18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

wasall

2014-02-07, 22:50
Ja o tym doskonale wiem i czekam aż coś zacznie się dziać..

joshua

2014-02-07, 22:55
wasall, mam nadzieję, że POLACY przejrzą na oczy i uwierzą, że są siłą. Dużo większą niż posłowie i senatorzy. To my mam my mamy władzę. Udowodnijmy to.

wo...........33

2014-02-07, 23:03
Pytacie co potem? Jak to co? Janusz Korwin- Mikke wie co! Głosujcie na niego i jego partię bo to jedyna droga do normalności!

Kaday0

2014-02-07, 23:05
To gdzie się zbieramy ?

Ruchaszi

2014-02-07, 23:09
Zamienić tuska na Korwina

Kumpel111

2014-02-07, 23:12
Hue, hue jeżeli coś zrobicie to tworzę oddziały Gwardii Ludowej, co niestety będzie mało prawdopodobne bo ile już przez neta zapowiadano obaleń to nie wiem

Td0bT

2014-02-07, 23:27
Hahaha dobre sobie. Wszystko ładnie pięknie, ale ch*ja zobaczysz na ulicach. Niestety mogę ci to zagwarantować, że wyjdzie max kilka osób. Zresztą pie**ole dyskusje na ten temat bo skończy się jak "zawsze". Osobiście sam bym się na to pisał jak najbardziej. ALE o określonej godzinie w określonym miejscu. Natomiast takie pierodlenie "wyjdzcie wszyscy na ulice" jest co najmniej daremne.

Tu potrzeba organizacji tyle w temacie. Można by założyć wątek naszego portalu, wybrać miejsce tego pierwszego marca zebrać listę chętnych, spotkać się i zrobić rozpie**ol. Tyle w temacie.

Jedrass

2014-02-07, 23:29
Damy radę ??? Jestem pewien że większość jest zdrowo wk***iona i chce tej zmiany.organizujmy się piszmy na priv. Organizacja może nam zajmie miecha albo dwa ale jest to warte poświęcenia.Zapiszmy się w dziejach tak jak kiedyś nasi ojcowie lub dziadkowie.

Candoxy

2014-02-07, 23:42
Jakbyście przestali tak pieprzyć i narzekać jeden na drugiego a wzięli na celownik RZĄD - prawdziwego wroga w tym momencie, to na pewno sami wypracowalibyśmy tutaj jakiś plan na to wszystko. 20 stron komentarzy- już by dawno ktoś wymyślił i zorganizował cokolwiek.

Pytacie co dalej ? JOW - ktoś tu się pruł że taa jowy są we francji jowy są w angli i gówno im to daje - nieprawda zobacz jak żyją ludzie w anglii albo francji. Przykładowa sytuacja - polityk który kompromituje się w oczach społeczeństwa - sam rezygnuje ze stanowiska bo wie że go wypie**olą. A u nas co ? afera za aferą wszystko zamiecione pod dywan - politycy już się nawet nie pie**olą w mediach "19 milionów - a jakieś tam grosiki"

Gimbaza wypie**alać się douczyć macie sporo zaległości z historii i ekonomii ale podziękujcie za to rządowemu planowi edukacji.
Tą akcję powinni poprowadzić ludzie w wieku 20 -40 lat i pociągnąć za sobą resztę - czemu tego nie robią ? Zapie**alają żeby spłacić kredyty które zaciągnęli żeby żyć w tym kraju - i o to w tym rządzie chodzi, a resztę skłócić i podzielić.

Rubaszny

2014-02-07, 23:49
Wystarczy głosować na Mikke Janusza Korwina !!! albo na mnie zagłosujcie ja sie najpierw troche nachapie szmalcu a potem dam chapać narodowi :)

Doltard

2014-02-07, 23:55
Mam nadzieje że to wypali ! Bo już dosyć pomiatania ludźmi !!

joda

2014-02-08, 00:08
Inicjatywa jest dobra, tylko może to być furtka na którą czekają wandale, może i trzeba niektórym wpie**olić, ale wiele razy historia pokazała Polacy potrafią być jednością, bez używania siły. Samo obalenie rządu nic nie da dopóki nie określimy jasnych celów naszego działania i czego właściwie chcemy prócz obalenia rządu. Na naszych oczach dokonują się kolejne rozbiory Polski. Większość sieci handlowych (Biedronka, Tesco, Real itd) są zagraniczne, tym samym dajemy zarobić wszystkim innym tylko nie naszym, a to tylko dlatego że "rząd" ( w sumie nie można tego nazwać rządem, a jedynie skorumpowanymi świniami) dało korzystniejsze warunki dla przedsiębiorstw zagranicznych niż dla przedsiębiorstw zagranicznych.
Kolejną moją uwagą jest: jak można robić z kraju typowo rolniczego, kraj usługowy?? (Jestem akurat ze wsi i ten temat nie jest mi obcy)- większość żyznych ziem "państwo" oddaje za pół darmo ziemię w dzierżawę dla Niemców i Holendrów którzy eksploatują nasze ziemie maksymalnie jak się da ( przeważnie okres dzierżawy w Polsce wynosi ok. 5 lat, główne uprawiane są rośliny wyjaławiające gleby), a potem ziemia się do niczego nie nadaje a zachód się tylko cieszy bo nas osłabia.
Kolejną rzeczą jaką chciałbym zauważyć to przede wszystkim rosnący dług publiczny, dzięki któremu zachód zaciera ręce. Wystarczy tylko opodatkować akcje i obligacje i dług zacznie sam maleć. Co więcej uważam że nie powinno być diety dla samorządowych radnych. Po co marnotrawić pieniądze?! Pchają się tam tylko ludzie którzy chcą zarobić, spotykają się raz może dwa razy w miesiącu na spotkaniu rad gminy, czy miasta i biorą za to nie mała kasę.

To tyle co chciałbym powiedzieć i apeluję żebyśmy się spotkali wszyscy razem, w jednym miejscu, potrafili się postawić temu co jest teraz.

Kto jak nie my młodzi mamy zmienić ta Polskę ?

blendziooh

2014-02-08, 00:11
Tak to jest jak się rozbroi społeczeństwo, możemy sobie co najwyżej kamykami porzucać. Gdyby każdy Polak posiadał w domu karabin maszynowy, to chcę to widzieć, jak politycy robią sobie takie jaja z nas jak obecnie. Taka szuja bałaby się wyjść na ulicę bo zarobiłaby kulkę od kogoś, kto nie boi się jak większość ludzi, pamiętajcie że są osoby bez skrupułów, albo takie co straciły wszystko i mogą walczyć o swoje ideały, mało takich, ale muszą być. Aby rzeczywiście coś zmienić ludzie musieliby mieć PEŁNE POPARCIE WOJSKA I POLICJI. Wtedy stawia się ultimatum obecnemu rządowi - rezygnujecie albo wisicie na najbliższych latarniach. Na czas braku rządu można wprowadzić stan wyjątkowy i jak wojsko chodzi po ulicach to jest spokojnie.
Wymienić wszystkich sędziów na młodych. Redukcja liczby urzędników. Zmiana prawa. Wprowadzenie kapitalizmu. Do rządu wprowadzić wszystkich tych, którzy reprezentują prawdziwie prawicowe poglądy, a to kto udawał wyjdzie w praniu. Prosić o pomoc ekonomistów w ustalaniu wszystkiego.
Otworzyć nową stację telewizyjną reprezentowaną przez najbardziej obdarzonych zaufaniem ludzi. Zacząć przygotowywać mentalnie ludzi do odcięcia się od ZUSU i zasiłków, trzeba wpoić ludziom, że mamy sobie pomagać, trzeba się łączyć, a nie dzielić. Radzić się rządów mądrzejszych państw jak rozwiązywać bieżące problemy jeśli coś będzie nie jasne.

Wszystko fajnie wygląda w głupim komentarzu, teraz pytanie do was.

Czy jest możliwe przekonanie wojska i policji, aby siłą odciągnąć od władzy wszystkich w trybie natychmiastowym? Po powstaniu nowych sądów i ustaleniu nowego prawa oraz ustroju można by zacząć tych ludzi sądzić, a do tego czasu zabronić im opuszczania granic.
Czy policja i wojsko to posłuszne pieski władzy i takie coś nie ma prawa zadziałać? Można dużo krzyczeć, ale bez poparcia ludzi z bronią gówno zrobimy. To powinno być główne hasło na protestach: "Żołnierze i Policjanci, pomóżcie nam, bo sami nie damy sobie rady!".

ingram89

2014-02-08, 00:14
spooky. napisał/a:

Jestem za! Proponuję hasło:

Dość zrzędzenia w internecie! Tusk, zrezygnuj rudy flecie!


Nawet jakby chciał, to nie może.
Tusk to tylko marionetka.

nimrod09

2014-02-08, 00:37
Moim zdaniem, żeby nasze protesty coś zdziałały, muszą być, nie oszukujmy się - radykalne i brutalne. Solidarność wychodziła na ulice zbyt pokojowo. Pokrzyczeli, pomachali flagami i się skończyło. Żeby rząd wziął nas poważnie, pokojowe manifestacje i tłumy na ulicach przez 1-2 dni nic nie dadzą. Ten protest musi naprawdę wk***ić rząd. Bądźmy zatem przygotowani na kilka tygodni nieustających i ogromnych protestów paraliżujących cały kraj, bo tylko w ten sposób można do tych z wiejskiej przemówić. Poza tym, tak jak wcześniejsi pisali: taka rewolucja bez planu, po wygranej jest idiotyzmem. Jeżeli uda się obalić rząd, to trzeba na ich miejsce dać kogoś innego, bo bez tego wyjdzie anarchia lub inne świnie wykorzystają szanse i dojdą do koryta.
Tutaj najlepszym wyjściem byłoby poparcie w tych protestach KNP. Najlepiej wyjść na ulice z ich transparentami i z zamiarem zastąpienia przez nich rządu. Na Ukrainie wiedzą kim zastąpić rząd jeżeli uda im się go obalić, u nas też trzeba mieć walczyć dla kogoś, dla jakiegoś lidera. Poza tym nawet jeśli nie udałoby się obalić w ten sposób rządu i innych świń przy korycie, to przez taką akcje KNP miałby ogromny wzrost poparcia, a wtedy już tylko czekać do wyborów.

To takie moje zdanie, nie znam się zbytnio na polityce, ale przedstawiam najlogiczniejszy wg mnie przebieg wydarzeń.
X