18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójne zabójstwo

nemiroff • 2012-12-21, 14:20
Wczoraj ok. godziny 20.30 w podmoskiewskim mieście Balaszyha killer zabił strzałem w tył głowy mężczyznę (59-letniego biznesmena) i jego 29-letnią córkę, która zginęła najprawdopodobniej tylko i wyłącznie dlatego, iż zobaczyła ona twarz zabójcy. Facet dostał kulkę w łeb, kobieta dostała ołowiem prosto w serce.
Killer potrzebował dosłownie 3-ch sekund aby popełnić podwójne morderstwo.


NafazowanyKoleś

2012-12-21, 20:09
T-Will napisał/a:

k***a, toć to jakiś amator j***ny. "Killer" pewnie za 100zł.




Amator nie zabiłby ich w trzy sekundy dwoma strzałami. Zajęłoby mu celowanie dużo więcej. Pamiętajmy, że jeden wyrwał w łeb - lajt, od tyłu, ale laskę pyknął centralnie w SERCE. Ono nie jest na całą klatkę piersiową jak się niektórym wydaje, co więcej wcale nie jest po lewej, wystaje tam tylko kawałek. Mostek chroni większość. Bywały przypadki, gdy pocisk zatrzymywał się na/po mostku tuż przed sercem. Pytanie, czy gość miał mocną klamkę+odległość, czy strzelił tak, że nie musiał w ogóle przebijać mostka? ;)

Amator żeby zaj***ć w 3 sekundy w panice musiałby wypie**olić cały magazynek w głowę bo nie wiedziałby czy już nie żyją.

Zresztą na hardzie widywałem kiedyś filmiki, gdzie jacyś magicy coś takiego robili. Nawet była akcja gdy mąż wyj***ł żonie cały magazynek i przeżyła.

Gość potrzebował TRZECH SEKUND I DWÓCH STRZAŁÓW.

To nie amator.

wexors

2012-12-21, 20:10
kleryk66 napisał/a:

Eh jak to dobrze, że w Polsce nie ma swobodnego dostępu do broni, dzięki czemu tacy killerzy nie istnieją bo zwyczajnie nie mogą zdobyć broni. Postulaty rozszerzenia dostępu do broni są tym dziwniejsze, że mamy super sprawną policję która na miejsce zamachu dotrze w 2 sekundy.

A nie, chwila...



chwila szukania w necie i za grosze mozna miec bron krótką, karabiny szturmowe itp za dragunova z suppresorem trzeba wydać około 12 tys. a jak nie chce Ci się szukać w necie to zapytaj lokalnego dilera. swoja droga zbieram na tego dragunova :P nie powiem po co mi ale Donald nie bedzie zachwycony :D

Cy...........rg

2012-12-21, 20:15
Szkoda kobiety... Za jakie grzechy... :-(

kolacz

2012-12-21, 20:19
:http://www.image-share.com/ijpg-1942-239.html
bo z kuchni wyszła ;)

Vegeta13

2012-12-21, 20:22
taki tam hitman

mo...........id

2012-12-21, 20:32
p*zdy z was, a nie fachowcy! Dojrzyjcie, że po strzale do kobiety zatrzymuje się na sekundę i oodaje kolejny strzał. babka dostała 2 kulapety. Słownie: dwie.

nemiroff

2012-12-21, 20:35
padło pytanie co to była za broń. odpowiadam:
ekspertyza balistyczna wskazała, iż użytą bronią był pistolet TT (Tulski Tokariewa). Na wiki jest sporo info.

mongoloid napisał/a:

p*zdy z was, a nie fachowcy! Dojrzyjcie, że po strzale do kobiety zatrzymuje się na sekundę i oodaje kolejny strzał. babka dostała 2 kulapety. Słownie: dwie.



i tu się kolego mylisz. laska dostała 1 strzał. killer zastanawiał się, czy wyprowadzić jej strzał kontrolny w głowę, ale wiedział, że postrzał był śmiertelny.

Grillowany

2012-12-21, 20:39
fylypsky napisał/a:

"Tak obejrzałem raz, obejrzałem drugi, obejrzałem trzeci i stwierdziłem "k***a, jakie to jest piękne". Może trochę głupie myślenie, ale jakże sadystyczne - po prostu jarają mnie takie egzekucje. Pyk, pyk, 3 sekundy, 2 trupy, hajs się zgadza."

Mnie by jarało jakbyś Ty ołowiem w banie dostał : )

I to nie była egzekucja, tylko morderstwo.



Japie**ole, wyraź swoje zdanie, że coś Cię jara, to jakaś menda społeczna przyleci i zacznie drzeć ryj. Żeby już na sadisticu takie teksty w ripoście otrzymywać to k***a lekki smutek. pie**olnij się w łeb - jaram się tematyką mafii - a w mafiach egzekucje to podstawa, więc trzym pysk :) .

A i wybacz, zapomniałem, przecież egzekucja =/= morderstwo :( how sad mate.

hiddenattack82

2012-12-21, 20:49
gdybym mial fejsbuczka bym klinal lubiem to

hycel

2012-12-21, 21:15
przykre, furę będzie trzeba odholować :(

kleryk66

2012-12-21, 21:25
wexors napisał/a:



chwila szukania w necie i za grosze mozna miec bron krótką, karabiny szturmowe itp za dragunova z suppresorem trzeba wydać około 12 tys. a jak nie chce Ci się szukać w necie to zapytaj lokalnego dilera. swoja droga zbieram na tego dragunova :P nie powiem po co mi ale Donald nie bedzie zachwycony :D



A teraz przeczytaj jeszcze raz mój post. I jeszcze raz. I jeszcze. A szczególnie dopisek na końcu ;-)

anonymousm

2012-12-21, 21:53
BongMan napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że biznesmeni w Rosji dzielą się na tych, którzy zlecają zabójstwa i tych, na których te zlecenia są.



Błąd myślowy: te dwie grupy nie są rozłączne, więc nie stworzyłeś klasyfikacji ani typologii biznesmenów. Zleca się zabójstwa tych, którzy wcześniej zlecali, a teraz nie zdążyli.

Cyrk

2012-12-21, 22:39
BongMan napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że biznesmeni w Rosji dzielą się na tych, którzy zlecają zabójstwa i tych, na których te zlecenia są.

Nie. Dzielą się na takich co zlecili zabójstwo i na takich, którzy nie zdążyli ;)

Simon2020

2012-12-21, 23:25
Lubię to, k***a!
Szkoda że nie ma infa kim dokładnie gość był..

IwanMT

2012-12-22, 02:00
Nie wiem czemu, ale mnie to k***a poruszyło czy coś.
Chwila moment i cie nie ma, pyk....