18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaskoziemiec poleciał własną rakietą

ellsworth • 2018-04-07, 10:45
Pamiętacie temat z grudnia, w którym było doniesienie że jakiś stuknięty płaskoziemiec buduje rakietę na parę wodną, żeby wystrzelić się i empirycznie stwiedzić, że ziemia jest płaska?
https://www.sadistic.pl/plaska-ziemia-vt464020.htm

Zrobił to... Skonstruowana przez niego rakieta wzniosła się na wysokość 500-600 m po czym spadła na spadochronie. Nie wszystko poszło jak należy, bo stłukł sobie dupę przy lądowaniu i musieli go wyciągać, ale nie zraził się. Następny lot ma być na wysokość... 100 km.

Pełny zapis wydarzenia poniżej. Lot od 26:30


Cóż mogę powiedzieć, płaskości ziemi może i nie udowodnił, ale potwierdził prawdziwość powiedzenia "Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica" ;-)

Jorgen88

2018-04-08, 07:01
TB303 napisał/a:


Obrazek
Kraj, w którym ludzie zachowują się jak bydło i są gotowi rozdeptać innych, by złapać promocje. Tak bardzo ostoja normalności :lol:


mów za siebie :kawa:

voytas0

2018-04-08, 09:14
@ janlew. z tym 1968 to doj***łeś konkretnie. Wg ciebie o promocje w lidlu biją się rządzący światem żydzi?

Sosna84

2018-04-08, 11:36
Ale k***a pie**olicie o tym biciu się o promocje. Zobaczcie sobie na całym pieprzonym świecie wyprzedaże czy "black friday" w USA i UK (nie mylić z protestem jebniętych macic w Polsce). Tam ludzie z kijami napie**alają się o promocję na telewizor czy konsolę. Ale oczywiście aj waj, bo kilku starych dziadów napieprzało się o karpie czy klapki w Lidlu. I tylko u nas takie bydło. Weźcie się k***a ogarnijcie.

A to fakt, że u nas jeszcze jest normalnie. Jak widać w dupie byliście, skoro nie widzicie jaki burdel jest na zachodzie. U nas przynajmniej brudne ścierwo nie śpi masowo na ulicach i nie sra na środku chodnika.

TB303

2018-04-08, 15:55
Jorgen88 napisał/a:


mów za siebie :kawa:


Ok, to teraz za siebie: Gdyby wszyscy w tym kraju byli tacy jak ja, to takie akcje by się nie działy, i bylibyśmy jedną z największych potęg na świecie :amused:

szoferzdz

2018-04-08, 19:27
Zastanowiła mnie jedna rzecz. wystrzelił się w górę....jesli ziemia ma kształt dysku to z góry nadal bedzie okrągła. Powinni wystrzeliwac sie w bok, bo jeżeli dobrze rozkminiam ich teorie to od boku bedzie widać "płaskość" ziemi. niech ktos mnie poprawi jesli sie myle.

longlong7

2018-04-09, 23:14
Dobra ziemia jest płaska, a co z innymi planetami? np jowiszem i jego księżycami? on się obraca wokół swojej osi i widać że to kula, czy księżyc też jest płaski jak złotówka? czy to tylko makieta? a jeśli tak to skąd przypływy oceanów? i dlaczego zależne od makiety? wychodzi na to ze wszystko we wszechświecie to planety i gwiazdy a nasza ziemia jest płaska jak matka która wykarmiła płaskoziemca mlekiem migdałowym