18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plemnik i komórka jajowa to nie człowiek!

no_co_Ty • 2013-03-31, 13:53
Jeżeli uważasz, że aborcja w pierwszych tygodniach ciąży to zabicie dziecka, przestudiuj ten obrazek.


alveanerleo2

2013-03-31, 20:03
Teired napisał/a:

k***a nie wasza sprawa co kobieta robi z ciążą. Jak zobaczysz na ulicy ciężarną pijąca piwo to podejdziesz do niej i wyrwiesz jej tą butelkę po czym jej pie**olniesz? k***a macie własne życie i własne problemy. Nie chce mieć tego dziecka, to je usuwam i ch*j w paszczę każdemu, kto mi włazi z butami w życie...

To jest moja sprawa, na co wyrosną (i czy w ogóle wyrosną) dzieci, gdyż jest to przyszłość narodu. Na razie ta przyszłość pływa w gównie i cieszy się, że potrafi nurkować. A aborcja i patologiczne matki tylko pogłębiają dupę w jakiej się ona znajduje.

Te...........ed

2013-03-31, 22:32
Chcesz, aby "patologiczne matki" wychowywały przyszłość tego zacnego narodu? Ja nie!

KlinikaAborcyjna

2013-03-31, 22:40
Nic o nas bez nas te motto powinno towarzyszyć dyskusji , o aborcji powinny decydować kobiety w wieku rozrodczym bo ten problem dotyczy właśnie ich a nie babć , starych dziadów czy w końcu mężczyzn .

alveanerleo2

2013-03-31, 22:43
Teired napisał/a:

Chcesz, aby "patologiczne matki" wychowywały przyszłość tego zacnego narodu? Ja nie!


Patologiczna matka nie musi wychowywać dzieci. Jest w p*zdu bezpłodnych par, które chcą adoptować dziecko.

~Velture

2013-03-31, 22:59
Jajka w sklepie nie są zapłodnione więc już macie argument na to ,że ten obrazek jest zj***ny jak sam ch*j.

sz...........an

2013-03-31, 23:13
Wiesiors jebnij się w ten pusty łeb... ch*j Ci do tego jeżeli jakis człowiek inaczej postrzega "poczęcie" i istotę ludzką... moim zdaniem aborcja powinna być legalna ponieważ nielegalnośc to już jakaś forma ograniczenia a legalność nie oznacza przymusu. Trzeba mieć chyba IQ na poziomie gasnicy pianowej, żeby stawiac na równi aborcję z zabójstwem.... tak btw. kobieta zaszła to niech kobieta sobie decyduje co z tym zrobić, co... sumienie Cię będzie szarpać jak ktoś tam gdzies na drugim końcu kraju usunie płód?

an...........en

2013-03-31, 23:19
Czy odezwie się w tej sprawie jakaś kobieta? Czy tylko samce są w stanie pie**olić o moralności i ciele samych kobiet?
Ciąża nie powinna być karą za seks, to jest najgorsze podejście ze wszystkich. Nic Wam do tego, czy baba sobie przerywa ciążę czy decyduje się na jej donoszenie - dopóki owe dziecko nie jest Wasze. Przestańcie się wpieprzać w życie innych, Was osobiście to nie dotyczy. Ktoś chce dziecko - będzie je miał, ktoś nie chce - i tak je usunie. Ban na aborcję nie zmniejszy ich ilości, wręcz przeciwnie. A to, z kolei, oznacza pogorszenie się warunków dokonywania tego zabiegu. Tym swoim pie**oleniem i płaczem, a być może w przyszłości popieraniem ustaw o zakazie aborcji, decydujecie o ciałach i psychice kobiet, a zainteresowanych nikt w zyciu o to nie zapyta, bo po co. O aborcji najlepiej rozmawiać z mężczyznami. Tak samo o kobiecym orgazmie. Panowie, idźcie wszyscy w ch*j.

kajzerPL

2013-03-31, 23:20
Według mnie aborcja powinna być dozwolona tylko w dwóch przypadkach: 1) Jeśli ciaża zagraża życiu matki. 2) Jeśli dziewczyna była zapłodniona przez gwałt.
Jeśli jakaś kurewka puszcza sie na lewo i prawo i sobie zadecyduje że anuluje ciążę to to jest patologia. k***a skoro wiedziała jak sie to robi to teraz niech wychowuje bachora. Jak każda kobieta będzie sobie usuwała ciążę to dojdzie do tego że w tym kraju w ogóle nie będzie dzieci a już jesteśmy jednym z ostatnim krajów pod tym względem.

sz...........an

2013-03-31, 23:24
@up

może k***a dlatego, że nie stac nikogo na posiadanie dziecka? Nie zastanowiłeś się, że to może być przyczyną niskiego wskaźnika urodzeń? Albo to, że ludzie wyjechali za granicę robić karierę, żeby nie musieć przymierać głodem? Co k***a może jeszcze wprowadzisz przymus robienia dzieci w wieku 20 lat? Mam propozycję, jak jakaś laska zajdzie bo np. zawiodą środki antykoncepcyjne to ty adoptujesz każde z tych "dzieci" które zabroniłeś usunąć, ok? Skończy sie wtedy pie**olenie jaki to ja jestem ura bura szef podwóra bo mi martwe płody się śnią po nocach... i nie pozwolę nikomu decydować za siebie bo ja wiem lepiej jakie ktoś ma poglądy i sumienie... kazdy ma myśleć jak ja... sp***alaj waćpan bo nie moge czytać takich popie**oli jak ty

je...........ę

2013-03-31, 23:28
ALe pie**olenie o k***a mać :D


Kobieta nie chce ciąży - to usuwa
co ma potem urodzić dziecko,którego nie chciała, o które może nie dbać,może nie mieć kasy żeby o nie zadbać jest za młoda i za głupia,żeby o nie dbać,dziecko uzyska prawo do życia a raczej do wegetacji bo będzie w patologicznej rodzinie bez perspektyw na życie


Także,nie pie**olcie głupot matka ma nosić dziecko 9 miesięcy i to z jej zycia 9 mieisęcy nie z waszego,potem ma je wychować,dać dom i przykład jak nie jest w stanie tego zrobić to niech tego nie robi niech nie rodzi kolejnej patologii,kolejnego małego złodzieja mordercy itd żeby tylko za wszelką cenę urodziła...


jak tak wam chce się miłości do dzieci to sobie zróbcie,adoptujcie czy ch*j wie co

jak ludzie nie moga mieć dzieci to sa kobiety które z chęcią za kasę i opiekę urodzą komuś dziecko, można też adoptować


Dlatego też, nie decydujcie za kogoś to samo tyczy się eutanazji ktoś nie chce żyć bo to męka dla niego i prosi o to to dajcie mu to k***a a nie religia,polityka i ch*j wie co jeszcze byleby było o co się kłócić.

Lepiej zajmijcie się problemami typu ch*jowe żarcie w szpitalu a lepsze w więzieniu, ch*jowa pomoc dla młodych i samotnych matek, ch*jowe uświadamianie młodych dupodajek że ku*as i c**a może nie tylko dawać przyjemność ale i dzieci

Marshal

2013-03-31, 23:28
Ktos napisal o gwalcie ze TRZEBA donosic. No stary to jest niezla schiza dla kobiety. Bo jak ona ma spojrzec na tego dzieciaka, ktory bedzie jej przypominal tego goscia co ja zgwalcil. Tutaj zdecydowanie sie mylisz.

Jesli po badaniach prenatalnych wychodzi ze dziecko chore np. na downa albo odkszatlcone - co uniemozliwia samodzielne funkcjonowanie - tez, bo ta osoba potem bedzie zyla przez cale zycie na glowie rodzicom, a potem gdy ich zabraknie(predzej czy pozniej) kto sie nimi zaopiekuje? Panstwo? no szczerze watpie. Tak wiec tutaj tez aborcja OK

Aborcje i tak sa przeprowadzane i tak. Czy to domowymi sposobami, czy tu u lekarza na lewo, czy np. robiac sobie "wycieczke" do UK czy do Czech.
Cialo jest kobiety i tak na dobra sprawe przez te 9 miechow to to przyszle dziecko pasozytuje na matce. W pewnym sensie oczywiscie. Wiec to powinna byc jej decyzja, ale powinna miec dobre powody. A dobrym powodem dla mnie jest np. wiek (za stara, za mloda), wzgledy ekonomiczne (jakos tego dzieciaka trzeba utrzymac) i zycie matki.

sQeh

2013-03-31, 23:29
która matka będzie chciała, to wyskrobie, na h*j drążyć temat

FrycuBOP

2013-03-31, 23:30
wiesiors4 napisał/a:

Logic Level: OVER 9000!
Dlaczego 90% tych, którzy tak najbardziej szczekają za prawem aborcji nigdy jej nie popełnią? Bo z tego zrobiła się sprawa polityczna. Większości nie chodzi o aborcję, tylko o walkę z kościołem, który jej zakazuje i z "zacofanymi katolami". Chodzi o pokazanie jakim jest się świadomym, inteligentnym i postępowym człowiekiem, bo to jest w dzisiejszych czasach najważniejsze.

Trzeba być postempowym a nie zacofnientym katolę! Poprzyjmy aborcjem do 18 rokó rzycia!

Więc powiedzcie mi kiedy nagle zaczyna się życie dziecka? Z pierwszym uderzeniem serca? Czyli organizmy żywe, które nie posiadają serca nie są żywe? Kiedy "zlepek komureg" staje się człowiekiem? Czekam na logiczną odpowiedź i MERYTORYCZNĄ dyskusję, postępowi antyfaszyści :*

P.S. jestem ZA prawem aborcji w określonych przypadkach: jak dziecko ma się urodzić z poważnymi wadami, jeśli ciąża zagraża życiu matki, oraz kiedy dziecko jest wynikiem gwałtu. Ale jeśli jakaś tępa 16-letnia szmata, która w cipie miała więcej ku*asów niż placów u rąk, i ma już luzy jak zawieszenie Jelcza po 600000 km, chce usunąć wpadkę, to chyba nie bardzo to normalne, prawda?

Niemniej jednak każdy przypadek aborcji to zabójstwo.




Ale pie**olisz idź z tym pod kościół, btw aborcja jest odpowiednia w przypadku gdy ma się urodzić coś bez rąk i nóg chore nie zdolne do normalnego funkcjonowania a to że jakieś gimbazjum robi sobie dzieci i chce aborcji to świadczy tylko o ich rodzicach i mam wyj***ne

tomix_x

2013-03-31, 23:30
Zamiast walczyć o aborcję - czy ma być czy nie ma być, nie byłoby lepiej zadbać o lepszą edukację seksualną?
Czy nie przyniosłoby to efektów szybszych i lepszych?

~Tołdi

2013-03-31, 23:32
Cytat:

Jak, dajmy na to, w Anglii jakąś 17-latkę zaleje kolega, to idą do szpitala i bezpłatnie usuwają.



Bonguś ale z moich i podatników pieniędzy to ja nie chcę żeby robiono takie zabiegi. Aborcja nigdy nie powinna być refundowana. Odpowiedzialny człowiek sam płaci za swoje grzechy/czyny itp.
X