18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zastrzelił patusa podczas kontroli Dniepr, Ukraina

~tedwaha • 2023-09-01, 10:19
Na Ukrainie w mieście Dniepr niewielka afera.

Kierowca Jaguarda złamał przepisy ruchu drogowego i w trakcie rozmowy doszło do kłótni. Policjant ukraińskiego patrolu zastrzelił mężczyznę.



Nagranie policji



Nagranie patusów



Zdjęcia kopniętej w twarz policjantki





Source https://twitter.com/SomeGumul/status/1697360978051018858?s=20

Json

2023-09-01, 13:30
Już nie będzie taty :mrgreen:

PękniętySłoik

2023-09-01, 13:40
Dwa narcystyczne brudnopisy i zaburzony patus. Fajny tytuł na bajke dla kaszojadów.

Quba23

2023-09-01, 14:02
roughfuck napisał/a:

Na miejscu policjanta zrobił bym to samo. Nie wiem czemu jak ja coś odjebie na drodze to normalnie jak się zatrzymam jak człowiek normalnie pogadam to i pajda mniejsza i jakoś bardziej ludzko. Ostatnio nawet kobiety w policji spuściły trochę z tonu mam wrażenie.
Zamiast normalnie wziąć na klatę jak cywilizowani ludzie to odpie**alają ukry małpie figle to i ołowiem ich częstują. Zresztą dla mnie jeden ch*j jakiej narodowości patusiarnia zostaje durszlakiem.


Idź się lecz ukrainolubco, starczy ci za hrywny które już zarobiłeś.

Policeman

2023-09-01, 14:14
Jak oglądam filmiki policyjne z zatrzymania ukraińców to jest dokładnie to samo, buta, chamstwo, wyj***ne na przepisy. Różnica jest taka, że tutaj nie chcą mieć zatargu z policją bo wiedzą, że mogą zostać deportowani. Tam wielki pan, pewnie nie zdążył powiedzieć, że jakiś kuzyn czy brat jednego z urzędników i rozjebują kasę państwową na swoje wille i auta.
I tacy przyjeżdżają do Polski, w dużej mierze, oni u nas śmieją się, że nie muszą płacić mandatów, dostają je, jakieś grzywny i dalej wyj***ne, nie mają stałego miejsca zamieszkania, nie mają zameldowania, OC dostają od polskiego rządu i hulaj dusza piekła nie ma. Co im grozi za łamanie prawa? Robimy dokładnie to samo co zachód z muzułmanami, zezwalają im na wszystko, mają więcej praw i benefitów, pierwszeństwo do wszystkiego,- nawet do "usług", które Polacy płacą w składkach/podatkach. ch*j, polskie dziecko sobie poczeka do żłobka czy przedszkola, matura z bazaru z ukrainy więcej warta niż ta z Polski, do lekarza specjalisty wejście z ulicy na hasło slava upadlinie

Bart47

2023-09-01, 14:21
przemekkaro napisał/a:

Ładna dupa ta policjantka



Paradoksalnie but na facjatę poprawił jej urodę.

Cudak

2023-09-01, 14:24
Dodzwonił się do adwokata? ktoś wie? :D

M00nSpeLL

2023-09-01, 14:29
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zamiast wyłapać kulkę na froncie w bohaterskiej obronie ojczyzny to wyłapał w bohaterskiej obronie karyny. Karma.
PS.Tak przy okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej szacun dla wszystkich broniących swojej ojczyzny przed agresorem. 84 lata temu Polacy, teraz Ukraińcy. Nieważne jakiej jesteśmy narodowości - jak ktoś jest k***ą, tchórzem i patusem to będzie taki do końca życia.



ukraińcy akurat byli wtedy po innej stronie

Errror

2023-09-01, 14:41
I bardzo k***a dobrze.
Mam nadzieję że policjanci nie będą mieli nieprzyjemnosci tylko dostaną nagrodę

johnnyy

2023-09-01, 14:57
M00nSpeLL napisał/a:

ukraińcy akurat byli wtedy po innej stronie



Ruscy tak samo

willoo

2023-09-01, 15:22
To jest to! Za egzekwowanie przepisów dostajesz kopa na ryj i pobyt w szpitalu. A to wszystko za 1100zł miesięcznie! Sława ukrainie k***a blat...

marselss

2023-09-01, 15:31
Mąż na front! Kobiecie (kierowcy) dozywotnio zabrac prawko i przymusowe prace w lazarecie, dzieci po tym co mówią to resocjalizacja od podstaw włoot tedy budu dobry ukrajniec

dariuszer93

2023-09-01, 16:04
i prawidłowo, jazda z szoszonstwem, te dwa zjeby małe co to nagrywały od razu na front, będzie k***a dopingował tatusia patusa, śmietniki

Zombiekiller

2023-09-01, 16:06
Bogole myślą że im wszystko wolno i fikają do policji :-) Bardzo dobrze że frajera skasowali.

Cipczan

2023-09-01, 16:08
MadZdzich napisał/a:

szkoda że dzieciaki musiały na to patrzeć, będą juz skrzywione do końca życia



Ty nie słyszał co ten gnojak patus pie**olił? Już jest zjebem do odstrzału bo ni ch*ja nie rokuje!

Will70

2023-09-01, 16:10
Tam chyba też obowiązuje jakiś stan wojny, więc kolega wyłapał za późno strzał na klatkę. Co za fajansiarska rodzina. Nie zdziwiłbym się, gdyby byli gdzieś wyżej umocowani i uważali się za nietykalnych.