18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zastrzelił patusa podczas kontroli Dniepr, Ukraina

~tedwaha • 2023-09-01, 10:19
Na Ukrainie w mieście Dniepr niewielka afera.

Kierowca Jaguarda złamał przepisy ruchu drogowego i w trakcie rozmowy doszło do kłótni. Policjant ukraińskiego patrolu zastrzelił mężczyznę.



Nagranie policji



Nagranie patusów



Zdjęcia kopniętej w twarz policjantki





Source https://twitter.com/SomeGumul/status/1697360978051018858?s=20

BartusUkF

2023-09-02, 07:35
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zamiast wyłapać kulkę na froncie w bohaterskiej obronie ojczyzny to wyłapał w bohaterskiej obronie karyny. Karma.
PS.Tak przy okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej szacun dla wszystkich broniących swojej ojczyzny przed agresorem. 84 lata temu Polacy, teraz Ukraińcy. Nieważne jakiej jesteśmy narodowości - jak ktoś jest k***ą, tchórzem i patusem to będzie taki do końca życia.



W razie ewentualnej wojny po wywiezieniu rodziny za granicę nie widzę niczego, co miałbym tu bronić. Nie mam zamiaru bronić "ojczyzny", która r*cha nas w dupe na każdym kroku i gdzie się da. Szacun za historię, ale w tamtych czasach słowo "Polska" przynajmniej coś dla ludzi znaczyło, teraz to kabaret.

Siriuz

2023-09-02, 09:08
pankruk napisał/a:

Nasi standardowo podjęli taki azymut polityczny, że teraz czego nie zrobisz to ch*jnia. Trzeba było od początku siedzieć cicho i udzielać pomocy humanitarnej i dogadać się z Łukaszenką żeby wspólnie nakłaniać obie strony do rozmów pokojowych bo gra toczy się o ludzkie życie. Tymczasem łącznie zginęło już z pół miliona ludzi, na lata zostanie wielka nienawiść między dwoma narodami (realne osłabienie Moskwy, zastanówcie się kto skorzysta) , my wysyłaliśmy broń z której zabijano Rosjan i jeszcze Ukraina nam wprost mówi, że po wojnie będzie rywalizacja gospodarcza i w lipcu jebli nam embargo na drób. Serio Gomułka prowadził 50x bardziej odpowiedzialną politykę niż to co się odpie**ala tutaj od 89.



Dobrze piszesz. Zresztą sama Ukraina jakby pozostała neutralna to też tej wojny by nie było. Niestety niektórym wojna jest na rękę. Skłócić wszystkich i robić interesy. Przed wojną Chińczycy planowali duże inwestycje w Polsce, chcieli stworzyć nowy jedwabny szlak a u nas hub na Europę. I w p*zdu.... Nie trudno się domyślić kto na tym najbardziej skorzystał. Spałbym zdecydowanie spokojniej gdyby to Chińczycy chronili swoich interesów u nas niż Amerykanie.

Kubaeinstein

2023-09-02, 11:59
mariusz3pl napisał/a:

Zdechł bo bronił blondyny przed słusznym mandatem :lol:



Właśnie okazuje się, że przed kontrolą przesiedli się i to on prowadził. Niemniej nie szkoda mi jakoś śmiecia. Tyle tylko, że policjant ma teraz niestety zarzuty i mogą go wsadzić na 15 lat.

Belweder

2023-09-02, 13:37
Wiewór napisał/a:

Hahahahaha o k***a. Akcja roku. Zginal za mandat na oczach dziecka. Bohater.
W Polsce policjanci dostali by czape.
Ladna policjantka. Mam nadzieje ze jej nosa nie zlamal.
Jebles sie w glowe?



Z tą rywalizacją gospodarczą dobrze napisał. Ukry to ch*je i dla nich liczy się biznes i w piździe mają otrzymaną pomoc - co już otwarcie powiedzieli, że to żadna karta przetargowa w rozmowach gospodarczych. Jeszcze niech do Uni wejdą to jak myślicie gdzie taniej będzie produkować? U nas czy na Ukrainie? Odpowiedź chyba wiadoma a naiwniaczki polskie dalej będą pie**olić.

Tylko, że to nie ma żadnego związku z filmikiem.

No i standardowo, Wiewór leczenie już rozpocząłeś?

darek1234

2023-09-02, 15:15
Siriuz napisał/a:

Dobrze piszesz. Zresztą sama Ukraina jakby pozostała neutralna to też tej wojny by nie było. Niestety niektórym wojna jest na rękę. Skłócić wszystkich i robić interesy. Przed wojną Chińczycy planowali duże inwestycje w Polsce, chcieli stworzyć nowy jedwabny szlak a u nas hub na Europę. I w p*zdu.... Nie trudno się domyślić kto na tym najbardziej skorzystał. Spałbym zdecydowanie spokojniej gdyby to Chińczycy chronili swoich interesów u nas niż Amerykanie.



Nie wiem jakim bezmózgiem trzeba być, żeby wysrać takie bzdury. Lepsi Chinole niż Amerykanie, o ja pie**olę... Spytaj Tybetańczyków co o tym myślą

Siriuz

2023-09-02, 15:38
darek1234 napisał/a:

Nie wiem jakim bezmózgiem trzeba być, żeby wysrać takie bzdury. Lepsi Chinole niż Amerykanie, o ja pie**olę... Spytaj Tybetańczyków co o tym myślą



Ty spytaj Irakijczyków

neo001

2023-09-02, 20:36
darek1234 napisał/a:

Nie wiem jakim bezmózgiem trzeba być, żeby wysrać takie bzdury. Lepsi Chinole niż Amerykanie, o ja pie**olę... Spytaj Tybetańczyków co o tym myślą



Afganistan, Palestyna, Wietnam i wiele k***a innych państw to lubią. Nie popisałeś się lewarze tym porównaniem.

Obecnie byłe kolonie pokazują środkowy palec "imperium" zjednoczonych emiratów francuskich, co osłabia UE ale co tam wojenka o upadlinke trwa dalej :lol:

pankruk

2023-09-02, 23:02
Wiewór napisał/a:

Hahahahaha o k***a. Akcja roku. Zginal za mandat na oczach dziecka. Bohater.
W Polsce policjanci dostali by czape.
Ladna policjantka. Mam nadzieje ze jej nosa nie zlamal.
Jebles sie w glowe?



Jebnij się w głowę to Ty palancie i prowokatorze. Jak masz jakieś ciekawe argumenty do przedstawienia to się nimi podziel tylko błagam merytorycznie i bez pie**olenia a'la tabloid

darek1234

2023-09-02, 23:37
neo001 napisał/a:

Afganistan, Palestyna, Wietnam i wiele k***a innych państw to lubią. Nie popisałeś się lewarze tym porównaniem.
Obecnie byłe kolonie pokazują środkowy palec "imperium" zjednoczonych emiratów francuskich, co osłabia UE ale co tam wojenka o upadlinke trwa dalej



Tak, Chinole to naród pokojowy. Kolejny co zamienił się z ch*jem na rozum

~tedwaha

2023-09-03, 12:02
darek1234 napisał/a:

Tak, Chinole to naród pokojowy. Kolejny co zamienił się z ch*jem na rozum



Darku na ch*j ty nim w dyskusje wchodzisz, przecież to betonowy łeb co się urwał z ruskiej "bandy ch*ja". Wyrzygać się na nich co najwyżej można. Przecież argument że wojna jest przez to ze UKR nie zachowali neutralności, to mu Sołowjow na uszko szeptał jak go faszerował propagandą od tylca. Żeby do niego coś dotarło to trza by mu się wj***ć na klawisz , rozj***ć pół chałupy , nasrać na środek i być oburzonym na niego że nie może neutralności zachować na nowo anektowanej melinie.. Tam rozumowanie przez taki anty-ukraiński pryzmat leci że ból dupy nie daje mu przejść obojętnie obok każdego tematu (choćby pośrednio) związanego z Ukrainą i zawsze te swoje wynurzenia wygłasza, próbując pod nienawiścią do Ukraińców ukryć smród ruskiej pyty.

Nie ma sensu tłumaczyć,bo jak tu gadać z kimś, kogo głównym przejawem troski ojczyznę jest nienawiść wobec narodu który znalazł się w takim położeniu nie ze swojej winy (i nie pie**olta głupot) a jedynie dlatego że miał dość ruskigo miru i miał czelność walczyć o swoją niepodległość. A najlepsze jest to że jedn z drugim (tj. sadolowa brać ruskiego ch*ja") każdego kto śmie mieć odmienne zdanie wyzywają od lewaków, ukrofili i myślą że manifestują tym swoją walk o dobro narodu. Powiem wam tylko tyle wielce prawilni rycerze na krucjacie z Ukraińcami: Z miłości do ojczyzny pozostała wam tylko nienawiść wobec innych, jesteście bandą anarchistycznych zjebów, której poj***ło się od wolności słowa, anonimowo w sieci robicie z siebie debili i myślicie że wasze opinie na jakimś niszowym forum mają jakikolwiek wpływ na innych poza tym że od razu widzą z kim mają do czynienia. Wystarczy tylko pisać "j***ć ukrów" i do tego ogranicza się cała wasza jakże merytoryczna walka o lepsze jutro dla Polski. Zero honoru, poszanowania czyjejś wolności czy walki o niepodległość, zero jakichkolwiek ideałów, pozostały wam tylko hasła i slogany , które wykrzykujecie plując nienawiścią, tak samo jak ci co krzyczą j***ć PIS!-i jednocześnie nie robią nic by cokolwiek zmienić, wystarczy krzyczeć, wystarczy wrzucić wszystkich Ukraińców do jednego wora i pluć na nich,. Oby Ukraińcy walczyli jak najdłużej, bo będziecie pierwszymi którzy wypie**olą z kraju gdyby ruscy stanęli na granicy, tak samo jak ci którzy sp***alali z Ukrainy, to jest dokładnie ten sam typ osób co wy, i będzie robili nam taką samą reklamę za granicą jak oni u nas. I w sumie to gdyby nie daj Boże nadszedł taki moment, za 5, albo za 10 lat to radze wam sp***alać bo w internecie nic nie ginie, a od ruskiej onucy do kolaboranta tylko krok :-P

Podsumowując j***ć ruskie k***y, j***ć wszystkich pożytecznych idiotów powtarzających ich propagandę no i na koniec j***ć wszystkich Ukraińców co zamiast bronić kraju sp***olili za granicę i odpie**alają tu popelinę,

No k***a al;e mi się ulało, normalnie jak za młodości po jabolu, aż mi lepiej się zrobiło :mrgreen: Rzygam na was onuce :-P Łapcie pod klimat co by by nadać odrobinę metafizyki do tego wysrywu:

Siriuz

2023-09-03, 13:07
tedwaha napisał/a:

nienawiść wobec narodu [...] nienawiść wobec innych [...] plując nienawiścią [...]
Podsumowując j***ć ruskie k***y, j***ć wszystkich pożytecznych idiotów powtarzających ich propagandę no i na koniec j***ć wszystkich Ukraińców co zamiast bronić kraju sp***olili za granicę i odpie**alają tu popelinę,



Uświadomię Cię koleś. Jesteś j***nym faszystą. W przeciwieństwie do Ciebie ja nie zionę nienawiścią do żadnego narodu. Ukraińcom współczuję, że spalono ich kraj i oddzielam ich od najemników Zelenskiego. Wielu zresztą zostało zmuszonych tam do walki przez takich jak Ty. Normalni ludzie nie chcą walczyć za żaden skorumpowany k***idołek. Taki jesteś kozak co wygraża już i Polakom od kolaborantów? To jedź na front i pokaż jak dzielnie walczysz z najeźdźcą.

darek1234 napisał/a:

Tak, Chinole to naród pokojowy. Kolejny co zamienił się z ch*jem na rozum



Przecież on tego nie napisał. Pokazał tylko, że Twój argument o tym, że Chińczycy są gorsi od Amerykanów jest do dupy.

neo001

2023-09-03, 14:14
darek1234 napisał/a:

olejny co zamienił się z ch*jem na roz



Gdzie ja napisałem, że są pokojowym narodem? Odniosłem się do twojego zj***nego porównania chin do amerykanów. Amerykanie wywołali więcej niepotrzebnych wojenek.

No tak zapomniałem: USA nie napada innych państw i ich nie okrada, oni niosą biedaką demokracje!

~tedwaha

2023-09-03, 15:40
Ja faszysta? Teraz to się zdenerwowałem


Jeszcze tego buddy tu brakuje do kompletu i się na was wyrzygam :krejzi:

antychryst333

2023-09-03, 21:13
r*chał bym tą policjantkę taką zakrwawioną ostra dupeczka