18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zastrzelił patusa podczas kontroli Dniepr, Ukraina

~tedwaha • 2023-09-01, 10:19
Na Ukrainie w mieście Dniepr niewielka afera.

Kierowca Jaguarda złamał przepisy ruchu drogowego i w trakcie rozmowy doszło do kłótni. Policjant ukraińskiego patrolu zastrzelił mężczyznę.



Nagranie policji



Nagranie patusów



Zdjęcia kopniętej w twarz policjantki





Source https://twitter.com/SomeGumul/status/1697360978051018858?s=20

cyce4321

2023-09-01, 16:38
Siriuz napisał/a:

Za takie otwarte chwalenie Ruskich zaraz okrzykną Ciebie onucą



Wiadomo, Zelenski 24 lutego 2022 roku ogłosił rozpoczęcie specjalnej operacji wojskowej a wojska ukraińskie uderzyły na Moskwę, Petersburg, Archangielsk i Kazań

:mrgreen:

kawior2007

2023-09-01, 16:44
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zamiast wyłapać kulkę na froncie w bohaterskiej obronie ojczyzny to wyłapał w bohaterskiej obronie karyny. Karma.
PS.Tak przy okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej szacun dla wszystkich broniących swojej ojczyzny przed agresorem. 84 lata temu Polacy, teraz Ukraińcy. Nieważne jakiej jesteśmy narodowości - jak ktoś jest k***ą, tchórzem i patusem to będzie taki do końca życia.



Ale, że wtedy broniliśmy się przed Niemcami, a teraz musimy bronić się przed Ukraińcami? Bo takich jak ci na filmiku będzie coraz więcej

leonidkacap

2023-09-01, 16:57
plus jest taki ze przyjedzie do Polski

zylka1235

2023-09-01, 17:58
PiotrusCinek88 napisał/a:

I git malina, w Polsce tez powinni takich śmieci odstrzelić.



Czego? Jakiego narodu nie ma państw są tylko zarządcy i niewolnicy zarządzani przez w większości kryminalistów a barany i owce żyją w iluzji prawa i porządku dopuki robią co im się karze pozdr dla samodzielnie myślących

LouisdeFunes

2023-09-01, 19:07
papa zrobił ''pa pa'' , jednego Ukraińca mniej

chojna91

2023-09-01, 19:27
ch*j z nimi

pankruk

2023-09-01, 20:17
Nasi standardowo podjęli taki azymut polityczny, że teraz czego nie zrobisz to ch*jnia. Trzeba było od początku siedzieć cicho i udzielać pomocy humanitarnej i dogadać się z Łukaszenką żeby wspólnie nakłaniać obie strony do rozmów pokojowych bo gra toczy się o ludzkie życie. Tymczasem łącznie zginęło już z pół miliona ludzi, na lata zostanie wielka nienawiść między dwoma narodami (realne osłabienie Moskwy, zastanówcie się kto skorzysta) , my wysyłaliśmy broń z której zabijano Rosjan i jeszcze Ukraina nam wprost mówi, że po wojnie będzie rywalizacja gospodarcza i w lipcu jebli nam embargo na drób. Serio Gomułka prowadził 50x bardziej odpowiedzialną politykę niż to co się odpie**ala tutaj od 89.

marcino_zly

2023-09-01, 20:36
Ajot napisał/a:

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi w przywitaniu policjanta z kierującą 0:30? On mówi : "Dzień dobry", ona, chyba trochę pouczająco odpowiada: "dobry dien".
Czy to jakieś różne dialekty ukraińskiego?
Na początku myślałem, że Jaguar miał polskie tablice dlatego policjant tak powiedział, ale sprawdziłem - były ukraińskie AE 3002 01



Nie ma znaczenia.
Sprawdź sobie w internecie skoro nie wierzysz.

raiden321

2023-09-01, 20:37
Brawo, brawo, brawo. Pięknie. Tępić .

Belweder

2023-09-01, 20:40
Serduszko rośnie. Karyny i Seby to najgorsze ścierwo i powinno być eliminowane.

Funnek

2023-09-01, 21:12
Normalnie jak białe murzyny. Też prostych poleceń nie potrafią wykonać. Daleko im do małp. Jprdl

JanekKiepurka

2023-09-01, 22:08
Czy tylko ja widziałem, że się przesiedli?

Chłop najpierw kierował..

dżonyłojlker

2023-09-01, 23:07
JanekKiepurka napisał/a:

Czy tylko ja widziałem, że się przesiedli?
Chłop najpierw kierował..



Brawo. Możliwe, że dlatego zrobili zbliżenie i zaznaczyli ich takim czerwonym kółkiem :mikolaj:

pipi71

2023-09-02, 00:14
MadZdzich napisał/a:

szkoda że dzieciaki musiały na to patrzeć, będą juz skrzywione do końca życia



ten ich mały gnój już okazał się skrzywionym patusem

Wiewór

2023-09-02, 01:15
Hahahahaha o k***a. Akcja roku. Zginal za mandat na oczach dziecka. Bohater.
W Polsce policjanci dostali by czape.

Ladna policjantka. Mam nadzieje ze jej nosa nie zlamal.

pankruk napisał/a:

Nasi standardowo podjęli taki azymut polityczny, że teraz czego nie zrobisz to ch*jnia. Trzeba było od początku siedzieć cicho i udzielać pomocy humanitarnej i dogadać się z Łukaszenką żeby wspólnie nakłaniać obie strony do rozmów pokojowych bo gra toczy się o ludzkie życie. Tymczasem łącznie zginęło już z pół miliona ludzi, na lata zostanie wielka nienawiść między dwoma narodami (realne osłabienie Moskwy, zastanówcie się kto skorzysta) , my wysyłaliśmy broń z której zabijano Rosjan i jeszcze Ukraina nam wprost mówi, że po wojnie będzie rywalizacja gospodarcza i w lipcu jebli nam embargo na drób. Serio Gomułka prowadził 50x bardziej odpowiedzialną politykę niż to co się odpie**ala tutaj od 89.



Jebles sie w glowe?