18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogromcy jury Must be the Music

artur_sz13 • 2013-02-28, 15:24
Patrzę nikt nie wrzucał. W ostatnim odcinku Must be the Music pojawili się kolesie którzy zaśpiewali "Ona tańczy dla mnie".

"Z góry każdy wie, kto przychodzi z disco polo że od razu na nie"

Coś w tym jest. To jest polityka stosowana od dawnaprzez "popowe" wytwórnie muzyczne i ich gwiazdki. Bo te gwiazdki takie jak Kora czy Łozo boli to że oni mimo że grali "ambitną" muzykę osiągnęli gówno w porównaniu ze sprzedażą płyt przez Zespół Boys np a Bayer Full i ich 20pare milionów płyt sprzedanych w Chinach musi kolić w oczy


ces

2013-02-28, 19:32
Ja się jedynie zastanawiam jak można powiedzieć do jurorów "opinię zostawcie dla siebie"...

sadolfan

2013-02-28, 20:27
najlepszy ten serdel co tam wywija

Philosophy

2013-02-28, 20:29
Byłam w tej edycji... Powiem tylko tyle, że jeśli ktoś ma normalne podejście, nie wozi się i nie obraża Jury, to powiedzą prawdę, ale człowieka nie zjadą. To, że Łozo nie powinien być w Jury, to inna sprawa.

Ronoaro

2013-02-28, 20:31
Nie rozumiem fenomenu piosenki. Bardzo słaby tekst, beznadziejna melodia, głos wykonawcy jakby mu ucieli jaja... przecież ta piosenka nie jest nawet chwytliwa.

pkh

2013-02-28, 20:38
Kurcze, Chłopcy Kontra Basia są genialni, normalnie aż mam ciarki gdy tego słucham, zajebisty ma głos ta Basia. Ubolewam, że nie wygrali...

zonk

2013-02-28, 20:39
Philosophy napisał/a:

Byłam w tej edycji... Powiem tylko tyle, że jeśli ktoś ma normalne podejście, nie wozi się i nie obraża Jury, to powiedzą prawdę, ale człowieka nie zjadą. To, że Łozo nie powinien być w Jury, to inna sprawa.


Pochwal się kiedy będzie cię można zobaczyć. 8-)

mayhem86

2013-02-28, 20:43
Za " A jużci tam Marek w łoczy bedziesz się rzucał" piwo ;)

quwerty

2013-02-28, 20:43
ssexiboys... i ta spocona pacha...

mikEWrona

2013-02-28, 20:50
"wariaci czy cos tam nie? A co ty gadasz marek, wypie**alaj"

DominikJas

2013-02-28, 20:52
Kto nie lubi disco polo niech po prostu nie słucha... Chłopaki śpiewać nie umieją to wiadomo ale oni nie przyszli wygrać programu tylko pokazać, że jednak disco polo jest nieodzownym elementem polskiej kultury co z resztą widać było po reakcji widowni... A co do wypowiedzi Łozo to według mnie jest on kretynem... Takie teksty jak on napisałby każdy po wypiciu dwóch piw... Ale przecież on jest bardziej "ambitny". A disco polo nie ma być pokrzepiające dla ludzkich serc tylko w swojej prostocie ma bawić ludzi. I doskonale wykonuje swoje zadanie... Wiele piosenek disco polo jest słuchanych latami a pioseneczki takiego Łozo lecą chwilunię w radiu (o ile w ogóle lecą) po czym znikają bezpowrotnie i nikt nie pamięta że taki pseudo artysta istnieje... Mówię o nim pseudo artysta bo według mnie żaden szanujący się "kompozytor" nie powinien wypowiadać się w ten sposób na temat swojego kolegi po fachu bo jednak oboje tworzą muzykę... A jak koledzy wyżej wspomnieli ściska żal dupę za kilkadziesiąt milionów odsłon na YouTube... Łozo o takim wyniku i takiej popularności jak Weekend, Boys czy Akcent może jedynie sobie pomarzyć...

skinskin

2013-02-28, 20:55
Do autora- Kochaneczku, poprawnie jest "kolec w oczy"

LUKUNKU

2013-02-28, 21:06
nosz ku*wa nie róbmy z disco polo ambitnej muzyki, jury tego programu to są ludzie którzy się znają na muzyce ale tak szczerze to nie trzeba być wielkim znawcą żeby wiedzieć że to jest gniot a nie muzyka. To że bawi się przy tym dużo ludzi to nie znaczy że jest to dobre...

a i tak do autora: Kora nic nie osiągnęła? Ta kobieta grała już koncery i robiła świetną muzyke jak Ty jeszcze na stojąco pod stołem biegałeś (albo wogóle cie nie było)

torro

2013-02-28, 21:10
wuwunio71 napisał/a:

robią hajs, nie muszą lizać dupy walterowi i innym kacykom, a tekstowo jak i melodycznie niczym się to nie różni od muzyki madonny, lady gaga, rihanny etc. etc... po prostu uważacie to za dno bo rozumiecie tekst... :) , nie nie słucham tego jednak nie neguję gdy leci - element Polskości zawsze piwo !

Bardzo proszę, oto "element Polskości", skoro tak lubisz. Czekam na piwo.

wladimir99

2013-02-28, 21:21
moja była uwielbiała tą piosenkę, była idiotką

czorny88

2013-02-28, 21:35
wole słuchać disco polo niż tych co siedzą w juri kory tylko w manamie można było słuchać a te afromental jest spedalone jak gracjan roztocki