18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polaczki za granicą

Saa Vaa • 2015-11-27, 16:50



Porobieni w trzy dupy testują gaśnice

Policeman

2015-11-28, 02:34
Saa Vaa napisał/a:



A cóż innego można rzec patrząc na takich debili?



Gówno mnie obchodzi twój brak wyobraźni, kiedyś śmieciu powiesz to słowo w towarzystwie takiej osoby jak ja. Mam nadzieję, że nie boisz się dentystów.

Filogyna

2015-11-28, 03:04
Policeman napisał/a:



Gówno mnie obchodzi twój brak wyobraźni, kiedyś śmieciu powiesz to słowo w towarzystwie takiej osoby jak ja. Mam nadzieję, że nie boisz się dentystów.



ch*ja mu zrobisz: poszczekasz sobie co najwyżej przez chwilę. Tak to jest z internetowymi napinaczami, że muszą sobie kompensować brak siły siłą swoich 'argumentów'...


Btw. Jeśli gardzę tobą, a "polaczki" to określenie pogardliwe, czy mogę nazwać cię "polaczkiem", byś nie groził mi pobiciem? I druga kwestia... Jeśli gardzisz Saa Vaa za to, że ten używa określenia pogardliwego w stosunku do Polaków, choć sam Saa Vaa jest Polakiem, gardzisz nim dlatego, że on gardzi sobą (za co powinieneś być mu wdzięczny - w końcu i ty nim gardzisz)?

Irenvelle

2015-11-28, 04:41
Dobra dobra, Polak sie ujebie, cos rozjebie, jeszcze za to zaplaci, ale nie obcina nikomu np glowy na srodku ulicy w bialy dzien. Jakim trzeba byc zjebem, zeby dac sobie narzucic nazywanie wlasnych rodakow polaczkami. A co? Jestes lepszy?Polak 2.0?

gadman

2015-11-28, 09:07
takie scierwa powinno sie deportowac z miejsca ... z wilczym biletem .... sam mieszkam za granica i czasem sie wstyd przyznac ze z polski

czerczil

2015-11-28, 09:26
polski kwiat ynteligencji

Mr.DajMiSter

2015-11-28, 11:20
A cóż oni takiego złego robią? Dzieje się komuś krzywda? Biją kogoś? Gwałcą? NIE! To Ty pedale za firany robisz więcej wstydum bo się kryjesz ze swoją polskością jak szczur w mamrze tfu.. Nie dość, że szmato wyjechałaś za funciakami tak jak oni to jeszcze śmiesz ich nazywać "polaczkami" j***ć Cie hipokryto.

Pu...........re

2015-11-28, 12:20
Też mieszkałem trochę za granicą. W mieście w którym mieszkałem było sporo Polaków. A Turek widząc dobry pomysł na biznes otwarł tam polski sklep, w którym można było kupić dosłownie wszystko pochodzenia polskiego. I lokalizację też wybrał nieprzypadkową bo na tej samej ulicy co kofishop (więc w jakim kraju byłem też możecie się domyślić). Ale do polskiego sklepu nie chodziłem, a wręcz unikałem tej ulicy. Bo jak widziałem tych zjaranych/naj***nych POLACZKÓW, to aż się rzygać chciało. Serio, wstyd było się po polsku odezwać. A w kofishopach sami Polacy. Holendrzy mogą palić zioło, ale jakoś tego nie robią, a Polak jak przyjedzie to pierwsze o co pyta to gdzie jest kofishop. Właśnie taki margines wyjeżdża. Mało kto jest tam normalny. Praktycznie same ćpuny, alkoholicy i kryminaliści (może dlatego że NL i PL nie mają podpisanej umowy o ekstradycji). Teraz już wymagają zaświadczeń o niekaralności, ale to i tak nie eliminuje takich ludzi, bo nie każdy patol był karany. A znajomy dostał zawiasy, ale wyrok miał się uprawomocnić po 2 tygodniach, wiec wyciągnął zaświadczenie od razu, kiedy był jeszcze oficjalnie niekarany. A to jaką Polacy mają opinię to jest straszne. Raz w klubie gadałem z holenderką (akurat trafiła się ładna) i nie mogła uwierzyć że jestem Polakiem. Nie mogła uwierzyć, bo nie zataczałem się naj***ny, nie byłem zjarany, nie k***owałem co drugie słowo, nie robiłem z siebie debila, nie awanturowałem się z ochroną itp. Ale to jeszcze nic. Najgorszą opinię mają polskie dziewczyny które są pojemnikami na spermę ciapatych. I to są POLACZKI- śmieci które nie wiadomo czy lepiej żeby nie wyjeżdżały i nie robiły chlewu, czy może lepiej żeby wypie**alali i już nigdy nie wracali.

Saa Vaa

2015-11-28, 12:36
Polaczki :mrgreen:
Do wszystkich mających problem, nie jestem autorem tego cudownego nagrania.

I ch*j w dupę tym którzy się prują do słowa polaczek, będę tak mówił bo k***iszony z filmiku z ilorazem inteligencji szympansa na to zasługują.

Mr.DajMiSter

2015-11-28, 13:38
@up


No fajnie Cie mama na obiad wola k***iszonie z IQ szympansa

longinus

2015-11-28, 14:23
krzyks napisał/a:

Autor.. k***a jakiej jesteś narodowości? "Polaczek" to pogardliwa forma... tym samym - .... ups, nie chcę kolejnego ostrzeżenia. :homer:



Proszę o podanie zdrobniałej formy od słowa Polak, przemądrzały pajacu jak powiem murzynek to też jest obrażające murzajów?

DziQ1916

2015-11-28, 15:32
Specjalnie się zalogowałem by napisać ten komentarz bo jak czytam wpisy:
- Kremil
- Saa Vaa
- obur69
- ciamciara
- deliriumpermanent
- Czerstwy
- PANxxxBDSM
- Irenvelle
- gadman
- czerczil

To mnie ogarnia rozpacz nigdy nie imprezowaliście, nie śpiewaliście nie szaleliście ? a nie... zaraz... no tak... wasz świat to komputer i internet więc jedyne melanże i szaleństwo to piwo i komputer.

robur69

2015-11-28, 16:04
@dzicz

bo podstawa to sie najebac i cos rozjebac...
bez potrzeby sie logowales;)

krulsmokuf

2015-11-28, 21:14
Przez takich właśnie zjebów staram się, aby gdzieś zagranicą nie poznano, że jestem z Polski...

przebojowyarmando

2015-11-29, 03:11
ktoś kto pisze "Polaczki" to zwykła k***a do utylizacji i tyle

Filogyna

2015-11-29, 03:19
przebojowyarmando napisał/a:

ktoś kto pisze "Polaczki" to zwykła k***a do utylizacji i tyle



To nie ma sensu. Z jednej strony obrażasz Polaków (w końcu 99,99% wszystkich tych, którzy władają językiem polskim, to Polacy), z drugiej jesteś oburzony, bo twoim zdaniem ktoś obraża Polaków