18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

Razer

2014-02-07, 21:39
W Bośni dzisiaj wyszli po swoje. Rozpie**ol niezły...

krzysiek351

2014-02-07, 21:47
vashka1991.Gadaj z dupą to Cię obsra.Nie ruzumiesz że ja jeżdżę w Niemczech,i ma wejść obowiązek posiadania uprawnień (chodzi o bezpieczne ładowanie towarów,czas pracy itd,to się u nich nazywa Module,ADR jest koneiczne od 1000 pkt),z tym że we wrzesniu.Piszesz że w niektórych krajach przepis nie jest aż tak egzekwowany,hehehhehehehhehehhe,doj***łeś równo do kotła.Kto jak kto,ale uwierz mi że niemiecka policja akurat wie jak pracować i do czego sie przypie**olić.Rzetelnością w wykonywaniu swoich obowiązków bija wszystkie psiarnie na łeb.Wiem dużo o tym...I skończ bo nie masz pojęcia o czym piszesz,ja tu pracuje i wiem jak to wszystko działa,co mam mieć a czego nie wymagają.

Anus

2014-02-07, 21:55
jazio21 napisał/a:

mysle ze to poczatek rewolucji ] :->



Oby :evil:

krzysiek351

2014-02-07, 21:56
vashka1991,Napisałeś że cyt.a to że w niektórych krajach ten przepis nie jest aż tak egzekwowany .Jak napisałm jeżdże w Niemczech,i Ty myślisz że jak w Niemczech zatrzymuja Polaka,to puszczają go jeżeli nie ma wszystkich papierów w porządku?!Mowa teraz o uprawnieniach tzw Module.pie**olnij się w głowe,tak porządnie.Mówię Ci jeszce raz że nie masz pojęcia o czy ty piszesz.Ja w Niemczech jeżdżę w niemieckiej firmie,na umowe o prace,nie jakieś cuda,i Ty myśłisz że niemiecka firma zatrudni Polaka bez kwitów?!Dobry jestes,poważnie.

donger

2014-02-07, 22:10
Tylko potrzeba nam ruchu całego społeczeństwa. widzieliście filmiki z Ukrainy? Dziadki, babki, wszyscy wyszli i rzucają kamieniami. A u nas będzie nagonka w mediach i zrobi się z nas oszołomów i bandziorów. Starsi ludzie bedą po stronie rządu jak się tv naoglądają. trzeba to jakoś zgrabnie zaplanować.

joshua

2014-02-07, 22:21
Wyjdźmy w końcu na ulicę. My możemy coś zrobić, nasz rząd nic nie robi i nie zrobi, tylko wciska nas głębiej w czarne czeluścia dupy. Czy POLSKA i POLACY nie mają potencjału? Mają. Udowodnijmy to, nami. Piwo już dawno poszło.

wasall

2014-02-07, 22:22
Czekam na więcej info a strona na facebooku raz działa raz nie przynajmniej u mnie :idzwch*j:

kiper16

2014-02-07, 22:26
Niech ktoś to pchnie dalej, żadnego rejestrowania marszu z buda wjazd, to jest ten moment!!! Byłem na marszu niepodległości to będę i na wypie**oleniu tych sk***ysynów! Miejsce godzina tam będziemy wszyscy! Konkrety.

kaczy666

2014-02-07, 22:27
Dlaczego Wy ludzie nie wpadliście na najprostszy sposób, w jaki można by było pozbyć się wszystkich z Wiejskiej ?
Każdy Obywatel RP wysyła list do rządu, gdzie piszemy : Ja XX XXXXX (imię i nazwisko) potem podajemy pesel i na środku wielkimi literami : ZWALNIAM WAS
No i w ten oto prosty sposób zwolniliśmy wszystkich z wiejskiej. Można ? Można, bo My ich wybieramy i My ich zwalniamy.

Kubuleki

2014-02-07, 22:28
Na wstępie grzecznie się przyznaję, że nie czytałem komentarzy, jednak po pierwsze popieram pomysł wykonania pierwszego kroku, po drugie liczę na rozwój wydarzeń (np. event na facebooku ze szczegółami FB/wyjdzmynaulicewmarcu oraz podeventy Marsz 1.3.14 W-wa, Marsz 1.3.14 3miasto etc.), po trzecie mam nadzieję, że nie przerodzi się to w polityczną manipulację, czyli zamiast poprawy, będzie więcej hejtu, większy podział polaków, nowe zakrywające tematy do pokazywania w TV, zamieszki (czyli uczestnicy to bandziory i ch*je) etc.
Korzystając z okazji, dam wam małą lekcje historii z mojego rodzinnego miasta - Świdnik. Mało kto wie, że strajki w "80 zaczęły się właśnie w Świdniku. Każdy wie, że strajki to sierpień "80, ale prawda jest taka, że już w lipcu na stołówce WSK (Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego) cena kotleta znowu podrożała, przez co mój sąsiad się zdenerwował, pociągnął kolegów do buntu i tak WSK stanęło, później był lipiec "80 w Lublinie. Stamtąd poszło dalej na Polskę. Tak więc skoro strajk w całej Polsce może zacząć się od kotleta, to i mam nadzieję, że ten marsz w jakimkolwiek (byle nie małym) stopniu poprawi naszą sytuację, jako zwykłych, szarych obywateli.
Lekcja #2: W Świdniku znaną formą protestu były Świdnickie spacery, czyli ludzie w godzinie wieczornych wiadomości wystawiali odbiorniki ekranem do dworu, a sami wychodzili na spacer. Niektórzy chodzili z telewizorami na te spacery.
Tak więc ten marsz może nie skończyć się na 5 minutach chwały, tylko przerodzić się w coś więcej, bylebyśmy mieli nad tym kontrolę. Niech rozp***ucha nie przysłoni prawdziwego celu marszu.
P.S. Tak, mnie również na nim ujrzycie chyba, że (tfu, tfu, tfu) choroba albo co. Nie chcecie się uczyć historii? Piszcie historię!

krzysiek0909

2014-02-07, 22:31
No dobra. Obalimy system i co dalej? Miejsce dzisiejszych darmozjadów zajmą inni, a dla szarego Polaka nic się nie zmieni lub co gorsza jego sytuacja się pogorszy. Proponuje najpierw się zastanowić co zrobić aby nasze państwo mniej gnębiło przeciętnych i biednych oraz uczciwych bogatych.

wasall

2014-02-07, 22:40
Tak czytam to i wk***iają mnie teksty ludzi typu:

-"e i tak nic nie zdziałacie"
-"e lepiej zrobić to przez internet"
-"a może lepiej nie robić nic bo będzie źle"
itp itd

No k***a ręce mi opadają i wstyd mi za was :roll:

joshua

2014-02-07, 22:45
wasall, tym własnie sposobem nic nie osiągniemy. Trzeba pokazać co to jest siła milionów ludzi przeciwko kilkustet. Pokażmy.
X