18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobili 17-latka, bo myśleli, że jest dilerem

wangog • 2012-08-30, 20:22
No, ale to policja jest taka dobra, walczy z "kibolami" którzy tylko prowokują...

a wyrok i tak będzie taki, że policja działa zgodnie z prawem i widzimy tu nie pobicie a "stanowczość"

oozyxak0o

2012-08-30, 21:52
Ścierwo a nie funkcjonariusze.

Varisman

2012-08-30, 21:52
Na sadisticu przykrą sprawą jest ze wiekszosc uczeszczajacych tu ludzi to policyjni kable, w szkole byli gnojeni i teraz sie wyzywaja na wszystkich pseudo dresach, dilerach i ogolnie mlodziezy ktora z domu wychodzi. Kategoryzują ich jako mlodocianych przestepców ktorzy zasluguja na wpie**ol od naszych wspanialych strozow prawa. Kij wam w oko, ja mam swoje lata jestem normalnym gosciem po studiach z dobra praca ale dobrze wiem jaka jest policja bo jezdzilem na mecze swojego czasu, nie robilem zadym ale widzialem co sie dzieje. Mieszkajac na osiedlu i wychodzac z domu (czyli robiac to co wiekszosc z sadisticowych troli nie robi) mialem nieraz stycznosc z panami policjantami ktorzy szukali zaczepki i rozrywki kosztem moim i moich kolegow z ktorymi czasem sie wypilo piwo a czasem tylko staly przy aucie i rozmawialo o wszystkim i niczym. Czekam teraz na hejtów ktorzy to powiedza jaki jestem zly i ze sam fakt chodzenia na mecze mnie dyskwalifikuje. żal peel no lajfy ;)

Muzz

2012-08-30, 21:55
Nawet jeśli miał koszulkę z napisem CHWDP i kilogram narkotyków w kieszeniach to żadna policja NIE MA PRAWA pobić takiego człowieka. Szybko na glebę, kajdanki i na komisariat. A tu kilku debili poniosło. Chyba, że było inaczej, bo jak wiadomo - telewizja kłamie.

RuBu

2012-08-30, 21:59
Typ po wyroku - w koszulce "chwdp" - jakoś tylko on dostał i tylko jego przypalali i on wylądował w radiowozie - a gdzie koledzy ? - jak by mieli dostać od psów dostali by wszyscy.

theolympah

2012-08-30, 22:00
W Polsce to zamkniete kolo. Gdyby bylo jak w USA czy Angli gdzie jest szacunek do wladzy i inne podejscie do niej to nie bylo by takich problemow: Do policji zglaszali by sie ludzi chcacy pomagac/bronic obywateli itp, a tak to policja ma braki kadrowe wiec wiadomo, ze troche nizsze standardy wiec przyjmuja ludzi ktorzy naogladali sie jakichs ,,hamerykanskich filmow'' gdzie policjant rozpie**ala pol miasta ;P i stad wynikaja te problemy.


P.S Wpie**olu od policji za free sie nie dostaje, sam mam 18 lat i nie powiecie mi, ze jakis 17 chlopak co dostal wpie**ol od policji to grzeczny uczen i synek co nic nie zawinil. Na pewno ma swoje za uszami ;) .

Muzz

2012-08-30, 22:02
theolympah napisał/a:


P.S Wpie**olu od policji za free sie nie dostaje


Chyba, k***a, kpisz.

Darkstep

2012-08-30, 22:02
Policja zawód, pies charakter - nieszczęśliwie trafił na j***nych psów...

Szkoda chłopaka, a takim k***om się nie wybacza. Możecie pisać bo tu większość jest zapewne za psami - bo pilnują prawa i w ogóle. No ale ogarnijcie się i przejrzyjcie na oczy do ch*ja ! Teraz to szukają byle powodu by spuścić komuś wpie**ol by wyżyć się za dawnych lat jak to na nim się wyżywało. Zasrane psychole. Takim k***om nic nie przetłumaczysz, bo chcą słyszeć to co chcą i mają w dupie czy ty nie wiesz.

Nie noszę koszulki typu HWDP, bo tego nikomu nie muszę pokazywać, bo nawet za takie gówno można mieć kiche.

Przyjdzie kiedyś taki dzień, kiedy pozdychają te zasrane sk***iele.
I mam w dupie czy komuś się podoba moja wypowiedź czy nie - to są czyste fakty.

Pozdrawiam...

Vinewood

2012-08-30, 22:02
O patrzcie! Kolejny pojeb, który jest za anarchią ale bałby się zamieszkać w Somalii :D

Darkstep

2012-08-30, 22:03
I nie żebym się bał nosić takiej koszulki - 4 litery to za mało żeby ich opisać.

Blazejekk

2012-08-30, 22:14
Gimbusy się oburzą i będą j***ć policje. Haha policja raz komuś źle wpie**oli to już afera, ale fakt, że dzięki nim można chodzić bez strachu (gimbusy zaraz napiszą, że zabijają na ulicach, ale i tak jebią policje) to się nie liczy... Ale nie policja jest taka zła bo wpie**oliła zlamasowi, ktory pewnie byl zamieszany w to gówno i ćpał marihuane w żyły i teraz robi afere z rodzicami.

xsound

2012-08-30, 22:22
Brawo! Kolejna spektakularna akcją polskiej policji, powstrzymali bardzo groźnego przestępce

Flagrydoo

2012-08-30, 22:47
Nie jestem z tych co jebią policje na co dzień.
Ale j***ć policje za te błędy.
I najlepsze jest to ze komendant mógł zawiesić tych 3 funkcjonariuszy a tego nie zrobił sprawa poszła do sądu, założę się ze dostaną 24-48h i wyjdą z brakiem możliwości pracowania w tym samym miejscu.
Po prostu wyślą ich na gorsze warunki. j***ć układy w Polsce powinno być prawo Hammurabiego.
To tyle.

Blazejekk

2012-08-30, 22:55
Zresztą skąd wiesz czy gnojek do nich nie cwaniakował czy czegoś nie wyj***ł gdzieś. Za darmo w pysk dostać nawet już tak łatwo nie jest. A ile policjantów zginęło przez gnojów bez perspektyw. Policjantow, ktrorzy mieli żony, dzieciaki. Kuźwa to trzeba być serio tępym, żeby pie**olić smieci typu j***ć policje itp. No, ale wystarczy popatrzeć kto wyznaje takie zasady i w sumie wszystko wiadomo. Tym patolusom powinni nawet za free wpie**ol spuszczać dla zasady.

ru_ziolo

2012-08-30, 23:09
Oni wszyscy są k***a niewinni.

klucha358

2012-08-30, 23:28
Policjant za popelnienie przestepstwa powinien moim zdaniem odsiadywac kare x2 x3 bo u nas w polsce sk***ysyny pchaja sie tylko do tej pracy bo "panstwowka" i mysla ze beda zyc jak paczki w masle . Wyjebac jak dla mnie na zbity pysk zabrac wszystkie lata przepracowane do emerytury moze by sie skurysyn jeden z drugim nauczyli . Wlasnie tacy ludzie psuja policji opinie i co za typ sie rodzi mlodzi niby "bandyci"z bluzami HWDP a jak policjant chce wylegitymowac to lzami sie zalewa zeby nictacie nie mowil :-) :idzwch*j: