18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant przewrócił wózek

szoszana • 2013-03-24, 17:39
Policjant przyczepił się do matki ,że jej jamnik nie jest na smyczy. Matka nie mając dokumentów zaproponowała iść do jej mieszkania po nie ,jednak po chwili zmieniła zdanie i próbowała uciec. Policjant szarpiąc ją przewrócił wózek z 16-miesięcznym dzieckiem.







zaj***ne z tvn...

ku...........ht

2013-03-24, 19:41
ja tam widzialem jamnika i 3 ch*jow. A swoja droga psy sa jak psy- zobacza innego z poza swory to sie rzuca na niego, taka juz jest natura

mo...........id

2013-03-24, 19:42
Normalni na łeb ludzie się tak nie zachowują. Od razu na dołek sukę i wpie**olić!

Pener

2013-03-24, 19:42
jakas lafirynda z bękartem ma mieć specjalne prawa?
uciekała to ma za swoje

wino666

2013-03-24, 19:44
@up
nastepny wtorny analfabeta ktorego mam okazje spotkac na sadolu. sfora jak juz cos.

MudPie

2013-03-24, 19:45
w jakim to kraju ?

Patryk95

2013-03-24, 19:45
Wydziera ta p*zde ale po co?

MudPie

2013-03-24, 19:46
so whaat napisał/a:

cocaine.animals,

i bardzo dobrze ze wj***li jej/jemu mandat. każdy pies bez względu na rozmiar i rase jest potencjalnie niebezpieczny. nie mówiac o możliwości bycia pogryzionym przez takiego psa dochodzi sprawa ewentulanego zakażenia (psy przenosza tysiace batkeri i wirusów w pysku) przy nawet niegroźnym ugryzieniu. powinno się karać ogromnymi mandatami j***nych bezmózgów, co chodzą z psami bez kaganców i smyczy, bo "ślepy, stary i przy nodze grzecznie chodzi" - ch*j mnie to interesuje, karac wszystkich, bez wyjątku.


pie**olisz takie głupoty że aż witki opadają..

Suka_Blyat

2013-03-24, 19:46
Nie rozumiem spiny niektórych. Policja ma prawo zatrzymać każdego do kontroli, sprawdzić dane itd. A baba jak się zaczęła spinać to nie dziwcie się, że chcieli ją obezwładnić. Stawiasz się do policji to licz się z konsekwencjami, ja bym jej jeszcze wychowawczo pałką przejechał po plecach. A że się wózek z dzieckiem wywrócił w trakcie to trudno. Nie rzucałaby się to by do sytuacji nie doszło. Głupia p*zda

exfon

2013-03-24, 19:48
No tak. Nagonka na mundurowych trwa.
Nakaz jest do psów. Nie ważne jakiej rasy czy wieku. I nie ważne czy może was uszczypnąć, czy połknąć w całości. A To że babka zachowuje sie jak tak jak zachowuje tylko pogarsza sprawę.
Mandat + jakaś kara za ten wózek się należą

xqwzts

2013-03-24, 19:49
Policjanci przyjebań bo o jamnika sapią... Ona przyj***nia bo się rzuca jak wściekła. Cały ten kraj na każdym kroku jest przej***ny. Na ch*j jakiemukolwiek psu smycz czy kaganiec? niech właściciel pilnuje, a jak nie upilnuje i pies coś zrobi to go zastrzelić a właścicielowi grzywnę.

exfon

2013-03-24, 19:52
xqwzts napisał/a:

Policjanci przyjebań bo o jamnika sapią... Ona przyj***nia bo się rzuca jak wściekła. Cały ten kraj na każdym kroku jest przej***ny. Na ch*j jakiemukolwiek psu smycz czy kaganiec? niech właściciel pilnuje, a jak nie upilnuje i pies coś zrobi to go zastrzelić a właścicielowi grzywnę.



Mhm...
A później jak koleś umiera od jakiś tam zakażeń czy powikłań od ugryzienia to widocznie pecha miał?

Nathaniel_Demerest

2013-03-24, 19:53
k***a ogólnie nie mam nic do policji, mimo wszystko kagańce to powinni założyć tym trzem bucom, co k***a już prawie nie wezwali grupy antyterrorystycznej, bo ich trzech to mało.


W ogóle zauważyliście jakie środki są stosowane wobec takich k***a pierdół, jak chodzenie z psem bez kagańca?

Niedługo będą trepy strzelać k***a do ludzi, bo ktoś szedł z cziłała bez kagańca i smyczy.

Ciastak

2013-03-24, 20:00
@cocaine.animals
Jak jesteś taki wielki obrońca zwierząt to dla przykładu zaraź się wścieklizną czy jakimś innym choróbskiem, tak dla przykładu. Życzę długiej kuracji.
Co z tego że stary, zęby ma, ba już ślina wystarczy, tak więc puki Cie nie znam to nie chcę być dotknięty psem

lith

2013-03-24, 20:01
Nie chodziło o psa, a o to, że sp***alać chciała. Jak ktoś sp***ala z błahego powodu przed policją to albo poj***ny, albo ma jakiś poważniejszy powód. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby mieli babsztylowi odpuścić.

Keepo

2013-03-24, 20:22
Wygląda jak cyganka spalić k***e, w tym momencie mam w dupie jej brudne cygańskie dziecko...