18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po wypadku...

chylek • 2012-05-25, 15:12
Akcji dużo nie ma, ale widok skutków szybkiej jazdy daje do myślenia.... :dead:



Cytat:

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś tuż przed godz. 7 w miejscowości Parafianka na drodze krajowej nr 17 Lublin - Warszawa. Na miejscu zginął 28-letni kierowca seata oraz jego 34-letnia pasażerka. Obrażenia odniosła również 5-letnia dziewczynka, która podróżowała seatem i 4 osoby jadące toyotą.



No i dziewczynka będzie miała traume na całe życie...

CrazyChocolate

2012-05-25, 15:37
Te samochody są robione chyba z gówna ze tak brzydko napisze...

Ryuk

2012-05-25, 15:51
To nie prędkość zabija... Tylko nagła jej utrata.

Ps. Soczyście limfa ocieka ... mmm mniam.

Kriski

2012-05-25, 15:53
CrazyChocolate napisał/a:

Te samochody są robione chyba z gówna ze tak brzydko napisze...



To nie wina samochodu że mózgu w nim nie ma .

antyzog

2012-05-25, 15:54
Dobrze że mogę tutaj zobaczyć takie nagrania, dają do myślenia i dzięki temu nie zapie**alam jak poj***ny, tylko zawsze jadę spokojnie i prawie zawsze przepisowo.

pakicito

2012-05-25, 17:06
@up
ja też i zawsze pokazuję ręką gdzie skręcam;
a tak w ogóle jak można się rozj***ć na takiej drodze?
nawet jadąc na trzeciego jest ciężko

Massivee

2012-05-25, 17:21
1.20 - ta spływająca krew ehh. Szkoda młodej 5 letniej, nie napisane czy to jej rodzice. Ale sam fakt takiej wyjebki popsuje młodą.

antyzog

2012-05-25, 17:29
Pakicito, wystarczy chwila nieuwagi, zamulenia, dziura w drodze (a oto u nas łatwo) i lecisz gdzie cie poniesie. Za każdym razem gdy prowadzę samochód, przychodzi mi do głowy myśl że właśnie mam swoje życie w rękach, że wystarczy jeden prosty ruch ramion i lecę na drzewo lub na czołówkę i mnie nie ma. Odebranie sobie życia nigdy nie było łatwiejsze, jeden ruch, jeden prosty ruch. Nienawidzę jechać z kimś, a w szczególności z rodziną bo mam wtedy ich życie w swoich rękach, a to wielka odpowiedzialność, z którą źle się czuje.

takija

2012-05-25, 17:43
antyzog napisał/a:

Pakicito, wystarczy chwila nieuwagi, zamulenia, dziura w drodze (a oto u nas łatwo) i lecisz gdzie cie poniesie. Za każdym razem gdy prowadzę samochód, przychodzi mi do głowy myśl że właśnie mam swoje życie w rękach, że wystarczy jeden prosty ruch ramion i lecę na drzewo lub na czołówkę i mnie nie ma. Odebranie sobie życia nigdy nie było łatwiejsze, jeden ruch, jeden prosty ruch. Nienawidzę jechać z kimś, a w szczególności z rodziną bo mam wtedy ich życie w swoich rękach, a to wielka odpowiedzialność, z którą źle się czuje.



O ja pie**olę....tak żeby Cie dobić to dodam że prowadząc auto masz w rękach także tych jadących przed Tobą oraz tych jadących z naprzeciwka, do tego wszystkie zwierzęta leśne, owady, koty, psy...krowy, ludzi na przystankach, rowerzystów.... Nie lepiej siedzieć w domu?

antyzog

2012-05-25, 17:57
demonkuba16 napisał/a:

Nie lepiej siedzieć w domu?


Nie ;-)

rm...........ya

2012-05-25, 20:01
Geofizyka Toruń - i wszystko jasne :D

Kukerownick

2012-05-25, 20:51
Tą drogą czasami takie pok***y jeżdzą, że rece opadaja. Zapie**ala grubo powyzej 120, mruga Ci zebys mu zrobil miejsce bo chce wyprzedzic i sie rozpie**olic przy najblizszej okazji.

derley1

2012-05-25, 21:28
Jeśli chodzi o tą parafiankę w lubelskim to dodam, że często tędy jeździłem do warszawy i na całym tym odcinku ( i nie tylko ) zauważyłem, tendencję do debilnego wymuszania pierwszeństwa przy wyprzedzaniu... Polega to na tym, że jadąc swoim pasem jakiś baran z naprzeciwka podejmuje się manewru wyprzedzania wyjeżdżając na czołowe zderzenie i wymuszając na mojej osobie zjechanie na pobocze... I co z tego, że postawili na tej trasie 4 fotoradary jak to gówno daje. Ludzie ginęli i będą ginąć jeśli nie zaczną myśleć za kierownicą. Widzisz debila to odpuść... Pomyśl za niego...

Parchol

2012-05-25, 21:29
"No i dziewczynka będzie miała traume na całe życie..."
no co ty? Trudno nie mieć traumy tracąc ojca i matke na własnych oczach w wypadku

goodman

2012-05-25, 21:31
nawet dobra jakośc nagrania :)