18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po wyborach dupa odżyła

uneventful • 2014-05-30, 09:45
Poj***ło ich wszystkich.

Koniec z tolerancją! Mandaty za przekroczenie o 1 km/h

Cytat:

Z kodeksu drogowego ma zniknąć przepis wprowadzony trzy lata temu - ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Chce tego resort infrastruktury wspierany przez posłów Platformy. Posłowie chcą usunąć ten przepis ponieważ jest on wykorzystywany przez kierowców jako furtka do szybszej jazdy.



Cytat:

Przepis został wprowadzony do kodeksu drogowego jako margines błędu dla kierowców i wskazań prędkościomierza. Okazało się jednak, że normą stała się jazda o 10 kilometrów szybciej - kierowcy w ciągu dnia w terenie zabudowanym jeżdżą 60 km/h. Fotoradary robią zdjęcia dopiero, kiedy kierowca jedzie z prędkością 61 km/h.

- Im kierowca będzie miał mniejsze pole takiego przyzwolenia, tym lepiej dla nas wszystkich. Tym większe bezpieczeństwo na drogach - tłumaczy wiceminister infrastruktury Zbigniew Rynasiewicz. Dodaje, że przed złożeniem projektu trwają jeszcze konsultacje, czy nie zostawić minimalnego marginesu 2-3 kilometrów.

Pomysł ten popierają także policjanci. To bardzo dobre rozwiązanie - mówi podisp. Marek Konkolewski z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Drogówka popiera też zrównanie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym w dzień i w nocy. Kierowcy - zdaniem Rynasiewicza - mają problem z odróżnieniem, kiedy można jechać 50 km/h, a kiedy 60 km/h w terenie zabudowanym



bez komentarza, niedługo zabiorą nam samochody

źródło: tutaj

Oprócz tego polecam sobie obejrzeć ten program:


mare30ks

2014-05-30, 09:47
ch*ja tam
juz teraz itd ma w ch*j zaleglosci z mandatami a limit jest kilkanascie km/h, po wprowadzeniu takiego prawa osraja sie i beda mieli kilkuletnie zaleglosci, a wiadomo gdzie mozna sobie wsadzic mandac po kilku latach

McMenel

2014-05-30, 10:07
Bo to k***a debile. Nawet bardzo dokładne urządzenia pomiarowe mają coś takiego jak margines błędu. Po wprowadzeniu takiego przepisu i próbie przywalenia mandatu za przekroczenie 1-8 km/h każdy kierowca będzie żądał skierowania sprawy do sądu. W sądzie powoła się biegłego który stwierdzi iż kierowca nie może mieć dokładnej wiedzy o prędkości swojego samochodu w stosunku do pomiaru przeprowadzonego przez urządzenie pomiarowe. A związane jest to z różną techniką pomiaru prędkości w samochodzie i radarze. Do tego jeszcze niech kierowca ma GPS z funkcją zapisu prędkości i sprawa robi się jeszcze zabawniejsza bo będą 3 różne prędkości. I co i sąd uniewinni a podatnicy zapłacą. Ale ch*j najważniejszy jest populizm.
A co do Konkolewskiego to kawał sk***ysyna parkującego na miejscach dla niepełnosprawnych
http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-mandat-i-punkty-karne-dla-wysokiego-ranga-oficera-policji,nId,1073653

Peter-Norivotset

2014-05-30, 10:16
Nic dziwnego. Zadluzenie polski jest gigantyczne i rosnie w ogromnym tempie. Dam sobie glowe uciac, ze jak w przyszlych wybora h wygra pis, po z koalicja sld, psl to wzrosnoe dochodowy, vat. ostatni gasi swiatlo. Jak sobie wybraliscie to teraz badzcie sami j***ni w dupe.

Eth

2014-05-30, 10:26
Znowu pie**olenie na predkosc i klamanie w zywe oczy.
Wedlug statystyk najczestszym powodem wypadkow jest ch*jowy stan drog.
Banda smieci starajaca sie tylko bardziej doic obywateli.

kurt122

2014-05-30, 10:29
Czara goryczy się przelała. Nagonka na prawicowców, sfałszowane wybory, a teraz jeszcze to. Czy w Was nie rodzi się taka myśl jakby ten burdel roznieść w p*zdu? Szkoda tylko, że ustrzelenie ryżego nic nie da, bo to nie byłoby takie trudne. Tu trzeba rozstrzelać wszystkich z bandy czworga, wybić sk***ysynów na każdym szczeblu, tylko wtedy jest szansa na normalność.
Aż się chce powiedzieć "Adolf wróć".

en...........an

2014-05-30, 10:41
Niech k***y spojrzą do instrukcji fotoradaru. Obojętnie jakiego. Wszystkie urządzenia pomiarowe posiadają margines błędu.

I teraz jadę równo 50 km/h. Ich zaj***ny radar, ustawiony na dodatek nieprawidłowo robi mi fote 53 km/h.

Niech się jebną w beret. Złodzieje.

~DMT

2014-05-30, 10:43
Jak mnie ten ten konkolewski wk***ia, j***ny typowy pies ze sformatowanym mózgiem i wgranym kodeksem.

McMenel

2014-05-30, 10:43
kurt122 napisał/a:

Czara goryczy się przelała. Nagonka na prawicowców, sfałszowane wybory, a teraz jeszcze to. Czy w Was nie rodzi się taka myśl jakby ten burdel roznieść w p*zdu? Szkoda tylko, że ustrzelenie ryżego nic nie da, bo to nie byłoby takie trudne. Tu trzeba rozstrzelać wszystkich z bandy czworga, wybić sk***ysynów na każdym szczeblu, tylko wtedy jest szansa na normalność.
Aż się chce powiedzieć "Adolf wróć".


Weź się pie**olnij w łeb i przestań siać polityczne kurewstwo. Wk***ia mnie ta propaganda iż jedynie prawak kochający biskupa i głosujący na PiS czy NP to jedyny rodzaj patriotyzmu. Jestem liberałem o zacięciu socjalistycznym który nienawidzi głupich praw i braku zagłębiania się w szczegóły problemu. Problemem w Polsce jest brak wpływu na państwo przez przeciętnego obywatela. To obywatel powinien kształtować państwo nie polityk.

kurt122

2014-05-30, 11:01
McMenel napisał/a:


Weź się pie**olnij w łeb i przestań siać polityczne kurewstwo. Wk***ia mnie ta propaganda iż jedynie prawak kochający biskupa i głosujący na PiS czy NP to jedyny rodzaj patriotyzmu. Jestem liberałem o zacięciu socjalistycznym który nienawidzi głupich praw i braku zagłębiania się w szczegóły problemu. Problemem w Polsce jest brak wpływu na państwo przez przeciętnego obywatela. To obywatel powinien kształtować państwo nie polityk.



Już pierwszym swoim zdaniem zaprzeczyłeś sam sobie i pokazałeś swój poziom, ale pominę Twoje braki w kulturze osobistej. Nie wiem gdzie Ty to w mojej wypowiedzi wyczytałeś. Po pierwsze jaki prawak głosujący na PiS? Od kiedy to prawak głosuje na lewicę? Kochający biskupa? Czyli członka tej najbardziej skorumpowanej instytucji, często pedofila? Jeszcze powiedz mi co rozumiesz przez słowo liberalizm, bo jest to dosyć szerokie pojęcie. Albo nie, daruj sobie, masz "zacięcie socjalistyczne", to wystarczy...

NieWiemZeWiem

2014-05-30, 12:36
skończyły się wyboru wiec k***y z PO napie**alają absurdami dalej

Ra...........py

2014-05-30, 13:11
To co, teraz zamiast patrzeć się na drogę kierowca będzie musiał non stop zerkać na licznik czy czasem nie przekracza prędkości ? k***a oni są tak niedoj***ni umysłowo że ciężko dobrać słowa by opisać ten cały sk***iały burdel

twinspark

2014-05-30, 13:14
Skąd oni wiedzą, że kierowcy jeżdżą 60 km/h, albo jeszcze lepiej, ile wszystkim pokazują liczniki?

Na pewno do bezpieczeństwa przyczyni się, że każdy na widok suszary przed przejściem dla pieszych zamiast przed siebie będzie się gapił w prędkościomierz.


Przyczyną wypadków nie jest prędkość, tylko przecenianie swoich umiejętności i możliwości sprzętu. Ludzie nie znają granic przyczepności swoich samochodów w różnych warunkach, ani swojego czasu reakcji przy różnym samopoczuciu. Powinni uczyć jeździć jak w Skandynawii. Zapie**alać można, ale trzeba umieć i wiedzieć kiedy zwolnić.

Mr.Diesel

2014-05-30, 13:15
A ja nie rozumiem, są kraje w Europie, w których nie wolno przekroczyć prędkości o więcej niż 1km/h i jakoś to tam funkcjonuje.
Jeśli to wprowadzą, to zwyczajnie będziesz jechał 45km/h na 50. Zamiast 60.