18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polaczki za granicą

Saa Vaa • 2015-11-27, 16:50



Porobieni w trzy dupy testują gaśnice

grrronek

2015-11-27, 18:37
Najpierw zobacz angoli którzy robią bydło w Krakowie, bo po wypiciu prawdziwego alkoholu potrafią im odpie**ala , potrafią szczać pod sukiennicami i rzadko są mile widziani w klubach (w tych "nocnych" szczególnie). Więc ch*j ci w cyce @Saa Vaa za polaczków; i jeszcze pręt w dupę.

wilkoala

2015-11-27, 18:46
No niedobrze że się drą, ale czy naprawdę uważacie że robią coś złego.
Może to jeszcze szczyle i się tylko trochę bawią, myślicie że studenci nie robią takich rzeczy?

Titelitury

2015-11-27, 20:19
Wielki zagraniczny ku*as się odezwał, a jednak wchodzi na Polską stronę i gada po Polsku, czyżby Niemiec nie umiał szprechać po dojczowemu?

negatywfromafrika

2015-11-27, 21:30
Kto nie drze ryja, i nie próbuje nowych zastosowań gaśnic i innych wynalazków ludzkości. Po to się ten świat kręci żeby nie stać jak c**a w oknie i nagrywać tylko iść do przodu z ch*j wie czym, tutaj z gaśnicą :D

SKINHEAD

2015-11-27, 23:52
Autor sam jest pie**olonym polaczkiem nagrywającym jak szczur zza firany... p*zda j***na....

ciamciara

2015-11-28, 00:00
Przez takich poj***ncow mamy opinie zj***na w UK
Pozniej sie dziwic ze czlowiek sie wstydzi tego ze jest polakiem

de...........nt

2015-11-28, 00:03
Ja sam nigdy nie wyjechałem i nie mam zamiaru, ale krew mi się gotuje, jak widzę takie coś.
Mnóstwo Polaków wyjechało do UK, pracują ciężko i uczciwie, ale niestety... trafiło tam też trochę szumowin - i to oni własnie psują opinię Polakom. Pewnie głupio jest się wstydzić za rodaków, pewnie idzie potem rykoszetem i oberwie się każdemu. Moim zdaniem wszystkich wpadających w konflikty z prawem / niepracujących / żerujących na socjalu powinno się wypie**alać z UK z wilczym biletem. My zrobilibyśmy to samo na ich miejscu. Wtedy Polacy w UK nie musieliby się wstydzić za złodziejaszków, cwaniaczków, uciekających przed wyrokami, uciekających przed alimentami, itp, itd. Bo prawdziwi Polacy, którzy uczciwie pracują za siebie się wstydzić nie muszą.
Acha, za "Polaczki" zawsze murzyński ku*as w dupę. Są Polacy i są leniwe, kradnące i dewastujące k***y - takie, co polski to mają co najwyżej paszport. Dla mnie to śmiecie.

LucyferPL

2015-11-28, 00:11
Tez Jestem w Anglii I Tak Strzeże Mowiac Anglicy Rodowici Nie Sa Gorsi Swoja Droga Mowiac Nic Nie Zrobili To Nie Jest Polska Gdzie Pieski Szukaja Na Kazdym Kroku Pieniazkow Angielscy Policjanci Sa w Porzadku Jesli Nikomu Krzywdy Nie Robisz To Masz Spokoj Nawet Jesli Widza Ze palisz Ziolo Blanta To w Najgorszym Wypadku Ci Wezma I Zgasza Przy Tobie Jesli Pijesz Alkochol w Miejscu Publicznym To Sa Na Tyle w Porzadku Ze Ci Powiedza Zebys Poszedl Na Ubocze
Przynajmiej Ja Tak Mam ...

MK...........84

2015-11-28, 00:15
Za "polaczków" to wiesz co ci się należy...

Czerstwy

2015-11-28, 00:16
co za zacofane łachtajstwo. szkoda mi tylko siebie i wszystkich polaków za granicą którzy muszą sie borykać ze złą opinią o naszym kraju przez takich cepów jak Ci z filmu. Za granicą jest dużo kumatych i ogarniętych POLAKÓW, ale są też właśnie takie spier&oliny, które nawiały przez biedą ze wsi ratując sie po kontaktach, doznały troche dobrobytu i czują sie tam panami sytuacji, radując sie i szpanujac właśnie w taki sposób po napie^oleniu. Dopisując im określenie 'polaczki' mi w żaden sposób nie ugodzi.

Ca...........er

2015-11-28, 00:17
Szpadyzor1990 napisał/a:

Szkoda, że większość emigrantów to właśnie taki margines społeczny, który nie potrafił sobie potrafić tutaj, więc sp***alają tam bo łatwiej. Ogarnięci ludzie rzadziej emigrują, bo są w stanie dać sobie radę nawet w Polsce.



To muszę Cię zawieść: Raz byłem w Anglii za gnojka, zaraz po szkole. Wrażenia?
Stoi koleś naj***ny w 3 dupy na przystanku, wywala wszystko z kieszeni... Myślę sobie: "Mówi się, że Polacy chlają, a tu proszę! Anglia! I co? Tak samo jak u nas!"
Kolesiowi nagle dzwoni telefon, wymymłuje go resztką sił z kieszeni i odbiera:
-"Sssooo jes, kurrwa?" - słyszę.

Idzie naj***ny jak szpadel koleś ulicą, mija domek: Schludny, trawnik przystrzyżony, płot nawet nie do pasa, tak pod ku*asa (bo to nie Polska). Nagle zatrzymuje się, wyciąga sprzęt i szcza na płot, centralnie przed oknami mieszkańców z błogim "O kurrwa, ale mi się chciało".

Jadę autobusem, nagle słyszę polską mowę, ale nie zamierzam zagaić, bo już swoje widziałem.
"Ty k***a, jak tam biznes idzie?
- a w ch*j dobrze, k***a, właśnie fele zajebiste w ch*j podpie**oliłem i już mam k***a zbyt, ja pie**ole".

Ale...
To było z 9 lat temu....

Drugi raz wyjechałem, bo miałem postój w firmie. Mieszkałem z ZAJEBIŚCIE inteligentnymi ludźmi: Jeden koleś był kierowcą autobusu (co uczyniło z niego rasistę...), drugi wyjechał z Polski zostawiając pracę przedstawiciela handlowego i dochrapał się stanowiska kucharza, a później szefa kuchni (gotowanie było jego pasją), trzeci... Oj, to był łeb... Był baristą, ale wysokiej klasy i myślał o otworzeniu własnej firmy w UK, bo to się bardziej opłacało, niż to samo w PL (kraju represji kreatywności). IQ na oko +/- 150, mega mózg. I właśnie tacy ludzie uciekają z Polski teraz. Dlaczego? Bo od 30 lat ma być lepiej, a oprócz sadolowych bajań nic nie wskazuje na to, że będzie.

p. s. co do "polaczków", to bym określił tak tych z pierwszej części posta, bo na miano Polaków nie zasługują, a tu się urodzili, żeby przynosić nam wstyd...

an...........ad

2015-11-28, 00:39
Trochę wstyd ale już wolę ich od muslimów ;-)

Brackibrat

2015-11-28, 00:51
Kto nie MIESZKAŁ, podkreślam mieszkał za granicą ch*ja wie i nie ma prawa wypowiadać się na ten temat.
Życie na emigracji jest w żaden sposób nieporównywalne z życiem w Polszy. Kto nie był ten nie wie i ch*j tego sie nie da wytłumaczyć

amaimon

2015-11-28, 01:09
dobrze, że ten kaptur miałem bo bym się wstydu w sieci najadł :D

PA...........SM

2015-11-28, 01:36
To takie białe muslimy :( Wstyd!!!