18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaskoziemiec poleciał własną rakietą

ellsworth • 2018-04-07, 10:45
Pamiętacie temat z grudnia, w którym było doniesienie że jakiś stuknięty płaskoziemiec buduje rakietę na parę wodną, żeby wystrzelić się i empirycznie stwiedzić, że ziemia jest płaska?
https://www.sadistic.pl/plaska-ziemia-vt464020.htm

Zrobił to... Skonstruowana przez niego rakieta wzniosła się na wysokość 500-600 m po czym spadła na spadochronie. Nie wszystko poszło jak należy, bo stłukł sobie dupę przy lądowaniu i musieli go wyciągać, ale nie zraził się. Następny lot ma być na wysokość... 100 km.

Pełny zapis wydarzenia poniżej. Lot od 26:30


Cóż mogę powiedzieć, płaskości ziemi może i nie udowodnił, ale potwierdził prawdziwość powiedzenia "Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica" ;-)

~DMT

2018-04-07, 10:58
Bardzo przemyślnie zrobiony fejk... 25:13 kulminacja podmiany na manekina, wprowadzenie do tego, od 24:45 8-)

janlew

2018-04-07, 13:13
Gówni mnie obchodzi ich kretyńska motywacja, ale moga sobie budowax rakiety i wystrzelać je w kosmos, moga mieć bronie i pojazdy jakie chcą, pojazdy jakie chca włącznie z czołgami, mogą hodowac zebry i żyrafi i upolowac sobie je na obiad. Pełna wolność. A w UE kopniesz psa w dupę czy dzieciakowi dasz klapsa, to więzienie. Non stop odbieranie własności, dzieci, pieniędzy i wolności. W niemczech jugendamty debatują o odbieraniu dzieci, za antysemickie poglądy rodziców (pewnie za niekupowanie ichniej wyborczej). A jak masz dwa domu musisz udostępnić jeden arabom i murzynom. Jak Polska jako ostoja normalności upadnie, pozostaje tylko USA i Australia.

mygyry

2018-04-07, 14:03
@up Trochę za dużo Cejrowskiego w usa się naoglądałeś.
A typ spoko to co robi jest po prostu zwieńczeniem trollowania ludzi z tą teorią płaskiej ziemi i dzięki temu zdobywa fundusze na realizacje swoim marzeń i tyle, tak jak ktoś dla beki wymyślił latającego potwora spaghetti a dzięki determinacji robią sobie nawet zdjęcia do dowodu z durszlakiem na głowie

siwybis

2018-04-07, 14:40
@janlew

Z tą Polską jako ostoją normalności to doj***łeś na grubo.

KlinikaAborcyjna

2018-04-07, 14:47
Śmiejcie się, ale już niedługo mina wam zrzednie jak gość udowodni że ziemia jest płaska. Niedowiarki kurna twoja mać, wszystko muszą mieć nagrane na video bo inaczej nie uwierzą. :nie_znaju:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-07, 15:14
ellsworth napisał/a:

Skonstruowana przez niego rakieta wzniosła się na wysokość 500-600 m



Wyżej nie mogła, bo właśnie na tej wysokości jest kopuła przykrywająca płaską ziemię. Po prostu doleciał do kopuły i się od niej odbił... proste. ;-)

TB303

2018-04-07, 16:10
janlew napisał/a:

Jak Polska jako ostoja normalności



Kraj, w którym ludzie zachowują się jak bydło i są gotowi rozdeptać innych, by złapać promocje. Tak bardzo ostoja normalności :lol:

ss...........mi

2018-04-07, 16:34
Ciekawe przy jakiej wysokości się zajebie, robakom które go wpie**olą, będzie j***ło jaki ma kształt ziemia

ul...........rt

2018-04-07, 17:16
Wyj***ł się między górami, które pewnie miały wysokość powyżej 500m i ch*ja zobaczył

janlew

2018-04-07, 19:37
TB303 napisał/a:


Obrazek
Kraj, w którym ludzie zachowują się jak bydło i są gotowi rozdeptać innych, by złapać promocje. Tak bardzo ostoja normalności :lol:


Widać nie całe bydło udało się w 1968, wymieść na bliski wschód.

a2711817

2018-04-07, 22:13
No i fajnie, polatał sobie.
Ale gdzie wnioski? Jakiś materiał podczas tego lotu zarejestrował? Dowiódł czegoś poza własną głupotą?

longlong7

2018-04-07, 22:28
Taniej by było pojechać na "koniec świata"

a2711817

2018-04-07, 22:49
longlong7 napisał/a:

Taniej by było pojechać na "koniec świata"


Teoretycznie masz rację, ale na końcu jest Antarktyda, która ma kształt pierścionka i pilnują jej uzbrojeni źli ludzie, co jest elementem gigantycznego, ukrytego spisku. Sprawdzone info, przeczytałem w Internetach.