18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójne zabójstwo

nemiroff • 2012-12-21, 14:20
Wczoraj ok. godziny 20.30 w podmoskiewskim mieście Balaszyha killer zabił strzałem w tył głowy mężczyznę (59-letniego biznesmena) i jego 29-letnią córkę, która zginęła najprawdopodobniej tylko i wyłącznie dlatego, iż zobaczyła ona twarz zabójcy. Facet dostał kulkę w łeb, kobieta dostała ołowiem prosto w serce.
Killer potrzebował dosłownie 3-ch sekund aby popełnić podwójne morderstwo.


nemiroff

2012-12-22, 02:26
Simon2020 napisał/a:

Lubię to, k***a!
Szkoda że nie ma infa kim dokładnie gość był..



ależ proszę bardzo: koleś był właścicielem automatów do gry w stylu jednorękich bandytów itp.

Moby_Dick

2012-12-22, 11:19
nemiroff napisał/a:



ależ proszę bardzo: koleś był właścicielem automatów do gry w stylu jednorękich bandytów itp.


A to jak tak to zasłużył na kuleczkę, bo pewnie sam nie jednego zlikwidował wcześniej - taka branża z tymi automatami.

podgor5

2012-12-22, 18:46
ciekawe kto to nagrywał

fylypsky

2012-12-24, 18:53
@ Grillowany

Egzekucja = morderstwo hmm oczywiście, tylko teraz pytanie a mianowicie, jak ktoś podejdzie do Twojej matki na ulicy i strzeli jej w głowę a ojcu doprawi w pikawe, stwierdzimy że popełnił egzekucję, na dodatek podwójną :O ?: ) Nie sądzę. Więc skoro tak jarasz się tematyką mafii naucz się rozróżniać te dwa pojęcia : )

Po drugie nie jestem mendą społeczną i nie drę ryja tylko tak jak i TY wyrażam swoje zdanie!

Po trzecie pod Twoim awatarem pisze, że masz 19 lat hmmm a wypowiadasz się na poziomie gimbazjalnym

A i po czwarte skoro już wspomniałeś, że interesujesz się tematyką mafii polecam książkę "Prawdziwy Gangster"

Pozdrawiam.