18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po raz kolejny mundurowi

Reginald911 • 2014-07-11, 12:35
Kolejne nagranie ukazujące 'pracę' wspaniałej policji na którym pokazane jest że jak zwykle mogą oni więcej niż ustawa przewiduje :plzdie:


Misiek_KRK

2014-07-11, 13:34
Policjant wyraźnie mówi, że mu skasuje to co nagrał na komórce. I to ma być legalne? Oczywiście może sprawdzić telefon bo może pochodzić z kradzieży, ale nie ma prawa ingerować w jego zawartość.

kustoszpan

2014-07-11, 13:40
@maniek669

Jesteś parówą? Nie widzisz jak ten nakoksowany pedał w koszulce policji cwaniaczy?
Policja to służba, a nie takie k***a buraczenie. Jesteś pasywnym pedałem, albo psem- moja diagnoza.

Darex

2014-07-11, 13:41
McMenel napisał/a:


Naklejka powinna być w pierwszej kolejności sprawdzana. Jeżeli jej nie ma bądź jest zatarta należy sprawdzić kodem. Lecz jako dysponent danych osobowych zapisanych w pamięci telefonu nie mogę mieć pewności iż pan policjant jest uprawniony do ich przeglądania. Więc mogę mu pokazać numer ale z własnej ręki.



Ja w swoim telefonie na przyklad nie mam żadnej naklejki, latwo ja sfalszowac i jest mniej wiarygodna niz sprawdzanie kodem

plus dla policjanta za ogarnietosc.


Cytat:

Radiowóz plus dwa samochody równa się zero miejsca na pasie. Czy to takie trudne do zrozumienia dla ciebie i dla panów policmajstrów ?? Gdybyś ty tak się zatrzymał dostałbyś mandat oni zaś stoją poza prawem.



Na pasie do skretu, przeciez nie blokuja ruchu, co ty bys w takim razie zrobil na ich miejscu ? Ja widze nastepujace opcje

- jechanie na sygnale za nimi - kierowca zatrzyma sie sam i wybierze pewnie jeszcze gorsze miejsce.

-jechanie przed nimi i liczenie ze nie skreca zaraz w prawo - nawrotka i sciganie na sygnale

- darowanie sobie kontroli

krop85

2014-07-11, 13:41
Sam pracuję w mundurze(nie Policja ani SM) i nie mogę się patrzeć na takich buraków. Dostał się do Policji pewnie po znajomości i zgrywa cwaniaka, a w podstawówce kopali go po dupie. Takich jest więcej i to jest najgorsze...

McMenel

2014-07-11, 13:58
Darex napisał/a:



Ja w swoim telefonie na przyklad nie mam żadnej naklejki, latwo ja sfalszowac i jest mniej wiarygodna niz sprawdzanie kodem

plus dla policjanta za ogarnietosc.




Na pasie do skretu, przeciez nie blokuja ruchu, co ty bys w takim razie zrobil na ich miejscu ? Ja widze nastepujace opcje

- jechanie na sygnale za nimi - kierowca zatrzyma sie sam i wybierze pewnie jeszcze gorsze miejsce.

-jechanie przed nimi i liczenie ze nie skreca zaraz w prawo - nawrotka i sciganie na sygnale

- darowanie sobie kontroli


I co dajmy na to iż ktoś zjeżdża na tamten pas i nie wyrabia się z hamowaniem i kto jest winny ?? Na pewno nie pan Policjant bo on ma zawsze racje. Obowiązkiem policji jest wskazanie bezpiecznego miejsca do kontroli nie tamującego ruchu. To że te dwa indywidua nie znają przepisów i są cholernymi leniami nie oznacza iż jest to poprawna sytuacja. Takie zachowanie demoralizuje społeczeństwo bo skoro policja może łamać prawo i dobre obyczaje to zwykły obywatel także może. Takie jest postrzeganie takich debilów którzy w wyniku znajomości znaleźli się w policji. Sąsiad z przeciwka ( szanowny pan policjant ) wyprzedał mnie na podwójnej ciągłej i jechał grubo powyżej dopuszczalnej prędkości. Myślisz że co by się stało kiedy bym mu zwrócił uwagę ?? Co tygodniowa kontrola znajomych z drogówki to pewnie była by gwarantowana. Policjant ma dawać przykład swoim zachowaniem.

Darex

2014-07-11, 14:04
McMenel napisał/a:


I co dajmy na to iż ktoś zjeżdża na tamten pas i nie wyrabia się z hamowaniem i kto jest winny ??



Nie ma miejsca żeby się tak rozpedzic, widac ich przeciez ze swiateł na tym skrzyżowaniu. Sorry, ale z tego co widać na filmiku to jest najlepsze miejsce do kontroli.

McMenel

2014-07-11, 14:10
Darex napisał/a:



Nie ma miejsca żeby się tak rozpedzic, widac ich przeciez ze swiateł na tym skrzyżowaniu. Sorry, ale z tego co widać na filmiku to jest najlepsze miejsce do kontroli.


Nie trzeba się rozpędzać wystarczy że nie będzie się spodziewać zatoru na tym pasie a ktoś będzie jechał pasem obok. Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe.

lukiquake

2014-07-11, 14:21
a pomyślał ktoś że policyjny radiowóz jest pojazdem uprzywilejowanym? chyba masz szczęście że Cie nie zawinęli na komisariat bratku. wielkie bezprawie ta policja co? jak Ci kiedyś objebią fure to też mu powiesz że nie ma kamizelki i niech sp***ala? hipokryzja k***a bardzo...


McMenel

2014-07-11, 14:23
lukiquake napisał/a:

a pomyślał ktoś że policyjny radiowóz jest pojazdem uprzywilejowanym? chyba masz szczęście że Cie nie zawinęli na komisariat bratku. wielkie bezprawie ta policja co? jak Ci kiedyś objebią fure to też mu powiesz że nie ma kamizelki i niech sp***ala? hipokryzja k***a bardzo...


A wiesz iż jest uprzywilejowany jedynie w czasie kiedy ma włączony sygnał świetlny bądź dźwiękowy ??

reczi

2014-07-11, 14:38
Nareszcie normalny policjant. Więcej takich a k***a gimbaza będzie telefony z dup wyciągać.

zenekpogromca

2014-07-11, 14:40
McMenel napisał/a:

Darex Problem w tym iż owe sprawdzanie telefonów często kończy się kasowaniem zawartości pamięci przez pana policjanta. No i oczywiście jako dysponent danych osobowych moich znajomych i rodziny nie powinienem dawać do rąk nieznajomym ( nawet z policji ) włączonego telefonu. O na przyszłość każdemu radzę. Przed kontrolą wyłączyć telefon wyjąć kartę pamięci i dopiero dać panu policjantowi. IMEI znajduje się na nalepce w telefonie. Jeżeli zaś pan policjant chce sprawdzić przez kod niech wsadzi sobie własną kartę SIM.
@UP 20 metrów za skrzyżowaniem ?? Na pasie do zjazdu ?? Bez jaj przecież oni utrudniają ruch. Nie mogli jakieś 30 metrów dalej ??



Powinno się wstukać taki magiczny kod, który oni powinni ci dać i spisać to co później wyskoczy nie biorąc telefonu do ręki jak już byś bardzo chciał.

Krak

2014-07-11, 14:40
I dobrze niech się psów czepia, oni jak potrzebują paragrafu to góry przenoszą. Jakby był inteligentniejszy powiedziały, faktycznie, już ubieram kamizelkę. Dziękuje obywatelu i po sprawie, a tak widać, że buc chce na siłę odegrać się na gościu.

SnoopG

2014-07-11, 15:03
@SheryZa4 Ty masz nasrane i nie rozgarnięte i to ostro... Na filmiku nie było mowy o alkomacie a telefonu dawać nie musiał ;) A idioci stoją na krzyżówce i wyrabiają norme zgrywając kozaka, nie jestem jp ale koledze co nagrywał stawiam piwko mogłeś iść twardo i trzymać się swojego oni zawsze znajda paragraf a jak nie znajdą to komenda piwnica i wpie**ol.

solteck

2014-07-11, 15:10
A jak oni mogą sprawdzić telefon, jak jest wyłączony i zdarta naklejka za akumulatorem?

stalowepluca

2014-07-11, 15:25
-Nie może pan
-Mogę
-Nie może pan
-Mogę
-Ok
Jebłem :mrgreen: