18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

vashka1991

2014-02-07, 20:57
Jedrass napisał/a:

vashka1991, Ale nie sądzisz że tak czy siak urzędasów mamy za dużo te 10 % jest to masa siana i co roku te oszczędności będą procentować.To jest jeden z przykładów gdzie można zrobić porządki a posprzątać trzeba sporo bo bałagan jeszcze komunę pamięta.



Oczywiście w naszym kraju mamy bardzo dużą liczbę urzędników, znaczna część jest zatrudniona do obsługi unijnej biurokracji oraz kontroli, zatrudnienie tych urzędników wymusza na nas UE, jednak część urzędników nie jest potrzebna do poprawnej pracy systemów. Chciałem poruszyć kwestię ZUS, jego bezbolesna likwidacja jest niestety nie możliwa, ZUS jak i cały system emerytalny wymaga reformy, ale jak słyszę hasła typu: Zlikwidować ZUS i obniżyć podatki to szkoda mi ludzi którzy myślą, że to wykonalne.

Hudy_Edd

2014-02-07, 21:00
Zamiast likwidować ZUS wystarczy wybór czy chce się płacić na to czy nie i niech powstają inne alternatywy.

vashka1991

2014-02-07, 21:04
krzysiek351 napisał/a:

k***a,nie wytrzymam.Co to za poj***ny kraj!!!Zrobiłem prawo jazdy kat.C(pracę wcześniej załatwiłem w Niemczech),i wpółczuję wszystkim tym którzy muszą do tego robić pozwolenie na przewóz rzeczy(280 godzin) który kosztuje 4000-6000 pln!!!W Niemczech po zrobieniu kat.C wsiadasz i jedziesz w p*zdu,nikt nie wymaga tych poj***nych kursów!!!Tak samo ADR.Cena kursu jest taka sama w Polsce jak i w Niemczech przy kolosalnej róznicy zarobków!!!k***a mać!!!Gadałem z chłopakiem który zrobił kat.C i brał kredyt żeby kurs na przewóz rzeczy mógł ogarnąć,do tego dochodzi j***ny egzamin który trzeba zdać!!!Mnie rozśmieszyła p*zda w urzędzie jak składałem kwity o nowe prawko z wpisem o C,pyta się mnie czy na pewno chcem to wyrobić bez wpisania kursu?A ja na to że tam gdzie jadę do pracy nie jest wymagany rzaden frajerski kurs,że tylko w tym chorym kraju doją ile się da,na wszystkim.A ona że niby gdzie nie wymagają?No to jej mówie że w Niemczech wystarczy kwit,jej mina bezcenna.Cieszę się że sp***oliłem z tego rządzącego przez bandę sk***ysynów kraju,kiedyś wrócę,jak będzie warto.



Kolego, aktualnie w całej UE przepisy dotyczące przewozu rzeczy i uprawnień są zunifikowane. W każdym kraju wymagane jest świadectwo kwalifikacji zawodowej i tym samym kurs na przewóz rzeczy bądź materiałów niebezpiecznych, więc proszę nie pleć głupot i poczytaj przepisy, a nie powtarzasz to co ci kolega kolegi powiedział.

Jedrass

2014-02-07, 21:05
vashka1991, Wiadomo nie da się zlikwidować takiego ZUSU natychmiastowo ale stopniowo jakoś reformować tego molocha.Tam pracuje ponad 40 tys osób to jest szok po prostu.Świnie przy korycie również wymienić i zredukować po h*j nam tylu darmozjadów co tylko łapę podnoszą przy głosowaniach i często gęsto nie mają wykształcenia w dziedzinie którą reprezentują.Trzeba wznieść przywileje takie jak karta nauczyciela i wiele innych.Jest tyle rzeczy do uzdrowienia że przeczytanie takiej listy trwała by chyba cały dzień

kruger9

2014-02-07, 21:07
Mogę jakoś pomóc przez internet?

darecki328

2014-02-07, 21:09
Jestem za! Szczecin, działacie?

woofer51

2014-02-07, 21:12
W rzeczywistości zbierze się grupka do 200 osób, wypiją kilka piw, rzucą kilka petard, pokrzyczą hasła typu: "Donald łobuzie wsadzimy Ci ch*ja w buzię" i pójdą do domu ;-)

vashka1991

2014-02-07, 21:18
Hudy_Edd napisał/a:

Zamiast likwidować ZUS wystarczy wybór czy chce się płacić na to czy nie i niech powstają inne alternatywy.



Kolejny niedokształcony, wiesz jak działa ZUS? Wydaje mi się że nie. ZUS działa w ten sposób, że aktualni składkodawcy finansują emerytury aktualnych emerytów i rencistów. Jeśli np polowa ludzi nie będzie odprowadzała składek to skąd weźmiesz 80 mld zł?

Atrax

2014-02-07, 21:18
Dodajcie ten post do ulubionych, ta dyskusja nie może skończyć się dzisiaj :evil: :!: :!:

DirtyHarry033

2014-02-07, 21:21
Tylko odpowiedzcie mi na jedno bardzo ważne pytanie, co k***a dalej? Jaki ustrój miałby zapanować? Jeżeli dalej miałaby panować demokracja to nic się nie zmieni. Nic, prócz tego że inni będą nas okradać, najprościej robić rewolucje, powstania, tylko co dalej....

krzysiek351

2014-02-07, 21:21
vashka1991,Przestań bredzić bo się niedobrze robi.C zrobiłem w lipcu 2013 w Polosce,pracuje w Niemczech od pazdziernika 2013,miałem kilka kontroli policji,prawo jazdy,karta kierowcy i ch*j,nic wiecej.To nie są jakies opowieści drzewa sandałowego tylko tak do k***y nędzy jest.Nie masz o tym pojęcia to nie pie**ol.Mają to wprowadzić od 10.09.2014,tzn do tego dnia każdy kierowca cieżarówki i autobusu musi to mieć.Więc przestań ciołku j***ć bzdurami bo w tej materii plusów nie nałapiesz.Frajer,nic więcej...

vashka1991

2014-02-07, 21:29
krzysiek351 napisał/a:

vashka1991,Przestań bredzić bo się niedobrze robi.C zrobiłem w lipcu 2013 w Polosce,pracuje w Niemczech od pazdziernika 2013,miałem kilka kontroli policji,prawo jazdy,karta kierowcy i ch*j,nic wiecej.To nie są jakies opowieści drzewa sandałowego tylko tak do k***y nędzy jest.Nie masz o tym pojęcia to nie pie**ol.Mają to wprowadzić od 10.09.2014,tzn do tego dnia każdy kierowca cieżarówki i autobusu musi to mieć.Więc przestań ciołku j***ć bzdurami bo w tej materii plusów nie nałapiesz.Frajer,nic więcej...



Kolego, lepiej się trochę dokształć. Kurs kwalifikacji wstępnej kierowców jest wymagany na terenie całej UE już od długiego czasu, a to że w niektórych krajach ten przepis nie jest aż tak egzekwowany jak w Polsce to nie znaczy, że nie istnieje.

domin2605

2014-02-07, 21:31
hmmmm Własnie dodałem ten tekst pod dziesięcioma artykułami w onecie i ni ch*ja żadnego nie ma

mare30ks

2014-02-07, 21:35
o k***a, 11 stron napinki domowych twardzieli :)

knsad

2014-02-07, 21:36
no k***a bardziej gimbusiarskiej akcji dawno nie widziałem

https://www.facebook.com/wyjdzmynaulicewmarcu

i komentujący ludzie :

Hakael Eurynomos Marduk - Studiował na uczelni: XXIX LO w Krakowie
Showup Pokazy (fastsex)
Paweł Amb (nie widzę zdjęć więc z góry nie oceniam, że gimbaza)
Hubert Ułanowicz (jakieś 17 lat patrząc na zdjęcie)
Kamil Olejniczak - Starszy Skrętmistrz w: Wyluzuj bracie, zapal po bacie (w takiej firmie pracuje ;) )
Kamil Purchla - Chodzi do: Zespół Szkół Łączności w Krakowie

no rewolucje zrobicie po ch*ju z taką ekipą! rodzi się nowa elita polityczna !
X