18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaska ziemia

~Velture • 2017-12-18, 04:27
Nawet nie wiem od czego zacząć więc wam skrócę a źródło podam na dole.



Zwolennicy teorii spiskowej dotyczącej kształtu ziemi wkroczyli na nowy poziom debilizmu.

“Mad Mike Hughes" zbudował rakietę za jedyne 20 tysięcy dolarów którą postanowił polecieć i udowodnić wszystkim raz na zawsze, że ziemia jest płaska.
:homer:

Lot miał się odbyć 25 listopada ale niestety został opóźniony.

Testy sprzed 2 lat:
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=3feaiPcv6yE[/youtube]

Nasz dziarski 61 latek ma zamiar kiedyś przy pomocy tej rakiety udowodnić wszystkim, że ziemia jest płaska...




źródło: http://www.iflscience.com/space/flatearthers-plan-to-launch-himself-in-rocket-suffers-a-setback/


Dwa słowa: "Ja pie**olę"

Mam nadzieję, że albo w końcu udowodni tym zjebom podstawy geografii albo dostarczy nam dobry materiał na harda.

Halman

2017-12-18, 04:40

nowynick

2017-12-18, 08:14
no dobra załóżmy, że nie jestem sceptykiem i postaram się być otwarty. Czy jest to ktokolwiek kto jest mi w stanie podać jeden rozsądny argument o płaskości naszej planety? Tylko bez sformułowań "dowody są w Biblii".

Hahaha, doczytałem w ich dowodach na płaskość Ziemi, że oni nie uznają grawitacji (wymysł masonerii) i że liczy się tylko gęstość.... :mrgreen: To jak oni rakietę lżejszą od powietrza zbudować to ja im powodzenia życzę :ok:

mygyry

2017-12-18, 08:18
Facet pewnie zawsze chciał wznieść się w kosmos, no ale skoro nie było hajsu a zauważył, że jest całkiem sporo idiotów którzy w nowym trendzie wierzą w płaską ziemię to postanowił to finansowo wykorzystać i tak oto lemingi ściepują się na to żeby gość spełnił swoje marzenia, jak już poleci to pewnie okaże się, że musi lot powtórzyć w innym miejscu ziemi dla porównania :D

krajsik

2017-12-18, 09:31
Teraz będą udowadniać że ziemia jest płaska a za tydzień znajdą studio w którym amerykanie lądowali na księżycu

TwarzRoku

2017-12-18, 10:39
Przypał? Pewnie i przypał, ale facet ma przynajmniej pasję, która go zajmuje i jak na razie nikomu nie szkodzi w przeciwieństwie do tych, co chcą udowodnić istnienie hurys.

kr...........81

2017-12-18, 10:59
zawsze wiedziałem że amerykanie to w większości debile nic mnie już u nich nie zdziwi :D

mygyry

2017-12-18, 11:03
Cytat:

zawsze wiedziałem że amerykanie to w większości debile nic mnie już u nich nie zdziwi


Ciężko nazwać kogoś debilem, kto zbudował rakietę, która ma go wynieść w przestrzeń kosmiczną, może powód ma ch*jowy bądź wątpliwy, ale debil to on nie jest.

Wiewór

2017-12-18, 11:16
krisman1981 napisał/a:

zawsze wiedziałem że amerykanie to w większości debile nic mnie już u nich nie zdziwi :D


Ale mają dużo wybitnych jednostek dzięki czemu są potęgą.
W Polsce są za to sami idioci.

Gdzio90

2017-12-18, 11:41
płaska to jest jego kora mózgowa.

doopa

2017-12-18, 12:50
@Abraxus
Ale mają dużo wybitnych jednostek dzięki czemu są potęgą.
W Polsce są za to sami idioci.

Bo wybili nasza inteligencję w Katyniu i ch*j wie gdzie jeszcze, 2ga sprawa, że zmieszane mamy geny z ruskimi gwałcicielami (wybawcami)
Do książek, a nie głupoty w internetach wypisujesz

Wiewór

2017-12-18, 13:00
doopa napisał/a:

Bo wybili nasza inteligencję w Katyniu i ch*j wie gdzie jeszcze, 2ga sprawa, że zmieszane mamy geny z ruskimi gwałcicielami (wybawcami)
Do książek, a nie głupoty w internetach wypisujesz


Amerykanie nam wybili ludzi w Katyniu. Może napiszesz taką książkę to będzie bestseller w kategorii S-F.

Kaszpirowski

2017-12-18, 13:06
nikt tego nie będzie w stanie udowodnić bo iluminaci z szatanem na czele nie dopuszczą do tego

Tak ziemia nie jest okrągła!!! i są na to dowody nie logiczne jest myślenie o okrągłej ziemi

doopa

2017-12-18, 13:15
@Abraxus
k***a głąbie naucz się czytać, albo zamilcz

co za ćwierć mózg, to ja pie**ole

chyba 93 ten rocznik, a nie 83?

Hoofner

2017-12-18, 15:08
pomijając to, że ziemia jest płaska kolesia była stać i mógł legalnie sobie wybudować rakietę czego w Polsce ani nigdzie w europie nie można.
W Rosji można wybudować własny czołg i to jest właśnie demokracja twoje podwórko twoje prawo.