18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hrabia Drapula

2016-03-30, 18:15
czerwone na czarnym tle z białą ramką tylko sugeruje że trzeba stać :D

InnyName

2016-03-30, 18:55
no lekkie przegięcie, wydaje mi się że po prostu nie widział w ogóle świateł ale nie mi to oceniać.
Wk***ia mnie bardziej wypisywanie "ty byś miał mandat"
nie wiem co wam ta policja robi, ja zapie**alam pół życia motocyklem, ćwierć życia samochodem i mandatów dotałem całe 3, za kolizje, czerwone światło i brak prawka. A uwierzcie mi lub nie, 80 w mieście to minimum.
i nie rzadko jest 1 z przodu. trzeba być p*zdą po prostu żeby nie wiedzieć kiedy zwolnić a kiedy zapie**alać...
A ile razy łamałem przepisy przy policji, wyprzedzanie na ciągłych, przekroczenia prędkości czy zakrywanie tablic, nie wiem, może Trómiasto jest zaściankowe i tu policja jest zacofana, albo to wy macie zrytą banie.

zonk

2016-03-30, 18:56
@2xup mam nadzieję że tylko ironicznie skomentowałeś sytuację z filmu.

Dziad_Inżynier

2016-03-30, 19:18
MotoGdynia napisał/a:

no lekkie przegięcie, wydaje mi się że po prostu nie widział w ogóle świateł ale nie mi to oceniać.
Wk***ia mnie bardziej wypisywanie "ty byś miał mandat"
nie wiem co wam ta policja robi, ja zapie**alam pół życia motocyklem, ćwierć życia samochodem i mandatów dotałem całe 3, za kolizje, czerwone światło i brak prawka. A uwierzcie mi lub nie, 80 w mieście to minimum.
i nie rzadko jest 1 z przodu. trzeba być p*zdą po prostu żeby nie wiedzieć kiedy zwolnić a kiedy zapie**alać...
A ile razy łamałem przepisy przy policji, wyprzedzanie na ciągłych, przekroczenia prędkości czy zakrywanie tablic, nie wiem, może Trómiasto jest zaściankowe i tu policja jest zacofana, albo to wy macie zrytą banie.


O k***a łał, ale ty jesteś fajny :kawa:
Wpadnij do Krakowa, pojeździj tak przez tydzień - dwa, potem powiedz jak było. Bo obawiam sie, że ci komornik tą twoją motorynkę zlicytuje.

~Velture

2016-03-30, 19:26
Cytat:

Wk***ia mnie bardziej wypisywanie "ty byś miał mandat"
nie wiem co wam ta policja robi, ja zapie**alam pół życia motocyklem, ćwierć życia samochodem i mandatów dotałem całe 3, za (...), czerwone światło i (...)


Właśnie o czerwonym mówimy, na którym policja przejechała.

Toolpa

2016-03-30, 19:41
O nie k***a, dzwonię na policję!

links2

2016-03-30, 21:20
Ale syf. Jest na sadolu ktoś z Lubska? Współczuję.

kapelan_szturmowy

2016-03-30, 21:36
MotoGdynia napisał/a:

. A uwierzcie mi lub nie, 80 w mieście to minimum.

i nie rzadko jest 1 z przodu. trzeba być p*zdą po prostu

Pracuję na drogach trójmiasta i okolic. I to co opisujesz powyżej, to raczej nie ma się czym chwalić bo wielu takich pewnych siebie jest na cmentarzach, a i wielu zdarzyło mi się wyciągać z wraków samochodów (po motocyklistów nawet nie wysiadam bo i tak na 100% nie ma co zbierać). Wiecznie mam uj***ne od krwi koszulki - taaaaak, od tych co jeżdzą "szybko i bezpiecznie" ;-) Co do trójmiejskiej policji to faktycznie w ch*ju mają za byle gówna łapać i dobrze, niech tak zostanie.
Z ciekawości zacząłem oglądać Twoje filmiki i już na poczatku chciałem Cię pochwalic za to że pierwszy raz widzę jak rowerzysta przeprowadza rower przez przejście ale obejrzałem resztę Twoich filmików.. mam nadzieję że również następnym razem bedizesz miał farta i Cię boczny wiatr NIE ZDMUCHNIE na południowej.... k***a, misiek, ty wiesz jakie zagrożenie dla dla siebie stwarzasz i przede wszystkim dla innych (dla mnie akurat nie, bo najwyżej usłysze z tyłu coś jak trzaśnięcie drzwiami) zapie**alając 200? Nie dość że możesz się uślizgnąć za łaczeniach wiaduktów, tam wieje kurewski boczny jak wyjeżdzasz zza parawanów i rykoszetem pokosisz osobówki, to na dodatek w moim lusterku w jednej sekundzie jesteś tylko punktem jak szpilka, malutką brudną plamką których zawsze pełno na lusterku gdy włączam kierunek, zerkam w lusterko, pusto, wyjeżdzam zza kolumny tirów i zjeżdzam na teoretycznie "wolny" pas, a tu się nagle okazuje że ta plamka to nie była kropka błota na lusterku tylko to byłes TY, który w sekndę urośnie do wielkości motocykla i nie wyhamujesz. No nie ma ch*ja na wsi. Poza tym sam nie raz jechałes pod słońce, wiesz jakie potrafią byc złośliwe refleksy słoneczne itd,!!! Co z tego że masz pierwszeństwo, miałeś rację, jak Cię będą zdrapywać! Ciebie - nie mnie - puszkarza, blachosmrodziarza, łapiducha itd.! I nie że specjalnie, bo wiadomo że nikt normalny nie będzie ryzykował czyjegoś życia dla zabawy, ale naprawde czasem Was nie widać a im szybciej zapie**alacie ponad to co przepisowe, tym mniejsze szanse na moją reakcję jak Cię już dojrzę! Co innego jak jedziesz te 90, 100, 110 nawet 120 i 130 jak wszyscy, a co innego jak ponad 200! Chłopie, myśl!!!





A poza tym, gdzie ja teraz takie fajne lampy tylne dostanę..... ;-)

beeveer

2016-03-30, 23:50
Eee tam, kto z nas tak nie zrobił. pieszy przeszedł, w promieniu 20 m nikogo.. na ch*j stać? Czy k***a w środku nocy w środku lasu na dk3 na czerwonym 3 min przysypiać - a w koło tylko lisy i dziki.

Adejdas1

2016-03-31, 00:50
zdążyłeś na ósmą do roboty ?

MIhau_

2016-03-31, 00:58
Pewnie śpieszyli się na interwencję i jechali jak najszybciej i olali światła na jakiejś podrzędnej drodze, ewentualnie ich nie zauważyli.

qwerq221

2016-03-31, 01:04
ch*j w dupe policji to w większości zarozumiałe k***y, które licealistą wystawiają mandaty za przejście na czerwonym albo przejście nie na pasach i ch*j z tego, że na ulicy pusto i przejeżdża tam 1 samochód na 10 min nie ma żadnej gadki złamałeś prawo wstydź się i płać j***ny gnoju. Wreszcie dopiero co skończyłeś 18 lat to już można ci doj***ć, ale mniejsza o to ja mam naprawde znikomy szacunek do policji głównie dlatego, że mam identyczny jak oni stosunek do prawa czyli zwyczajnie sram na nie rzadką sraką. Te głupie k***y zawsze tylko komplikują sytuację i ch*j z nimi. Na szczęście nie mam z tymi śmieciami nic do czynienia. Zawsze staram się nie utrudniać nikomu życia i rozwiązywać wszystko w swoim zakresie.

MaczoJuh

2016-03-31, 01:54
policjanci lamia :) ostatnio jechalem za jednym radiowzem, skrzyzowanie, 'rozgalezienie' drog jedna do skretu w lewo, druga w prawo... barany staja na srodku ;) ch*j.. ogien za nimi. miasto... ogranicze do 50kmh, zwazajac, ze to godzina nocna, 60kmh a oni jak na zlosc ulubowali sobie 30kmh plus nagle bezpotrzebne hamowanie...

Mr.ANALigator

2016-03-31, 02:39
Piwo za radiostacje TROJKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!