18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eMJay8086

2016-03-31, 07:24
@qwerq221
"ch*j w dupe policj"
JP 99%

"stosunek do prawa czyli zwyczajnie sram na nie rzadką sraką"


Anarchist alert!

Ar...........ch

2016-03-31, 08:07
MotoGdynia napisał/a:

no lekkie przegięcie, wydaje mi się że po prostu nie widział w ogóle świateł ale nie mi to oceniać.



No właśnie, wydaje Ci się. Wiedział, że światła są głównie pod pieszych i gdy nie było już nikogo na przejściu, to po prostu pojechał, bo jego światła nie dotyczą.

MotoGdynia napisał/a:

Wk***ia mnie bardziej wypisywanie "ty byś miał mandat"
nie wiem co wam ta policja robi, ja zapie**alam pół życia motocyklem



Chyba jako pasażerka taty.
Z resztą przechwałek zapraszamy na przedszkolny plac zabaw :lodowka: Niech Cię tata kiedyś zabierze na wycieczkę do jakiegoś większego miasta niż wasza wioska: do Bytomia, Wysmierzyc, Działoszyc, Nowego Warpna, to zobaczysz jak szybko można nałapać mandatów i się zesrasz na miękko w ten swój różowy kombinezon.

wolfik990 napisał/a:

Ty byś miał już mandat. 2:10
[youtube]



Na ch*j wrzucacie takie nieprzycięte filmiki? Niedługo będzie: "oglądać od 100:00 do 100:05 min."! :szofer:

SpeedyG

2016-03-31, 08:07
Taka policja jest dobra bo nie blokuje ruchu i w ogóle na ch*j stać na czerwonym, jak tam pieszych nie było?
W moich stronach policja jest tak popie**olona, że po mieście jeżdżą dużą suką 20 km/h a za nimi jest wielki sznurek samochodów- można powiedzieć psi zaprzęg. Gdy ja za nimi jadę i przepisy na to pozwalają to wyprzedzam tych debili, niestety ludzie w moich okolicach to zjeby i boją się bo jak to radiowóz wyprzedzić. Najbardziej wkurzają na ruchliwych skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną, przez które potrafią przejechać z V= 5 km/h.
W moich okolicach niestety policja tak często zatrzymuje, że ludzie są na ich punkcie bardzo przewrażliwieni. W poniedziałek wracam sobie do domu, jadę normalnie 100 km/h z górki (nie było tam ograniczenia, więc teoretycznie powinienem jechać 90km/h). Przede mną jadą 3 auta i nagle z naprzeciwka zobaczyli jadący w drugą stronę radiowóz. Ci debile dali po hamulcach zwalniając do 20 km/h z górki. Sam ledwie wyhamowałem kilka centymetrów za tylnym zderzakiem samochodu z przodu, hamując biegami i pulsacyjnie bo j***ł mi się abs. Gdyby z tyłu jechała ciężarówka to byłby ładny materiał na harda, za ch*ja by nie wyhamowała. Przez takich niedzielnych kierowców jest k***a najwięcej wypadków śmiertelnych, bo nie myślą. Dodać do tej grupy można jeszcze zawalidrogi którzy nie potrafią trzymać prędkości tylko jedzie 80km/h i nagle zwalnia do 50 km/h. Takich ludzi jest sporo, tylko człowieka wk***ią i zaczyna wyprzedzać w niebezpiecznych miejscach,byle tylko nie jechać za taką p*zdą.

InnyName

2016-03-31, 09:24
Dziad_Inżynier napisał/a:


O k***a łał, ale ty jesteś fajny :kawa:
Wpadnij do Krakowa, pojeździj tak przez tydzień - dwa, potem powiedz jak było. Bo obawiam sie, że ci komornik tą twoją motorynkę zlicytuje.


Z tego co wiem ETOJ jest z Krakowa i jakos się chłopaki dalej bawią, a uwierz mi moje 200 na 2pasmowce na ulicy gdzie na odcinku paru km minąłem z 5 aut wiec w ch*j nie porównywalne do ich wyczynów w środku miasta, tak wiec lekko spaliłeś ;)

A do tego tam wyżej co pisał o sprzątaniu, no ja tez mam nadzieje ze mnie nie bedziesz sprzątał :)
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta :)

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła

VincentDeSaint

2016-03-31, 09:45
MotoGdynia napisał/a:


Z tego co wiem ETOJ jest z Krakowa i jakos się chłopaki dalej bawią, a uwierz mi moje 200 na 2pasmowce na ulicy gdzie na odcinku paru km minąłem z 5 aut wiec w ch*j nie porównywalne do ich wyczynów w środku miasta, tak wiec lekko spaliłeś ;)

A do tego tam wyżej co pisał o sprzątaniu, no ja tez mam nadzieje ze mnie nie bedziesz sprzątał :)
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta :)

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła



Czyli to ty mi zapie**alasz z resztą debili na zwycięstwa w Gdyni pod oknem jak tylko cieplej się zrobi? Tor w środku miasta sobie robicie .... życze ci występów na hardzie.

hellmartin

2016-03-31, 11:17
MotoGdynia napisał/a:


Z tego co wiem ETOJ jest z Krakowa i jakos się chłopaki dalej bawią, a uwierz mi moje 200 na 2pasmowce na ulicy gdzie na odcinku paru km minąłem z 5 aut wiec w ch*j nie porównywalne do ich wyczynów w środku miasta, tak wiec lekko spaliłeś ;)

A do tego tam wyżej co pisał o sprzątaniu, no ja tez mam nadzieje ze mnie nie bedziesz sprzątał :)
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta :)

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła



Z tego co wiem to doucz się polskiego bo za ch*j nie idzie zrozumieć co ty tam piszesz. Jakieś kropki, przecinki, wielkie litery na początku zdania

A co do sekundy w lusteku. Nikt nie będzie cały czas patrzył w lusterko w oczekiwaniu na Ciebie. Więc jak pie**olniesz w kogoś to nie miej do niego pretensji. I zrób to szybko i bez postronnych ofiar najlepiej

Encor3

2016-03-31, 11:50
MotoGdynia napisał/a:

no lekkie przegięcie, wydaje mi się że po prostu nie widział w ogóle świateł ale nie mi to oceniać.
Wk***ia mnie bardziej wypisywanie "ty byś miał mandat"
nie wiem co wam ta policja robi, ja zapie**alam pół życia motocyklem, ćwierć życia samochodem i mandatów dotałem całe 3, za kolizje, czerwone światło i brak prawka. A uwierzcie mi lub nie, 80 w mieście to minimum.
i nie rzadko jest 1 z przodu. trzeba być p*zdą po prostu żeby nie wiedzieć kiedy zwolnić a kiedy zapie**alać...
A ile razy łamałem przepisy przy policji, wyprzedzanie na ciągłych, przekroczenia prędkości czy zakrywanie tablic, nie wiem, może Trómiasto jest zaściankowe i tu policja jest zacofana, albo to wy macie zrytą banie.



k***a... sam jeżdżę motocyklem i jakoś potrafię w mieście utrzymać te 50-60 km/h, nie raz nie dwa jakieś niedojeby wyskakiwały mi przed nos z podporządkowanej i ledwo dało radę ominąć ich bądź też wyhamować. Poza miastem, też da się jeździć koło tych 120 bądź mniej w zależności od warunków, natężenia itp. Za dużo znałem "kozaków" którzy mieli takie podejście jak Ty.

Ps. Jeżdżę 600tą, cbrką.

Sonal

2016-03-31, 12:12
@Motogdynia - najbardziej mnie razi w Twoich wypowiedziach, sygnatura pod opisami jak się zachowujesz na drodze... "Szanujmy się nawzajem...." - nazywa się to hipokryzją.

voidinfinity

2016-03-31, 12:25
@motogdynia

Każdy bohater na dwóch kółkach, aż się nie rozpie**oli. Poproś kogoś z rodziny żeby cię wrzucił na harda :amused:

nec170v

2016-03-31, 12:54
Lubsko jak Wałbrzych :D

Vasqezzzz

2016-03-31, 13:46
26.03.2016 byłem w Lubsku i widziałem jak policja pogadała z pijącymi pod sklepem (OLIN w 2:36) i skręcili w uliczkę zaraz za tymże sklepem. Trzask przypominał uj***ne lusterko :mrgreen:


@MotoGdynia chcesz się zabić? Proszę bardzo ale zabij tylko siebie ok?

Siberian_Meat_Grinder

2016-03-31, 14:11
qwerq221 napisał/a:

ch*j w dupe policji to w większości zarozumiałe k***y, które licealistą wystawiają mandaty za przejście na czerwonym ...
.
.
.
.
.
... Na szczęście nie mam z tymi śmieciami nic do czynienia.



z ortografią i poprawną polszczyzną też za bardzo do czynienia nie masz ...

ImBYKU

2016-03-31, 14:37
MotoGdynia napisał/a:



)
Serio uwazasz ze przy 200 na drodze 2pasmowej o ograniczeniu prędkości do 120, motocyklista pojawia sie w sekudne ? No to jedynie gdzie ty jeździsz to tylko po autostradach gta :)

@2up
Nie, zatrzymał sir bo przepuścił pieszego, jakbyś siedzial kiedys w samochodzie na miejscu kierowcy to byś wiedział ze slupek często zasłania światła



po 1: 80km/h to 23m/s
motycyklista w lusterku staje sie motocyklista z ok 300 m czyli pokonujesz ta droge w 13 s , jadac motocyklem jedziesz skupiony , kierowca samochodu toczy sie leniwie na tempomacie gada z pasazerem , dłubie w nosie czy tam podziwia widoki .
wyprzedzajac ciezarowke spojrzy w lusterko raz , drugi poczym spojrzy na cos jeszcze i wjezdza na lewy pas .... minelo 10s

a jak koncza sie takie sprawy to na hardzie pogladaj
ja poogladalem i chec do zaperdalania mi minela jakis czas temu

Nexiv

2016-03-31, 15:24
qwerq221 napisał/a:

ch*j w dupe policji to w większości zarozumiałe k***y, które licealistą wystawiają mandaty za przejście na czerwonym albo przejście nie na pasach i ch*j z tego, że na ulicy pusto i przejeżdża tam 1 samochód na 10 min nie ma żadnej gadki złamałeś prawo wstydź się i płać j***ny gnoju. Wreszcie dopiero co skończyłeś 18 lat to już można ci doj***ć, ale mniejsza o to ja mam naprawde znikomy szacunek do policji głównie dlatego, że mam identyczny jak oni stosunek do prawa czyli zwyczajnie sram na nie rzadką sraką. Te głupie k***y zawsze tylko komplikują sytuację i ch*j z nimi. Na szczęście nie mam z tymi śmieciami nic do czynienia. Zawsze staram się nie utrudniać nikomu życia i rozwiązywać wszystko w swoim zakresie.



Tak samo srasz na swój ojczysty język. Pogratulować panie "dorosły".

paniemarianie

2016-03-31, 19:48
już ciekawsza jest audycja o pszczołach, w tle :D