18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobili 17-latka, bo myśleli, że jest dilerem

wangog • 2012-08-30, 20:22
No, ale to policja jest taka dobra, walczy z "kibolami" którzy tylko prowokują...

a wyrok i tak będzie taki, że policja działa zgodnie z prawem i widzimy tu nie pobicie a "stanowczość"

orzeszwmorde

2012-08-30, 23:40
Giną policjanci i giną niewinni z rąk policji (...np. kilka lat wstecz w Poznaniu...).
Dla rodzin policjantów renta dla rodzin niewinnych lata spędzone w sądach... z mizernym odszkodowaniem.
Wyrok dla niewinnego to w razie "wu" recydywa i zasrana przyszłość.
Wyrok dla policjanta to przeniesienie....
...k***a rowy kopać a nie przeniesienie.

zonk

2012-08-30, 23:43
Pewnie cwaniakował więc i wpie**ol dostał. Przykro...

mo...........ne

2012-08-30, 23:52
Ehh, dlaczego należy j***ć całą organizację policją zwaną? Organizację, która w założeniach utrzymuje porządek i przecież to robi, gdyż w innym przypadku każdy gromadziłby własną k***a armię, aby utrzymać się przy bogactwie i życiu.
Ale jak to z ludźmi bywa, w każdej grupie społecznej, organizacji, rodzinie itp. znajdzie się jakiś psychol i popapraniec. W takim wypadku należałoby j***ć też i lekarzy, bo są i wredni, a i tacy co popełniają błędy, j***ć rodziców, gdyż patologii nie brakuje, j***ć wszystkich sprzedawców, gdyż mylą się przy kasach albo mają wyj***ne na klienta zamiast nieszczerze się do niego uśmiechać. Przykłady można mnożyć. Ludzie, w czym wy k***a macie problem? Otwórzcie umysły i pozwólcie żyć innym, a przede wszystkim sobie, bo po co robić problemy? Przypomina mi to tak samo wszelkie kłotnie na temat muzyki, zamiast cieszyć się tworem, dziełem, które człowiek wykonał w jakikolwiek sposób, nawet wiertarką, a niesie ze sobą ów twór jakieś wartości, choćby płytkie czy rozrywkowe, to wolicie się wyklinać i wyzywać, że ten taki, a ten taki, a ten gej, a ten brud, a ten żel. Ja pie**ole, za każdym razem gdy wchodzę na internet i czytam opinie ludzi, to po większości wypowiedzi chce mi sie tylko zapłakać nad gatunkiem ludzkim. Ja wole nie dręczyć się zmyślonymi problemami. Żyje prostymi, logicznymi zasadami, a jest to: spróbować, poznać lub zobaczyć wszystko co ciekawe. Chce zwiedzić cały świat, poznać jego muzykę (do tej pory w mojej bibliotece muzycznej uzbierałem już większość popularnych gatunków muzyki, ale tylko te aranżacje i kompozycje, które mi się podobają, bardzo proste), spróbować każdej kuchni i poznać wielu ciekawych ludzi. Zawsze staram się zrozumieć i wyobrazić sobie świat oczami innych, przez co ludzie mnie szanują i cieszą się z mojej pomocy, która często niosę potrzebującym, gdyż tak przecież człowiek został stworzony czy bardziej biologicznie - "wyewoluował". Po co zamykać się w klatce i nienawidzić reszty?
Oczywiście nie mówie, że każdy ma być wszystkimi i wszyscy nikim, jeśli ktoś mnie omylnie rozumie. Poznanie to nie nabycie obyczajów. Bardzo cieszy mnie różnorodność tego świata, gdyż wiem, że do końca życia nie poznam wszystkiego. Ja również mam swoje obyczaje oraz charakter, o którym zawsze uprzedam i ludzie to szanują. Inteligentni ludzie.

A co do policji, sam miałem przypadki z nimi niejednokrotnie. Raz chcieli mnie zlać pałą na komendzie, bo jak stwierdził policjant: "miał katar i nie chciało mu się jechać na zgłoszenie". Więc chciał się wyżyc, bo w dodatku wyszło na to, że zgłosznie to jakaś brednia wrednego sąsiada. Na szczęście się uratowałem dyktafonem, przypadkiem miałem przy sobie, a telefon niestety rozebrali aby sprawdzić IMEI, czy nie kradziony. Innym razem mój brat dostał 500zł mandatu za "k***ę przy kichnięciu", oczywiście może dostałby mniej gdyby nie zaczął wyzywać policjanta ale sam incydent karania, za przekleństwo, które właściwie słyszał tylko ów policjant i koledzy brata jest żenadą.
Ale nie mówię j***ć policji, bo jak można być tak głupim? Mam cały blok, równe 10 pięter, samych policjantów i większość z nich to moi przyjaciele i ludzie o dobrym sercu.

Z dołu wybaczam ale musiałem się wypowiedzieć raz, a porządnie, gdyż naprawdę ile można znosić tej ludzkiej głupoty. A widzicie przecież, że rzadko kiedy co umieszczam w sieci, głównie z pewnej aspołeczności i uwielbienia ciszy i mądrości.

orzeszwmorde

2012-08-31, 00:22
mosagne napisał/a:

musiałem się wypowiedzieć raz, a porządnie


Że też Ci się chciało tyle bazgrać...
...będziesz startował w jakiś wyborach czy jak?

cveljan

2012-08-31, 00:26
Od razu widać że to ćpun i diler, trzęsie się, ma ogryzione paznokcie i wali ścieme

chizhovskiy

2012-08-31, 01:27
widzę takie coś, to zaczynam rozumieć ch*jków w bluzach JP. ._.

fejzez

2012-08-31, 01:49
tak to już jest jak się szuka winnych na siłe ;)

Smokie

2012-08-31, 01:53
Hubert-garrett napisał/a:

No i brawo nareszcie policja sie wykazala. Pewnie zaraz bedzie jakis lament ze nie byl dilerem , ale prawda jest taka ze jakby nie byl zamieszany do by go tam nie bylo



Pan tak twierdzi funkcjonarjuszu :banany:

St...........ke

2012-08-31, 02:00
Z opisu wygląda jakby go skatowali, jakby był cały połamany, w końcu po nim skakali. A tu nóżka w gipsie. Może niewinny był, ale przykozaczył, zaatakował i dostał wpie**ol. A telewizja prawdy nie pokaże, bo gdyby pokazali, że dostał wpie**ol za fikanie, to by mało kto obejrzał i przeszłoby bez echa, ale że dostał za niewinność, to i materiał 10 razy bardziej warty.

PS: do wszystkich hejterów, którzy się odezwą. Niech rzuci kamień ten, kto nigdy nie wyzywał murzynów, rudych, grubych, Amerykanów, homo itp. itd. :P

ProVVe

2012-08-31, 03:21
Mówcie co chcecie, ale fakty są takie, że nadużywają władzy... Już ktoś pisał o samym staniu czy drugi o byciu trzeźwym... Ja moge jeszcze jedna sytuacje przytoczyć... Kolega zadzwonił, że jadą pały w naszym kierunku. Najzwyczajniej wyrzuciłem puszki i butelki do kosza. Gdy już dojechali do nas wysiedli, latary po oczach i zajebista myśl - nie ma puszek, butelek ---> naćpani... Moge jeszcze kilka ladnych przykladow podac, ale po co jak Ci, którzy wychodzą spotkać się z kumplami wiedzą jak jest... Jak wciskali 100 za piwo i zapytali czemu nie pijemy w pubie (wtedy ograniczone fundusze) odpiwiedzialem, że za drogo... Na co geniusz zła zapytał: to czemu tu siedzicie -->odpowiedziałem: bo specjalnie tu postawiono ławki ze stolikami, aby można posiedzieć popatrzeć na jeziorko itp... Nie wiem po co znieśli możliwości picia w miejscu publicznym piwa...

kaziolord

2012-08-31, 07:42
ku*asom kiedyś kanapki zabierali w szkole to sie taki pedął wczuje w role i myśli że jest k***a super gliną

na...........le

2012-08-31, 09:26
policja to chociaż sobie chłopaka na przeciwnika wybrała,a straż miejsca mogła się porwać jedynie na laseczkę ewentualnie na inwalidę

Malan

2012-08-31, 11:20
"Na polecenie Marciniaka technicy kryminalistyczni jeszcze w nocy pojechali do bramy przy ul. Głogowskiej i zrobili zdjęcia śladów krwi 17-latka. Do badań DNA zabezpieczyli też jego koszulkę z napisem "CHWDP", bo policyjni wywiadowcy mieli na nią pluć."