18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójne zabójstwo

nemiroff • 2012-12-21, 14:20
Wczoraj ok. godziny 20.30 w podmoskiewskim mieście Balaszyha killer zabił strzałem w tył głowy mężczyznę (59-letniego biznesmena) i jego 29-letnią córkę, która zginęła najprawdopodobniej tylko i wyłącznie dlatego, iż zobaczyła ona twarz zabójcy. Facet dostał kulkę w łeb, kobieta dostała ołowiem prosto w serce.
Killer potrzebował dosłownie 3-ch sekund aby popełnić podwójne morderstwo.


malvo

2012-12-21, 14:41
Mnia zawut Bond , James Bond .

BongMan

2012-12-21, 15:01
Odnoszę wrażenie, że biznesmeni w Rosji dzielą się na tych, którzy zlecają zabójstwa i tych, na których te zlecenia są.

djoshin

2012-12-21, 15:02
szkoda że to nie amberd golsczyk z żoną

Moby_Dick

2012-12-21, 15:58
” To jest kiler? To jakaś popierdułka, a nie kiler“
Myślałem że killer się na tych schodach wyjebie - bo mało brakowało. Spadając odda parę strzałów, które niechcący trafią w biznesmenów

Staszek83

2012-12-21, 17:37
I tak własnie powinien wyglądać "Sadistic"! Browar.

Grillowany

2012-12-21, 19:23
Tak obejrzałem raz, obejrzałem drugi, obejrzałem trzeci i stwierdziłem "k***a, jakie to jest piękne". Może trochę głupie myślenie, ale jakże sadystyczne - po prostu jarają mnie takie egzekucje. Pyk, pyk, 3 sekundy, 2 trupy, hajs się zgadza.

fylypsky

2012-12-21, 19:51
"Tak obejrzałem raz, obejrzałem drugi, obejrzałem trzeci i stwierdziłem "k***a, jakie to jest piękne". Może trochę głupie myślenie, ale jakże sadystyczne - po prostu jarają mnie takie egzekucje. Pyk, pyk, 3 sekundy, 2 trupy, hajs się zgadza."

Mnie by jarało jakbyś Ty ołowiem w banie dostał : )

I to nie była egzekucja, tylko morderstwo.

Suka_Blyat

2012-12-21, 19:54
Gdyby się takiego killera zapytać, co czuje podczas wykonywania swojej pracy z pewnością odpowiedziałby "odrzut"

kleryk66

2012-12-21, 19:54
Eh jak to dobrze, że w Polsce nie ma swobodnego dostępu do broni, dzięki czemu tacy killerzy nie istnieją bo zwyczajnie nie mogą zdobyć broni. Postulaty rozszerzenia dostępu do broni są tym dziwniejsze, że mamy super sprawną policję która na miejsce zamachu dotrze w 2 sekundy.

A nie, chwila...

Pu...........na

2012-12-21, 19:55
fylypsky napisał/a:

"Tak obejrzałem raz, obejrzałem drugi, obejrzałem trzeci i stwierdziłem "k***a, jakie to jest piękne". Może trochę głupie myślenie, ale jakże sadystyczne - po prostu jarają mnie takie egzekucje. Pyk, pyk, 3 sekundy, 2 trupy, hajs się zgadza."

Mnie by jarało jakbyś Ty ołowiem w banie dostał : )

I to nie była egzekucja, tylko morderstwo.



Nie znasz dnia ani godziny. Po ajpi cie dojade z kolega 2x up i bedziesz mial. Bardzo dobrze zrobil, bo wszystkich tych nowobogackich sk***ieli na odstrzal trzeba dac. Kasa po dziadku z wermachtu albo od czerwonej k***y co to sprzedala Polske innym k***om.

T-Will

2012-12-21, 20:00
k***a, toć to jakiś amator j***ny. "Killer" pewnie za 100zł.

Bezem

2012-12-21, 20:00
@up x2
Jak potrzeba broni to znajdzie i byle dres, więc nie pie**ol. Jest wiele możliwości, żeby zdobyć.

RexDex

2012-12-21, 20:04
Fajne - mnie zastanawia tylko kto to kręcił :) Na kamerę przemysłowa/monitoringu to to nie wyglada - wyglada za to na kręcone z ręki + "poprawione" w jakims afterefekcie :)

greggy_

2012-12-21, 20:07
jak ktoś przytnie sobie palca nożem to dostaje dreszczy, ale jak kulka w łeb to 0 reakcji co jest ze mną nie tak ?