18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piractwo, nie ma chuja

ma...........ok • 2013-07-21, 17:32
"Serwis GamePointsNow opublikował szokujące z naszego punktu widzenia statystyki dotyczące cen gier. Z danych o średnich płacach wynika, że Polacy na jedną pudełkową kopię muszą pracować ponad cztery razy dłużej, niż Amerykanie." :lodowka:




W raporcie piszą:
"Najbardziej szokujące liczby dotyczą Polski, która ze średnią roczną pensją równą zaledwie 6114 funtów [30072,15 zł - przyp. Adzior] oznacza, że polscy pracownicy muszą pracować niemal dwa dni, by móc zakupić najnowszą grę."

To ja się was pytam sadole. Czy piracicie gry. Z ręką na sercu :emo: .
Ja dwa razy zostałem wych*jany w sklepie z grami i nie mogłem sobie zagrać w gry, na które zapracowałem(fakt, że zapie**alałem przy ogórkach u jakiegoś gburowatego wiochmena - pokój jego duszy), podczas gdy mój kumpel ściągał te same gierki z neta i grał po nocach aż miło. Od tamtej pory, ani razu nie zakupiłem żadnej gry (lecz w gry nowe i stare sobie mimo to gram).

Żeby kupić sobie takiego Assasyna III musisz zapie**alać dwa dni w robocie. Co jest z tym krajem nie tak? Dlaczego musimy zasuwać na wszystko 2 razy dłużej od szwabów, grubasów, czy żabojadów? Boże... :gniew:

źródło: cd-action.

zi...........45

2013-07-21, 22:51
Zapłaciłem za diablo 3 i się k***a nie opłacało.
Teraz panie idź j***ć 16 godzin za pieprzoną gierke..
Panie! Stąd trzeba uciekać za chlebem.. Kolega zarabia zagranicą j***ne 2.5tys bez wyksztalcenia, pakujac mieso do jakis tam workow.. Drugi 3 kola.. A trzeci kolega pracuje w polsce za 1000zl.

cwejter

2013-07-21, 23:25
"Tu średnia zarobków to 5 tysięcy, jaka szkoda, że w 5 miesięcy"

!Timon

2013-07-21, 23:39
Jak zwał tak zwał ale piractwo to kradzież - nie podoba się nie kupuj. To nie jest towar pierwszej potrzeby jak jedzenie.
Z racji tego, że kradzież to przestępstwo nie można takich rzeczy pisać wprost w internecie. Więc ujmę to tak "święty nie jestem" i nie czuję potrzeby pisać głodnych kawałków jacy to producenci niedobrzy.

ma...........ok

2013-07-21, 23:43
grabi15,
Patrząc na wiek Twój w profilu podejrzewam, że właściwy jest ten, który masz w nicku ;)
Do mnie "cwe*u"? Ty mnie w ogóle znasz? Skąd wiesz, na kogo głosuję i czy w ogóle głosuję?
Przeczytałeś na kwejku o krowinie Mikke i świrujesz, że taki polityczny jesteś?
Nie mam zamiaru dać się obrażać komuś kogo IQ jest niższe niż klocek postawiony przez niedźwiedzia pod drzewem.
A swoją przepustkę z poprawczaka wykorzystaj lepiej niż hejtowanie nieznanych Ci osób i rzucanie fałszywych oskarżeń. Od tego dupa nie przestanie Cię boleć. cwe*ku.

egdaron

2013-07-21, 23:46
Ja jeśli o gry, to najnowsze tytuły kupuje na torrentach :D miła obsługa szybka realizacja zamówienia oraz nieograniczony dostęp nawet do starszych gier!!!

Lorteck91

2013-07-22, 01:52
Jesteśmy na pierwszym, bo ruskich nie ma w rankingu.

La...........vo

2013-07-22, 02:15
Nihilista napisał/a:


Oni nic k***a nie mają, oni na to sobie zapracowali przez wiele lat! Zachowanie godne ciapatego, który z zawiścią pluje w tv widząc zepsuty zachód, ale nie pojmuje, że jego brudne łapska w zapyziałej kozolandii nigdy nie dołożą do PKB tyle, ile przeciętny hamburger - powodów jest cała masa, won do szkoły, jeśli nie rozumiecie. Nie da rady przegonić najlepszych, oni na to pracowali o wiele dłużej od nas i nie stoją w miejscu. Komentarz o wyprzedaży używanej elektroniki za bezcen już w ogóle mnie rozj***ł.. Co, Obama ją rozdaje czy skąd ona się k***a bierze? Skąd oni to wszytko mają, k***a, magia! A nasz zacofany rząd nie potrafi czarować, no jak mi przykro.



Masz okres, czy o ch*j ci chodzi?

Nie wiem gdzie tu widzisz "zawiść" w mojej wypowiedzi. Stwierdziłem tylko fakty. U nas jest ch*jnia i tyle.
A ty się lecz.

Rusznic

2013-07-22, 02:15
Odnośnie cen gier w Polsce, szczególnie na konsole mam jedno do powiedzenia:



:lol:

haremario

2013-07-22, 11:32
a dziwią się potem że polacy mają tak rozwinięte piractwo i tysiące użytkowników na serwisach z torrentami

kamilnorbert

2013-07-22, 11:53
tu kiedyś takie filmy o żydach u władzy i o podatkach oglądałem a tu jest przykład wypisz wymaluj