18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po raz kolejny mundurowi

Reginald911 • 2014-07-11, 12:35
Kolejne nagranie ukazujące 'pracę' wspaniałej policji na którym pokazane jest że jak zwykle mogą oni więcej niż ustawa przewiduje :plzdie:


Prze-moc

2014-07-11, 12:42
Puk Puk
kto tam
JEB ! JEB !
.
.
.
.
.
.
.
.
AŁA ! panie władzo przepraszam ja chciałem tylko być kolejnym pogromcą policji w internecie AŁA nie ! NIE ! tomfa tam nie wejdzie ! Aaaaaaaaaaaa !

Mr.Benny

2014-07-11, 12:48
Masturbujesz się analnie tym telefonem, że tak ofiarnie walczyłeś żeby policjant nie wziął go do ręki??? A w przypadku kamizelki przeczytaj art. 41 Ustawy prawo o ruchu drogowym i zwróć uwagę na elementy odblaskowe na mundurze policyjnym. W ogóle powinieneś więcej czytać. Może będziesz wtedy lepiej umiał się zachować przy kontroli drogowej. Na razie wstyd cię do miasta puścić.

McMenel

2014-07-11, 12:49
Pan szanowny policjant powinien być wywalony za takie postępowanie na ryj z policji... Fotografowanie dowodu osobistego prywatnym telefonem... k***a mać... Widać iż przekoksowany debil spod dyskoteki dostał się do policji i czyje się szeryfem miasta...

Darex

2014-07-11, 12:50
"prosiłbym jedn i drugi telefon do sprawdzenia"

Czy ty nie przesadzasz z tą kradzieża ? Co widzisz zlego w tym że sprawdzaja czy telefony nie sa z kradzieży ? Mało to telefonów kradna ? Każda okazja do sprawdzenia jest dobra.

Staneli na koncu pasa rozbiegowego żeby dwa auta sprawdzic, mieli je przepuscic i gonic szukajac miejsca ? Pojechali by dawno jakbys nie szukal sensacji tam gdzie jej nie ma.

Nie, nie pracuje w policji, nie lubie policji wrecz z zasady, ale tu nie moge nic na nich znalesc.

SheryZa4

2014-07-11, 12:52
Zaczynają przesadzać. Policjanci ściągają samochody na bok, pewnie do kontroli trzeźwości kierowców, a ten się czepia o kamizelkę i utrudnia im pracę. A później, gdy mówi się o wypadkach spowodowanych przez pijanych, tacy najgłośniej krzyczą "gdzie była policja?!".
Rozumiem wrzuty Emila o śpiącej drogówce czy fotoradarach z dupy, ale tu jest już ewidentne czepialstwo i próba zabłyśnięcia w internetach.

McMenel

2014-07-11, 12:56
Darex Problem w tym iż owe sprawdzanie telefonów często kończy się kasowaniem zawartości pamięci przez pana policjanta. No i oczywiście jako dysponent danych osobowych moich znajomych i rodziny nie powinienem dawać do rąk nieznajomym ( nawet z policji ) włączonego telefonu. O na przyszłość każdemu radzę. Przed kontrolą wyłączyć telefon wyjąć kartę pamięci i dopiero dać panu policjantowi. IMEI znajduje się na nalepce w telefonie. Jeżeli zaś pan policjant chce sprawdzić przez kod niech wsadzi sobie własną kartę SIM.
@UP 20 metrów za skrzyżowaniem ?? Na pasie do zjazdu ?? Bez jaj przecież oni utrudniają ruch. Nie mogli jakieś 30 metrów dalej ??

0statniSprawiedliwy

2014-07-11, 13:00
I tak usunęli większość materiału :D . Mamy tylko początek i tylko z jednego telefonu :)

reedock

2014-07-11, 13:16
Trepy pie**olone!

Darex

2014-07-11, 13:22
Cytat:

nie powinienem dawać do rąk nieznajomym ( nawet z policji ) włączonego telefonu



To jak on ma to sprawdzic ? Naklejke mozna latwo zamienic. wpisujesz *#06# i sprawdzasz, telefon musi byc właczony.


Cytat:

20 metrów za skrzyżowaniem ?? Na pasie do zjazdu ?? Bez jaj przecież oni utrudniają ruch. Nie mogli jakieś 30 metrów dalej ??



staneli na koncu pasa, nie widze zeby to jakos strasznie utrudnialo ruch, moze jakby ktos chcial duza ciezarowka przejechac, wtedy by sie pewnie ruszyli bo by sie robil korek.

chcieli sprawdzic tamte dwa auta co skrecaly wiec staneli najblizej gdzie sie da, mieli je ganiac na sygnalach ?

maniek669

2014-07-11, 13:24
jestem pełen szacunku do tego policjanta, że opanował się i nie wpierydolił temu filmującemu pedałkowi z warszawy. Ja bym nie wytrzymał. Następna piczka, próbująca swoich sił z policjantem na służbie.

Wyskocz tak ze swoimi mądrościami do normalnego gościa na ulicy, to ci mordę przefasonuje na glanc, będziesz wiedział następnym razem, kiedy i co można. I polecisz do tego "mundurowego" z płaczem na skargę....

McMenel

2014-07-11, 13:32
Cytat:

To jak on ma to sprawdzic ? Naklejke mozna latwo zamienic. wpisujesz *#06# i sprawdzasz, telefon musi byc właczony.


Naklejka powinna być w pierwszej kolejności sprawdzana. Jeżeli jej nie ma bądź jest zatarta należy sprawdzić kodem. Lecz jako dysponent danych osobowych zapisanych w pamięci telefonu nie mogę mieć pewności iż pan policjant jest uprawniony do ich przeglądania. Więc mogę mu pokazać numer ale z własnej ręki.

Cytat:


staneli na koncu pasa, nie widze zeby to jakos strasznie utrudnialo ruch, moze jakby ktos chcial duza ciezarowka przejechac, wtedy by sie pewnie ruszyli bo by sie robil korek.

chcieli sprawdzic tamte dwa auta co skrecaly wiec staneli najblizej gdzie sie da, mieli je ganiac na sygnalach ?




Radiowóz plus dwa samochody równa się zero miejsca na pasie. Czy to takie trudne do zrozumienia dla ciebie i dla panów policmajstrów ?? Gdybyś ty tak się zatrzymał dostałbyś mandat oni zaś stoją poza prawem.

Reginald911

2014-07-11, 13:33
Wszyscy się przypie**alają do autora nagrania,koleś po prostu chciał nagrać policjantów którzy kontrolowali auta bez kamizelek tudzież stanęli w miejscu nie do końca do tego odpowiednim,a mundurowi dali się sprowokować i jeden z nich pokazał swoje prawdziwe ja to wszyscy się dopie**alają do goscia teraz

Deus-Ex-Machina

2014-07-11, 13:33
"Pan jest bohater, rycerz naszych czasów. Weź litości nie okazuj, gnęb sąsiada policjanta. Zagazuj wszystkich od razu i niech rządzi tu anarchia!"