18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

InnyName

2016-03-31, 21:06
VincentDeSaint napisał/a:



Czyli to ty mi zapie**alasz z resztą debili na zwycięstwa w Gdyni pod oknem jak tylko cieplej się zrobi? Tor w środku miasta sobie robicie .... życze ci występów na hardzie.



Bardzo możliwe, ale mam seryjny wydech więc raczej mnie nie słychać, wole osobiście Gdyńską, tam można zapie**alać 400km/h ;)


voidinfinity napisał/a:

@motogdynia

Każdy bohater na dwóch kółkach, aż się nie rozpie**oli. Poproś kogoś z rodziny żeby cię wrzucił na harda :amused:



Jeśli kamerka wytrzyma jebniecie to tak też zrobią ;) :ok:

Encor3 napisał/a:



k***a... sam jeżdżę motocyklem i jakoś potrafię w mieście utrzymać te 50-60 km/h, nie raz nie dwa jakieś niedojeby wyskakiwały mi przed nos z podporządkowanej i ledwo dało radę ominąć ich bądź też wyhamować. Poza miastem, też da się jeździć koło tych 120 bądź mniej w zależności od warunków, natężenia itp. Za dużo znałem "kozaków" którzy mieli takie podejście jak Ty.

Ps. Jeżdżę 600tą, cbrką.



Uważasz że jeżdżę wszędzie 200km/h ?
CBRką 60km/h, no ten to pie**olnięty na maksa, ubzdurał sobie że skuter to CBRka. Póki co wygrywasz ten cyrk.


hellmartin napisał/a:



Z tego co wiem to doucz się polskiego bo za ch*j nie idzie zrozumieć co ty tam piszesz. Jakieś kropki, przecinki, wielkie litery na początku zdania

A co do sekundy w lusteku. Nikt nie będzie cały czas patrzył w lusterko w oczekiwaniu na Ciebie. Więc jak pie**olniesz w kogoś to nie miej do niego pretensji. I zrób to szybko i bez postronnych ofiar najlepiej



Zrobię to co chce i kiedy chce, a ty możesz, no cóż, mozesz mi co najwyżej naskoczyć i wyj***ć swoje żale o tu, pod moim postem :)


Nie sądziłem że to forum to aż tak ogromna zgraja debili :P
Się k***a prawilne chłopaki odezwały, 50km/h i zielona fala hehe :idzwch*j: debile niech rzuci pierwszy kamień który nie jechał 200km/h, egoiści j***ni

Dziad_Inżynier

2016-03-31, 22:30
MotoGdynia napisał/a:


Z tego co wiem ETOJ jest z Krakowa i jakos się chłopaki dalej bawią (...)


No, w środku nocy na Bora-Komorowskiego jak psiarnia śpi. W dzień... Jak już wspomniałem, wpadnij tu na tydzień - dwa i sam się przekonaj, bo prawilni ziomkowie ci nie opowiedzą, jak skamlają o niższy bilet :roll:

InnyName

2016-03-31, 23:44
Dziad_Inżynier napisał/a:


No, w środku nocy na Bora-Komorowskiego jak psiarnia śpi. W dzień... Jak już wspomniałem, wpadnij tu na tydzień - dwa i sam się przekonaj, bo prawilni ziomkowie ci nie opowiedzą, jak skamlają o niższy bilet :roll:


A kto normalny popie**ala w dzien 120 w mieście ?
Zastanów sie.
Jesli w 3m dla ciebie 80-100 w mieście to ogromne prędkości, to albo nie masz samochodu, albo masz samochód albo nie potrafisz jeździć i go nie używasz. Wystarczy wjechać na zwycięstwa czy morska aby zobaczyć ze prędkość 80-90 jest k***a normą i trzeba być pie**olnietym żeby tego nie zauważyć ;)