:41
Nie żebym te k***y policyjne bronił, bo sama akcja jest po prostu smieszna, ale na stronie miasta Bytów jest opis sytuacji.

Zaczęło się od tego, że policjanci próbowali zatrzymać w okolicach Udorpia audi, którego kierowca przekroczył prędkość o 19 km/h.
Mężczyzna uciekał policjantom, więc mundurowi natychmiast ruszyli za nim w pościg. W okolicach Rekowa kierowca audi skręcił w boczną drogę i po chwili zatrzymał się. Tu rozegrała się akcja widoczna na nagraniu.

perki

2013-10-06, 09:23
akcja własnie wyglada jakw yglada bo POLICJANT NIE MOZE NIC ZROBIC TAKIEJ MENDZIE bo zaraz bedzie ze przekroczył swoje uprawnienia . W USA sotal by pała po nogach , pare butow i do wozu . A u nas trzeba byc delikatnym dla zlodzieji , meneli